MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.

Który z wymienionych typów osobowości pasuje do Ciebie najlepiej?

INFJ
60
20%
INFP
46
15%
INTJ
73
24%
INTP
47
16%
ISFJ
18
6%
ISFP
10
3%
ISTJ
30
10%
ISTP
8
3%
Exxx
7
2%
 
Liczba głosów: 299

Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: So-ze »

To już podchodzi pod dobieranie sobie ludzi względem MBTI. Może po prostu ludzie nudzą się z wami, a nie z I-coś tam.
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

Agon pisze:Ok, ale co w tym złego i dlaczego są niby zdrajcami?
bo nie są skrajnymi intro


So-ze pisze:To już podchodzi pod dobieranie sobie ludzi względem MBTI.

Ból dupy wyczuwam, po prostu nie chce wchodzić w bezowocne relacje, czy wręcz się wkurwiać, bo jakiś ekstryk zaczął o pogodzie gadać, wiem że chodzi o zainicjowanie interakcji ale sory - robią to źle, pytaja o znajomości, dziewczyne, szkołe czy inne materialno/społeczne gunwo, plemiennictwo pełną gębą - statusy społeczne :x
głównie eSy mają parcie na takie rzeczy, to ja wole szufladować ludzi i z góry wiedzieć z kim mam do czynienia.

So-ze pisze:Może po prostu ludzie nudzą się z wami, a nie z I-coś tam.
jestem w stanie postawić krechę na jakiejś osobie jeszcze zanim ze mną w interakcje wejdzie.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: So-ze »

Mi to obojętne co sobie wyczuwasz. Teraz każdy kto się nie zgadza to albo hejter albo ktoś z bólem dupy. O dziwo ludzie się na to nabierają.

Nie obchodzi mnie co w życiu robisz jak i wiele innych rzeczy, ale to ciągłe powtarzanie o "gadaniu o pogodzie" zaczyna mierzić i pokazuje jak nie wiele wiesz o ludziach. Może z Tobą nikt nie chce wchodzić w interakcje.
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

So-ze pisze:Nie obchodzi mnie co w życiu robisz jak i wiele innych rzeczy, ale to ciągłe powtarzanie o "gadaniu o pogodzie" zaczyna mierzić i pokazuje jak nie wiele wiesz o ludziach.
inne tematy są podejmowane rzadziej, raczej bym powiedział u ekstryków sie wszystko
wokół życia towarzyskiego kręci.
So-ze pisze:Może z Tobą nikt nie chce wchodzić w interakcje.
to mi akurat jest na ręke, przynajmniej nie musze być stanie ciągłej gotowości że,
mi ktoś podejdzie i jakimś irracjonalnym tekstem/pytaniem z dupy zarzuci
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: Agon »

emfausto pisze:
Agon pisze:Ok, ale co w tym złego i dlaczego są niby zdrajcami?
bo nie są skrajnymi intro
Według testu może komuś wyjść 100% introwersji i 100% percepcji, czyli niby mogą być wśród eSek skrajni intro.
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

Agon pisze:
emfausto pisze:
Agon pisze:Ok, ale co w tym złego i dlaczego są niby zdrajcami?
bo nie są skrajnymi intro
Według testu może komuś wyjść 100% introwersji i 100% percepcji, czyli niby mogą być wśród eSek skrajni intro.
tutaj chodzi o funkcjonowanie, a nie wskaźniki

np. I 90% N 90% będzie miał większe tendencje aspołeczne niż I 90% S 90%
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: Agon »

emfausto pisze:np. I 90% N 90% będzie miał większe tendencje aspołeczne niż I 90% S 90%
Czy introwersja = aspołeczność? Bo już się naczytałem, że nie jest to nieśmiałość i nie jest to mizantropia.
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

Agon pisze:
emfausto pisze:np. I 90% N 90% będzie miał większe tendencje aspołeczne niż I 90% S 90%
Czy introwersja = aspołeczność? Bo już się naczytałem, że nie jest to nieśmiałość i nie jest to mizantropia.
Ja mam taką prośbe do wszystkich co, czytają moje posty po, 1 - czytać ze zrozumieniem
po 2 - nie chwytać za słówka tylko, spróbować zrozumieć co chce przekazać

a może to jest wcześniej wspomniany konklikt N/S i J/P - różnice światopoglądowe
ale żebym musiał prawie każde zdanie sprostowywać - masakra :roll:
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: Agon »

Czy w takim razie powinno się wywalić z forum wszystkie eSki, bo nie są tru intro? Bądźmy tolerancyjni, czasem można dowiedzieć się czegoś nawet od szaraków. Lubię obserwować życie: zwierzęta, rośliny i patrzeć jak adaptują się do otoczenia i dążą do przetrwania. Szaraki takie jak eSki są czasem ciekawym obiektem obserwacji. Można się od nich nauczyć bardziej praktycznego patrzenia na świat. W ogóle kontakt z ISXX może być dobry dla INXX, gdy ten INXX chce się nieco uspołecznić, ale ekstrawertyków się obawia.
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

problem z ISXXami jest taki że, są niezdefiniowani i nie wiadomo w którą stronę ich bardziej ciągnie ( I/E )

uważam że wszystkie ISXXy powinno się zaklasyfikować jako ambiwertycy,
nawet jeżeli ktoś ma preferencje I na 90-100%
żądnego ISXXa nigdy, nie nazwałbym czystej krwi true-introwertykiem.
Poza tym co to za intro co, nie ma rozwiniętej wyobraźni przestrzennej i nie umie myśleć abstrakcyjnie
ChopLuftmysza

Re: MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Post autor: ChopLuftmysza »

Artisan to rzemieślnik, nie artysta.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Post autor: Agon »

A racja, jak mogłem to pomylić. Artist to artysta. No jeśli to rzemieślnik to się zgadza, chyba :P
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: Agon »

Niektórzy ludzie nie przejmują się tymi literkami. Nie lubię z góry osądzać kogoś, bo mi jakoś tam według MBTI coś pasuje/nie pasuje. Wolę pogadać z kimś przynajmniej na chwilę, trochę poznać drugą osobę, by dowiedzieć się czym się interesuje. Jeśli zainteresowania się pokrywają to jest fajnie, gadamy dalej, a jeśli nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań, to zwykle znajomość sama się kończy w sposób naturalny.
emfausto pisze:Poza tym co to za intro co, nie ma rozwiniętej wyobraźni przestrzennej i nie umie myśleć abstrakcyjnie
W jakiej definicji introwertyzmu znalazłeś, że introwertyk musi mieć rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną i myślenie abstrakcyjne by zostać zdefiniowany jako introwertyk?
emfausto

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: emfausto »

Agon pisze:Niektórzy ludzie nie przejmują się tymi literkami. Nie lubię z góry osądzać kogoś, bo mi jakoś tam według MBTI coś pasuje/nie pasuje. Wolę pogadać z kimś przynajmniej na chwilę, trochę poznać drugą osobę, by dowiedzieć się czym się interesuje. Jeśli zainteresowania się pokrywają to jest fajnie, gadamy dalej, a jeśli nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań, to zwykle znajomość sama się kończy w sposób naturalny.
Waćpan zrobisz co będziesz chciał, ja tylko wyraziłem opinie a to, że się z tym nie zgadzacie to już wasza wola.
Ale nie spodziewałem sie że forum zareaguje tak histerycznie :D wszyscy się zamienili w ruch oporu przeciwko fausto.... :lol:


Agon pisze:W jakiej definicji introwertyzmu znalazłeś, że introwertyk musi mieć rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną i myślenie abstrakcyjne by zostać zdefiniowany jako introwertyk?

definicja ?, nie ma. Introwertyzm to cechy charakteru i pewien styl funkcjonowania układu nerwowego,
a reszta funkcji jest losowa, jedni mają drudzy nie, ja tylko próbuje to uporządkować.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Rzeczywisty procent intro w społeczeństwie

Post autor: Agon »

emfausto pisze:Waćpan zrobisz co będziesz chciał, ja tylko wyraziłem opinie a to, że się z tym nie zgadzacie to już wasza wola.
Ale nie spodziewałem sie że forum zareaguje tak histerycznie :D wszyscy się zamienili w ruch oporu przeciwko fausto.... :lol:
Reagujemy histerycznie, bo nie chcemy rozłamu w naszej introwertycznej grupie. Jak się zaczną podziały na eSki i eNki, to dopiero będzie niefajnie. Starczy, że jest podział na introwertyków i ekstrawertyków.
ODPOWIEDZ