Color Quiz

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Color Quiz

Post autor: lea »

This test is partially based on research by Dr. Max Lûscher during the early 1900's. He has devoted his life to the study of how color affects behavior and has been hired by some of the world's largest companies as a consultant.

The test itself is based upon fundamentals in color psychology. With years of research by color psychologists the characteristics of certain colors has been identified to cause an emotional response in people. This was done by studying the response from hundreds of thousands of test subjects around the world in order to isolate how certain colors make us feel. By doing the reverse, using the colors people prefer to determine how people feel, we can get some interesting indicators about a person's current emotional state. [...]
http://www.colorquiz.com/about.php

http://www.colorquiz.com/quiz.php
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Color Quiz

Post autor: So-ze »

Podoba mi się, jakoś tak.. pasuje :) podzielę się wynikami. O swoich też tak sądzisz?

Your Existing Situation
Likes to be in control and wishes to hold a position of power. Comes up with ideas and plans to overcome obstacles and likes to feel control over events and situations.

Your Stress Sources
"Wishes for freedom and independence, free from limitations and restrictions except for the ones he choices to give himself."

Your Restrained Characteristics
"Tries to participate and involve himself in things going on around him; however, avoids conflict and arguments to reduce stress and tension."
"Struggles to make his demands clear, but feels ignored. Feels resentful, but acts as if he doesn't care, doing what is necessary to keep peace."
"Insists his hopes and ideas are realistic and achievable, but needs encouragement and support. His self-centeredness can cause him to take things too personally."
Is satisfied and finds contentment through sexual activity.

Your Desired Objective
"Wishes to live in a calm, peaceful, relaxing environment, where everyone gets along and there is a strong sense of belonging."

Your Actual Problem
"Prefers to be left in peace and avoids arguments, confrontation, and conflicts."
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Color Quiz

Post autor: Fangtasia »

Ja się zaczęłam śmiać jak zobaczyłam, ale mi takie treści wyszły, że mi szczęka opadła. W każdym razie wszystko się zgadza. Także dzięki za teścik ;) Polecam, żanetkaleta.
Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Color Quiz

Post autor: Irracjonalny »

Po przeczytaniu wyników... cóż, wydaje mi się, że nie ze wszystkim się mogę zgodzić; choć możliwe, że cenzor psychiczny dał o sobie znać :P.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Color Quiz

Post autor: lea »

Fangtasia pisze:Ja się zaczęłam śmiać jak zobaczyłam, ale mi takie treści wyszły, że mi szczęka opadła.
Coś takiego też miałam. Takie "lol, kolorki trzeba wybierać". A tu .
Your Existing Situation
"Is a little on the lazy side when it comes to putting forth a lot of effort. Needs to build roots and have a peaceful, loving partner. May feel physically sick and in need of some tender, loving, care."
Czyli chcę być kotem. Wszystko się zgadza. Karm mnie i głaszcz mnie.
Do tego mam skłonność do manipulacji ludźmi, więc z tymi niezbyt przyjemnymi fragmentami się też zgadzam.

Ach, a przede wszystkim:
She tries to escape into a fantasy world where things go her way and her desires are easier to reach.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Racter

Re: Color Quiz

Post autor: Racter »

http://www.colorquiz.com/results.php?co ... 4,7&p=full

Całkiem wiarygodnie jak na zabawę w kolorki (nawet współgra z typem INTJ z socjoniki), ale wiele rzeczy, dość istotnych, jest mocno nietrafionych, np. z tym "(...)Always sees himself as the victim as if everyone treats him poorly and he never is given his fair share. Feels his failures are no fault of his own, but due to the shortcomings of others". Poza tym trochę dziwne, że w kategorii "Your Restrained Characteristics" dwa razy wymieniło to samo...
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Color Quiz

Post autor: highwind »

U mnie się nie pokryło praktycznie nic. Także kolejny horoskop z Wróżki... :P
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Color Quiz

Post autor: Sorrow »

Przypuszczam że coś takiego raczej na eFach działa. I ludzie z niskimi procentami F nie mogą w kolory.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Color Quiz

Post autor: Saladin »

http://www.colorquiz.com/results.php?co ... 0,3&p=full

Co ciekawe, większość się zgadza ;)
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Racter

Re: Color Quiz

Post autor: Racter »

@Thynr u Ciebie wynik bardziej odpowiada typowi INTJ niż mój. Nie wiem, jakiś dziwny ten test, albo po prostu nie umiem w kolorki, tak jak Sorrow twierdzi.
Awatar użytkownika
LoneRanger
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2015, 21:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ/INTP
Lokalizacja: Szczecin

Re: Color Quiz

Post autor: LoneRanger »

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Color Quiz

Post autor: Coldman »

http://www.colorquiz.com/results.php?co ... GxjKT.dpuf
No tak wyszło 50/50
Ciekawy teścik
ODPOWIEDZ