lagi w mówieniu cześć

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
str8man
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 25 lis 2012, 22:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Wadowice

Re: lagi w mówieniu cześć

Post autor: str8man »

Mówię cześć, z nadzieją iż nie poniosę konsekwencji w postaci dłuższego "postoju" na "pogawędkę" :)
5 w 4 / ASSAQ
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: lagi w mówieniu cześć

Post autor: dreamer08 »

Mam to samo. Chodzę zamyślona, a później zastanawiam się, czy usłyszane "cześć" było skierowane akurat do mnie i czy w ogóle znam tę osobę. Później ludzie pochopnie mnie oceniają, że się noszę, albo nie wiem, czego chcę. Choć absolutnie nie chodzi o to. Ja po prostu idę przed siebie, jednocześnie nad czymś rozmyślając i nie zwracam uwagi na to, kogo mijam.

Poza tym rzadko zdarza mi się mówić "cześć" do nowo poznanych osób. Zależy od jej charakteru i jak wyglądało pierwsze spotkanie. No chyba, że działa to na zasadzie, że ktoś mi się piekielnie podoba i tym staram się przełamać swoją nieśmiałość, co też marnie mi wychodzi i kończy się na mijaniu się bez słowa.
str8man pisze:Mówię cześć, z nadzieją iż nie poniosę konsekwencji w postaci dłuższego "postoju" na "pogawędkę" :)
W tej kwestii mam bardzo podobnie. Chociaż to też zależy od osoby.
Obrazek
ODPOWIEDZ