Złe relacje z mamą

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Emilka_69_
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:12
Płeć: nieokreślona

Złe relacje z mamą

Post autor: Emilka_69_ »

To mój pierwszy post na tej stronie odrazu zaczne moja matka jest potworem za kazdym razem krytykuje mnie i poniża gada jak to ja źle wyglądam stwierdza że wyglądam jak pół dupy za krzaka mówi że ubieram sie jak lunfrus a nigdy nie dała mi pieniedzy Zebym cos sobie kupila a jak juz kupuje to z lumpa za 3 zlote a sobie za 73727272 zł. Najgorsze że ona chyba czuje satysfakcje z tego że mnie obrazi. Może ma racje mam pełno pryszczy na twarzy (płyny do twarzy nie pomagają) powinnam uciec z tego domu tak bedzie najlepiej. Mój ojciec nie jest lepszy pije prawie codziennie czasami zdarza mu sie uderzyc mame. Kiedys spoznilam sie 20 min do domů myślałam że mnie zabije. Co ja moge zrobic?
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Złe relacje z mamą

Post autor: Coldman »

Ile masz lat ?
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Złe relacje z mamą

Post autor: highwind »

Cześć Emilka. A próbowałaś powiedzieć mamie, że źle się czujesz z tym jak się do ciebie odnosi? Była jakaś reakcja? Albo prosiłaś o pieniądze na ubrania? Jeśli chodzi o buzię - dermatolog.
Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
Posty: 113
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Złe relacje z mamą

Post autor: krucha_babeczka »

Na Twoim miejscu dążyłabym do jak najszybszej wyprowadzki. Poza tym staraj się suplementować witaminę B6, zapewne jesteś w ciągłym stresie, a to powoduje jej niedobór, co może skutkować m. in. problemami skórnymi.
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Złe relacje z mamą

Post autor: bartek93 »

Rzeczywiście najlepszą opcją byłoby odcięcie się od tej toksyczne relacji, czyli po prostu wyprowadzka z domu rodzinnego.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Złe relacje z mamą

Post autor: nika35 »

typowy przykład toksycznej matki
ODPOWIEDZ