Introwertyzm a praca

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: Sorrow »

Idź spierdalaj. Mówiłem o płacy. Bo najwyraźniej Ci nie pasuje że ktoś kto ma dużo cięższą i nieprzyjemniejszą pracę od Ciebie dostaje wyższą zapłatę.

A poza tym nie mówię, że nie wziąłbym chujowej pracy, tylko jaka praca jest chójowa, ty analfabetko.

Dałam ostrzeżenie za obrażanie.- Inno
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
SardonicAlly
Pobudzony intro
Posty: 166
Rejestracja: 05 gru 2011, 23:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: okolice Krakowa. niezbyt bliskie

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: SardonicAlly »

Pewnie nieświadomie, ale ubawiłeś mnie setnie :P Zwłaszcza ten kawałek, gdzie pełne tzw. szacunku "Ci" i "Ciebie" stoją w zdaniu poprzedzone przez "idź spierdalaj"
Ale, przyznaję, ten kawałek przebija wszystko :
nie wziąłbym chujowej pracy, tylko jaka praca jest chójowa, ty analfabetko.
:lol:

A wracając do tematu: watek dotyczył pracy, której rzekomo z marnym skutkiem szukasz.
A w jaki sposób zdobywać pracę jako introwertyk? Tzn. przy braku umiejętności
To, ze chodziło ci akurat o płacę, nie o pracę, trudno wywnioskować, bo najwyraźniej obydwie rzeczy zapisujesz identycznie
największą rzeczą kształtującą moje oczekiwania płacowe jest chujowość płacy
Skoro wątek dotyczył pracy, propozycje które napisałam (why did I even bother?) były jak najbardziej na miejscu. Moje podsumowanie, i wniosek, że masz zbyt wygórowane wymagania (ojć, ubodło?) też były niepozbawione racji i oparte o twoje własne wypowiedzi.
Anyway, życzę owocnego rozgryzania konfliktów ideologicznych. Może poszukaj kogoś, kto będzie skłonny za to płacić.
"The power of accurate observation is called cynicism by those who have not got it." Rest assured I've got it in abundance ;P

5w4, prone to procrastination
ISTP Craftsman I=89% S=79% T=89% P=58%
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: highwind »

sorrow pisze:Idź spierdalaj. Mówiłem o płacy. (...) Ty analfabetko
O'rly?
sorrow pisze:Na chujowość pracy generalnie rzecz biorąc składają się: bla bla bla
SardonicAlly pisze:Hmm, mam niejasne wrażenie, że ktoś tu jest przesadnie wybredny i nieco zbyt wygodny, nest ce pas? To źle, tamto źle, niech ręka boska broni się ubrudzić czy zmęczyć.
Odniosłem podobne wrażenie. Rzucamy facetowi pomysły, co zrobić ze swoim żałosnym dupskiem, chcemy być w jakiś sposób pomocni, a on dochodzi do wniosku, że skoro dużo płacą, to praca musi być chujowa.

A za poniższego posta i reakcję totalnie nieadekwatną do wypowiedzi SA, która w żaden sposób wroga nie jest, a jedynie obnaża parę niewygodnych prawd, ja bym bana (albo warna jak ładnie przeprosi) temu panu proponował.
Awatar użytkownika
my_way
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 22 kwie 2012, 22:19
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: my_way »

Sorrow pisze:Idź spierdalaj.
Mistrz ciętej riposty 8)
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: higsa »

Sorrow pisze:Idź spierdalaj
A kim jest ten Idź?
Jakieś Twoje wewnętrzne alterego, czy co?
I dlaczego każesz mu spierdalać? :mrgreen:
Sorrow pisze: nie wziąłbym chujowej pracy, tylko jaka praca jest chójowa
Zawsze miałam problem jakie pisać "ch" czy "h", lecz dzięki Tobie mam jeszcze większy dylemat: "u" czy "ó"?
Ech chyba jakaś analfabetyczna zaraza.... :twisted:
Nie ma to jak wypominać innym swoje wady.
Chyba sobie przegwizdałeś właśnie....
highwind pisze:ja bym bana (albo warna jak ładnie przeprosi) temu panu proponował.
Robimy demokratyczne głosowanie?
Jeśli tak to ja wniosek popieram. :wink:
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: cityCAT »

Sorrow pisze:Idź spierdalaj. Mówiłem o płacy. Bo najwyraźniej Ci nie pasuje że ktoś kto ma dużo cięższą i nieprzyjemniejszą pracę od Ciebie dostaje wyższą zapłatę.

A poza tym nie mówię, że nie wziąłbym chujowej pracy, tylko jaka praca jest chójowa, ty analfabetko.
Chujo*y to ty jesteś, a spierd*laj to z tego forum do pracy w podskokach. i się naucz kultury cymbale jeden
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: Akolita »

To jak, bojkot towarzyski? 8)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: Padre »

Lepiej działa taki trójkącik z wykrzyknikiem, u góry po prawej stronie ;)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
limonka
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 30 kwie 2012, 22:55
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: limonka »

cityCAT pisze:i się naucz kultury cymbale jeden
Ładny kontraścik :P

Ale co racja to racja, kulturę wypowiedzi zachować trzeba. Przede wszystkim przez wzgląd na szacunek do innych użytkowników, o kaleczeniu języka ojczystego nie wspominając.
Padre pisze:Lepiej działa taki trójkącik z wykrzyknikiem, u góry po prawej stronie ;)
Popieram :wink:
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: highwind »

Padre pisze:Lepiej działa taki trójkącik z wykrzyknikiem, u góry po prawej stronie ;)
Uuuu, nie zauważyłem tego bajeru wcześniej :) Dziękówa.
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: Fyapowah »

Jeden obraźliwy post z 3 przekleństwami i mamy 10 odpowiedzi nie związanych z tematem.
Obrazek
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: cityCAT »

limonka pisze:Ładny kontraścik :P
Mylisz kulturę z byciem wiecznie milusim.
Fyapowah pisze:Jeden obraźliwy post z 3 przekleństwami i mamy 10 odpowiedzi nie związanych z tematem.
Nie podniecaj się tak. 11 :evil:
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: highwind »

Fyapowah pisze:Jeden obraźliwy post z 3 przekleństwami i mamy 10 odpowiedzi nie związanych z tematem.
Bo to nasze podwórko i nie ma chÓja we wsi ;)
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: MetalMan »

highwind pisze:
Fyapowah pisze:Jeden obraźliwy post z 3 przekleństwami i mamy 10 odpowiedzi nie związanych z tematem.
Bo to nasze podwórko i nie ma chÓja we wsi ;)
Sołtys wyjechał. Sory za offtop. A co do kolegi, to proponuję się tak nie stresować[jego zachowaniem też nie]. Szkodzi zdrowiu. :P
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Will
Intronek
Posty: 59
Rejestracja: 10 maja 2012, 21:03
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Re: Introwertyzm a praca

Post autor: Will »

Nie jestem żadnym doradcą zawodowym by być kompetentnym w tym względzie, ale wydaje mi się, że bystry introwertyk odnajdzie się na większości stanowisk niewymagających zbyt dużego kontaktu z ludźmi. Wrodzony profesjonalizm czyni z nich materiał na dobrego pracownika.
Ale osobiście podchodzę bardzo ostrożnie do wyboru ścieżki kariery. Najgorsze co może się stać w tym przypadku moim zdaniem to brak zdecydowania u młodego człowieka (najczęściej studenta...), ogólna miałkość, roszczeniowa postawa i (za co powinno się bambusami po piętach bić) brak zainteresowania zgłębianą przez siebie materią. Od takiej postawy jedynie krok w stronę całkowitej degrengolady intelektualnej.
Co natomiast wzbudza mój szacunek, to praca i edukacja dla idei - czyż nie jest wspaniałe poświęcenie swojego życia jako duchowny, misjonarz, pielęgniarka, naukowiec, nauczyciel w imię dobra innych, idei poprawy tego szarawego świata? Niejednokrotnie rezygnując z bardziej dochodowych profesji. To takie jednostki winne być nazywane elitą.
Ale taką ideę znaleźć może mnóstwo innych osób, bardzo wiele innych zawodów, na co dzień nie kojarzonych ze szlachetnością czy prestiżem. A jakim to fascynującym doświadczeniem jest spotkanie osoby, która potrafi opowiedzieć o swoim zajęciu z zacięciem, pasją!
Szkoda tylko, że obecnie rzadko ma się możliwość pracy w zgodzie z własnymi zainteresowaniami czy wykształceniem.
Wszystkie te górnolotne hasła, zapowiedzi kariery i wzniosłe idee można sobie o kant dupy rozbić i po prostu pracować tam, gdzie jest na nas zapotrzebowanie.
INTJ
Samotność jest dla umysłu tym, czym dieta dla ciała.
ODPOWIEDZ