Poszukiwany/Poszukiwana INFJ

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
spaceteen
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2018, 9:40
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Poszukiwany/Poszukiwana INFJ

Post autor: spaceteen »

Witajcie :D
ENFP szuka towarzystwa

Mieszkam w Bydgoszczy, co kilka miesięcy bywam w Trójmieście.
Szukam kogoś, aby wspólnie gdzieś wyjść, porozmawiać, spędzić miło czas i stworzyć luźną atmosferę wzajemnego zaufania i zrozumienia.

Mam dużo znajomych, których lubię, jednak nie czuję z tymi ludźmi głębokiej więzi, nie wybieram ich sobie na przyjaciół.
Kiedyś się przekonałam, że INFJ jest dla mnie idealnym towarzyszem, uwalniam przy nim moje najlepsze cechy, staje się bardziej pewna siebie.
W ostatnim czasie, w najbliższym otoczeniu nie mam nikogo takiego i bardzo mi brakuje takiego towarzystwa.

Wiem że bardzo zawężony krąg poszukiwań i nie każdy INFJ taki sam :wink:
Jednak mam nadzieję że znajdzie się tutaj ktoś, z kim się dobrze porozumiem i możliwe, że utworzę jakąś wartościową relację.
Nie ważne ile masz lat, ważne żeby się dogadać !

Pozdrawiam <3
Space teen
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: Poszukiwany/Poszukiwana INFJ

Post autor: Alphekka »

Co studiujesz? :)
I... co to są enteogeny?
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
Awatar użytkownika
daenerys
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2018, 0:59
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poszukiwany/Poszukiwana INFJ

Post autor: daenerys »

spaceteen pisze: 27 lut 2018, 15:21 Witajcie :D
ENFP szuka towarzystwa

Mieszkam w Bydgoszczy, co kilka miesięcy bywam w Trójmieście.
Szukam kogoś, aby wspólnie gdzieś wyjść, porozmawiać, spędzić miło czas i stworzyć luźną atmosferę wzajemnego zaufania i zrozumienia.

Mam dużo znajomych, których lubię, jednak nie czuję z tymi ludźmi głębokiej więzi, nie wybieram ich sobie na przyjaciół.
Kiedyś się przekonałam, że INFJ jest dla mnie idealnym towarzyszem, uwalniam przy nim moje najlepsze cechy, staje się bardziej pewna siebie.
W ostatnim czasie, w najbliższym otoczeniu nie mam nikogo takiego i bardzo mi brakuje takiego towarzystwa.

Wiem że bardzo zawężony krąg poszukiwań i nie każdy INFJ taki sam :wink:
Jednak mam nadzieję że znajdzie się tutaj ktoś, z kim się dobrze porozumiem i możliwe, że utworzę jakąś wartościową relację.
Nie ważne ile masz lat, ważne żeby się dogadać !

Pozdrawiam <3
Hej, co prawda nie jestem z Trójmiasta ani z okolic a z Łodzi, ale gdybyś miała ochotę popisać to pisz śmiało :)
Jestem INFJ :)
Pozdrawiam :)
Mother of Cats
ODPOWIEDZ