Skuteczne zyskiwanie nowych znajomych.

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
tiovo
Introrodek

Re: Skuteczne zyskiwanie nowych znajomych.

Post autor: tiovo » 20 maja 2018, 22:55

Hmm, ciekawy wątek...;) Mnie jednak wydaje się dosyć trudne zagadywanie do ludzi, o których nic nie wiem czy ocenianie ich na podstawie "pierwszego spojrzenia". xD To jednak może być mylące i krzywdzące. Myślę, że są osoby wzbudzające większą sympatię "na pierwszy rzut oka" i są też takie, które ocenia się powierzchownie jako "szorstkie", ale zyskują dopiero przy bliższym poznaniu. Z drugiej strony jeśli obie osoby lubią spontan, dlaczego nie... Może faktycznie mogą wyjść z tego ciekawe znajomości i warto się przełamywać, chociaż ryzyko niepowodzenia wydaje się w takich sytuacjach statystycznie duże... Myślę, że ta Twoja metoda nie jest dobra dla wszystkich, ale dużo zależy też od osoby, pory dnia, kontekstu - myślę, że np. dużo randomowych osób wychodzących z pieskami na spacer może poznawać się np. w parku choćby poprzez ten wspólny fakt posiadania pieska... Zwierzęta zbliżają do siebie i łatwiej znajduje się temat do rozmowy.

ODPOWIEDZ