Jutro studniówka

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Majestic
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2012, 22:36
Płeć: nieokreślona

Jutro studniówka

Post autor: Majestic »

Jezu, jutro 100dniówka. Nie mam ochoty tam iść, no ale trzeba, bo 'tak wypada'. Wszystko dopięte na ostatni guzik, nie ma szans na uniknięcie tego syfu ;/

Nie ma to jak spędzić kilkanaście godzin z klasą, której nienawidzę. Nie mam nawet możliwości 'urwania' się z imprezy wcześniej, bo mamy 100dniówkę w innej miejscowości i wszyscy wracamy razem busem o świcie ;o

Będzie ciężko. Posiedzę, popije, popale, trochę potańcze dla formalności i jakoś doczekam do rana...
Ja chce już poniedziałek!

A jak tam u was wyglądała studniowka? Poszliście chętnie, czy tak jak ja stresowaliscie sie? Masakra...
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jutro studniówka

Post autor: highwind »

Ja byłem na dwu studniówkach i było bardzo fajnie. Jak masz takie opory, to możesz zawsze zająć kabinę w klopie i pójść spać :P
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Jutro studniówka

Post autor: Kosa13 »

Nie ma co się stresować. Dopóki nie masz jakiegoś paszczura w parze i umiesz jako tako poloneza to nie masz czego się bać :D. Po co masz się zamartwiać tak, moim zdaniem, błahą rzeczą? Eleganckie stroje, potrawy - dla mnie super. Za rok mam dopiero studniówkę. Jak ci brak towarzystwa, a wiem, że na pewno masz jakiegoś przyjaciela w klasie to porozmawiaj ze swoją kobietą do tańca. Nie krępuj się, raz się żyje... raz masz studniówkę. Nie s**** tego :D
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jutro studniówka

Post autor: apohawk »

Baw się dobrze! :)
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Jutro studniówka

Post autor: Faramuszka »

Majestic pisze: Nie mam ochoty tam iść, no ale trzeba, bo 'tak wypada'.
Na przyszłość - jak nie chcesz gdzieś iść, to nie idź, nie patrz się na to czy wypada, czy nie ;)

A jutro baw się dobrze :)
Podejrzewam, że nie tylko Twoja klasa jutro się tam będzie bawić, więc zawsze możesz porozmawiać z kimś z innej^^
Majestic
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2012, 22:36
Płeć: nieokreślona

Re: Jutro studniówka

Post autor: Majestic »

Nie było tak źle, przetrwałem :wink:
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: Jutro studniówka

Post autor: dreamer08 »

Majestic pisze:Nie było tak źle, przetrwałem :wink:
Też myślałam, że to będzie totalna masakra. Miałam dobry kontakt z klasą, ale nie jakiś wybitnie dobry. Przyznam szczerze, że bawiłam się w swoim gronie świetnie, zbliżyliśmy się wszyscy bardzo do siebie i nie ukrywam, że chciałabym przeżyć to jeszcze raz ;)
Nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Obrazek
Nestor

Re: Jutro studniówka

Post autor: Nestor »

Bardzo się stresowałem przed studniówką. Przez wyobraźnie. Niepotrzebnie. Spędziłem czas całkiem miło. Nie wyszedłem ostatni, ale też nie pierwszy. Gdybym miał teraz możliwość, to bym poszedł jeszcze raz. Zmieniłem się sporo od tamtej imprezy i myślę, że więcej bym teraz z niej "wycisnął".

Natomiast nie rozumiem do dzisiaj tej presji, że na studniówkę trzeba iść.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Jutro studniówka

Post autor: Agon »

Ja tam miło wspominam studniówkę. Odstawiłem poloneza, a potem tańczyłem ze wszystkimi dziewczynami i szczęśliwie udało mi się uniknąć obciachowego tańcu z nauczycielkami :wink: A tak poza tym to piłem, gadałem z ludźmi i wyszedłem nad ranem. W dodatku moje zdjęcie z dziewczyną wyszło chyba najlepiej ze wszystkich zdjęć z klasy.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Jutro studniówka

Post autor: Papaja »

Byla to nawet spoko impreza. W liceum mialam swoja "grupke" i z nimi wiekszosc czasu sie bawilam podczas studniowki i to wydarzenie do tej pory wspominam calkiem milo i sympatycznie.
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jutro studniówka

Post autor: Saladin »

Ja swoja studniówkę obchodziłem stosunkowo niedawno, bo w styczniu br. Spedzilem na niej aż całe dwie godziny. Wyszedłem po angielsku i tyle mnie widzieli. :D Żałuje że na nią poszedłem, mogłem robić w tym czasie ciekawsze rzeczy...
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
27pazdziernik
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2014, 13:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Jutro studniówka

Post autor: 27pazdziernik »

Moja będzie w styczniu, praktycznie kaaażdy w klasie ( klasa liczy 20 osób z czego 17 to dziewczyny ) jest mocno zaangażowany w sprawy organizacyjne tzn. polonez, wynajem lokalu, fotograf i takie tam pierdoły a mi to lata koło tyłka że tak się wyrażę, moim zdaniem moglibyśmy kulturalnie zebrać się klasą( po co ciągnąć rzeszę 4 klas) w ciepły dzień, kupić co nieco alkoholu czy tam co komu będzie pasowało i wybrać się nad rzeczkę, do parku czy w fajne puste miejsce gdzie można się swobodnie poczuć i "poczilować", bo po co wydawać te 500 stówek na jedną noc jeśli można prościej( oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że studniówka to "wyjątkowy dzień", ma się ją raz w życiu i wszyscy chcą wyglądać świetnie i błyszczeć na parkiecie lansując się nieco przed resztą zgromadzenia, dla mnie to bezsens).
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jutro studniówka

Post autor: rad19dym »

Moja studniówka będzie w następnym roku, ale już teraz uznałem, że nie pójdę. Dlaczego? Ponieważ.......
Ostatnią imprezą, na której byłem, to był bal na zakończenie gimnazjum.
Miałem nie iść, ale koleżanki z klasy mnie przekonały do zmiany decyzji. I, jak głupi, dałem się im namówić.
Wszystko dlatego, że trwał 6 godzin, a zacząłem się tam bawić....... godzinę przed zakończeniem.
Udało się uniknąć ośmieszenia, ale po prostu po tym uznałem, że imprezy nie są dla mnie. Dlatego nie idę.
No i jest jeszcze drugi powód: iść bez dziewczyny (której nie mam) lub koleżanki (której też nie mam) to nie warto.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jutro studniówka

Post autor: Fangtasia »

rad19dym pisze:Moja studniówka będzie w następnym roku, ale już teraz uznałem, że nie pójdę. Dlaczego? Ponieważ.......
Ostatnią imprezą, na której byłem, to był bal na zakończenie gimnazjum.
Miałem nie iść, ale koleżanki z klasy mnie przekonały do zmiany decyzji. I, jak głupi, dałem się im namówić.
Wszystko dlatego, że trwał 6 godzin, a zacząłem się tam bawić....... godzinę przed zakończeniem.
Udało się uniknąć ośmieszenia, ale po prostu po tym uznałem, że imprezy nie są dla mnie. Dlatego nie idę.
No i jest jeszcze drugi powód: iść bez dziewczyny (której nie mam) lub koleżanki (której też nie mam) to nie warto.
Szczerze mówiąc jedyne co dobrze wspominam to odtańczenie poloneza, reszta wyglądała jak trochę lepiej urządzona osiemnastka. Dlaczego poszłam? Może to głupie, ale chciałam ładnie wyglądać. No i zatańczyć poloneza. Przypuszczam, że jakby była chłopakiem na dodatek bez pary to też bym olała sprawę i nie żałowała później. Popieram, imo rola studniówki w życiu jest mocno przesadzona.
Awatar użytkownika
Emhyr
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2014, 18:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ/ISTJ/INTP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jutro studniówka

Post autor: Emhyr »

Rzeczywiście rola studniówki jest jaka jest, czyli w zasadzie żadna. Ja na "gimnazjalówce" miałem z kim iść i nawet dobrze się bawiłem. Natomiast na studniówce trochę gorzej, ale tez nieźle. Lubię poloneza więc poszedłem w towarzystwie fajnej koleżanki (jednak nie tą, która chciałem zaprosić). Trochę potańczyłem, ale raczej z permanentnym uczuciem wstydu bo nie umiem i nie lubię tańczyć (no, chyba że właśnie poloneza albo walca :P ).
Tańczący Płomień
Ostatnio mam ochotę z kimś pogadać/popisać, podyskutować, więc jak ktoś też czuje chęć zamiany paru słów to pisać do mnie póki ten stan jeszcze się utrzymuje!
Moje słowa nie odpowiadają moim myślom, a to poniża moje myśli ~ książę Myszkin, pióra mistrza Dostojewskiego.
Profile: Steam | MyAnimeList | MyPersonality
ODPOWIEDZ