wartościowanie

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
im1986
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2010, 13:09
Płeć: nieokreślona

Re: wartościowanie

Post autor: im1986 »

nie Kamil, nie napisałam tego, żeby uzalać się jaki "niedobry est ten świat". Mam gdzieś presję społeczną, normalnie żyję sobie własnym życiem i robię swoje, zapewne taj jak większość użytkowników forum. Po prostu zwróciłam uwagę na zjawisko nietolerancji wobec introwertyzmu, pokazałam na podstawie własnych doświadczeń, że coś takiego istnieje i tyle. nie napisałam tego, żeby się nad sobą użalać.sam chyba zauważyłeś, że nie rzucam w swoim poscie komentow typu "jakie to zycie jest beznadziejne a jaka ja biedna"
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wartościowanie

Post autor: Kamil »

Ale inni się odnosili do "złego kapitalizmu".. .
A osobiście raczej nie odczuwam takiej presji.. Jest może kilka osób, ale większość introwertyzm rozumie..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
ODPOWIEDZ