MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.

Który z wymienionych typów osobowości pasuje do Ciebie najlepiej?

INFJ
62
21%
INFP
46
15%
INTJ
73
24%
INTP
47
16%
ISFJ
18
6%
ISFP
10
3%
ISTJ
30
10%
ISTP
8
3%
Exxx
7
2%
 
Liczba głosów: 301

Filburt

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Filburt »

Tłumaczenie testu
Link znaleziony jednak nie przez Google, a tym razem pocztą pantoflową, ponieważ ktoś mi wysłał PM-kę z linkiem na jednym z forów psychologicznych (nie będę spamować niepotrzebnie). Umieszczam bo komuś oprócz mi może się jeszcze przydać...
http://intp.magusz.net/viewtopic.php?f=4&t=2

PS. Z samego testu wyszło mi INFP, a jak u was? ;)

Edit:
O, widzę że to właściwie większość osób na forum :)
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: www.mypersonality.info

Post autor: korsarz »

http://www.mypersonality.info/korsarz/ - było do przewidzenia... "Egzaminator"... Tak zwana osobowość ISTJ. Nazwa niewiele mi mówi, więc sprawdzam na wikipedii...
wikipedia pisze:ISTJ są cichymi i skrytymi osobami, lubiącymi poczucie bezpieczeństwa i spokojne życie

To nawet by się zgadzało - dużo pewniej się czuję w otoczeniu, które znam.
wikipedia pisze:Mają silne wewnętrzne poczucie obowiązku, które daje im motywację do wykonywania zadań. Są zorganizowani i metodyczni, więc mają szansę powodzenia w każdym zadaniu, którego wykonania się podejmą
Tak, jasne. Tylko dlaczego widok w moim pokoju sugeruje co innego? I dlaczego zamiast się uczyć na egzamin siedzę przy kompie i gram godzinami w Tetrisa? :twisted:
wikipedia pisze:Zawsze dotrzymują obietnic
O ile o tych obietnicach pamiętam, a z tym bywa bardzo różnie...
wikipedia pisze: Będzie się jednak sprzeciwiać traceniu energii na coś, co według niego nie ma sensu
Zgadza się, dlatego często na stażu były ze mną problemy (bo nie chciałem zamiatać chodnika...)
wikipedia pisze:ISTJ wolą pracować samotnie i lubią być odpowiedzialni za to, co robią
Z wyjątkiem sytuacji, gdy odpowiedzialność jest zbyt duża - niestety, mimo iż interesuję się trochę medycyną, nie widzę siebie jako lekarza... Nie wiem, czy wytrzymałbym sytuację, w której pomylenie dawki oznacza śmierć pacjenta.
wikipedia pisze:ISTJ są bardzo lojalni, wierni i niezawodni
Zależy dla kogo...
wikipedia pisze:Nie czują się komfortowo łamiąc prawo i zasady
Tak... Osoba ściągajaca gigabajtami mp3 i anime...

Zastanawiam się, czy aby nie zrobiłem w tym teście paru błędów... :roll:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2009, 13:02 przez korsarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 531
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: www.mypersonality.info

Post autor: jubei »

http://www.mypersonality.info/danio/
Ja mam drugi raz INTJ, tyle że większy procent introwertyzmu tym razem. Chyba się staczam? :P
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: www.mypersonality.info

Post autor: qb »

Tutaj wklejam (nie jestem pewien czy to można nazwać testem ale chyba tak) tekst, który ma stwierdzić czy ktoś jest intro czy nie.

Ja to traktuje z przymróżeniem oka bo niektóre punkty ewidentnie na to wskazują no ale nie znam dokładnej intencji ich autora więc niekoniecznie musi tak być jak mi się wydaje.

Enjoy.

No to próbuję przetłumaczyć:
1. Wiesz, co znaczy określenie "introwertyk"
2. Łapiesz się na tłumaczeniu innym co to NIE znaczy
3. Stale łapiesz się na zaczynaniu zdania od: "Wracając do tego, co mówiliście pięć minut temu..."
4. Byłeś proszony (tylko pół-żartem!) o noszenie dzwonka na szyi
5. Uważasz, że jeden to spółka, a dwa to tłum
6. Masz ochotę powiesić na drzwiach do swojego biura tabliczkę, mówiącą: "Ciiii! Introwertyk w pracy"
7. Mówienie publiczne najbardziej cię przeraża
8. Na spotkaniu kogoś nowego masz nadzieję, że usłyszysz "I" zamiast "E" kiedy przypadkowo będziesz badać, czy zrobili test MBTI
9. Zachęcasz ich do zrobienia (albo powtórzenia) testu, tak żeby się tylko upewnić
10. Jesteś szczęśliwy i czujesz, że robisz dużo kiedy patrzysz przez okno, aż ktoś ci nie przeszkodzi, żeby spytać, dlaczego nic nie robisz
11. Lubisz każde słowo zaczynające się od "jedno"
12. Godzina na lancz w pracy przypomina ci o przerwach w szkole
13. Została ci przyklejona etykietka jakiegoś albo wszystkich z: pełen rezerwy, nieprzystępny, małomówny, powściągliwy, cichy, nieśmiały...
14. Jesteś jednoznaczny z takimi wyrazami jak: spokój, cisza, samotność
15. Uważasz, że jeden to najszczęśliwsza liczba
16. Chciałbyś, żeby było więcej książek o introwertyzmie
17. To jest wszystko, o czym mówisz po przeczytaniu "Introwertyzm to zaleta"
18. Ludzie wokół ciebie zaczynają się nudzić słysząc, że mówisz o "Introwertyzm to zaleta"
19. Robisz szybko krótki test na introwertyzm na każdym, kogo spotkasz
20. Słyszysz "Mów głośniej!" częściej niż się przyznajesz
21. Bardzo chciałbyś zostać członkiem grupy introwertyków, ale nie lubisz grup
22. Po zauważeniu, że słowo "zaniepokojenie" ma "cichy" na końcu, czujesz, że to może byc niesprawiedliwe uprzedzenie
23. Myślałeś o założeniu serwisu randkowego nazwanego "Związek introwertyków"
24. Wolisz wysyłać e-maile niż dzwonić
25. Wolisz prawie wszystko od dzwonienia
26. Telefony lub wizyty akwizytora nie robią na tobie wrażenia
27. Dumnie twierdzisz albo tłumaczysz, że jesteś introwertykiem każdemu, kto cię wysłucha
28. Identyfikujesz się z niezrozumiałą naturą kotów
29. Twoja energia jest wyczerpywana przez ekstrawertyków, zanim wogóle zaczną mówić
30. Twoja energia jest wyczerpywana przez KAŻDEGO zanim zacznie mówić
31. Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek napiszą Rosół dla Introwertycznej Duszy - tego sama rozumiem :-/
32. Pytanie "Czy mogę do ciebie dołączyć?" zwykle cię denerwuje
33. Wiesz dokładnie do czego odnosi się termin "25%-owa mniejszość"
34. Twoim idealnym środowiskiem do pracy jest jednoosobowe biuro
35. Zauważasz, że spostrzeżenie "Jesteś taki cichy" nie jest zwykle komplementem
36. Czujesz, że nawet najmniejsza grupa jest za duża
37. Twoje serce zaczyna bić trochę szybciej, kiedy zauważysz, że czyjś typ osobowości zaczyna się literą "I"
38. Takie terminy, jak: "praca zaspołowa", "forum publiczne", "warsztaty", "prezentacja" i "nawiązywanie kontaktów" powodują, że się pocisz
39. Zastanawiasz się, czy jest coś takiego, jak zjazd introwertyków i jeśli jest, ile osób by właściwie poszło
40. Nawet ty zauważasz, że zawsze robisz przerwę, zanim odpowiesz na pytanie
41. Twoja opinia na spotkaniu nie jest usłyszana, dopóki nie zostanie powtórzona głośno przez ekstrawertyka pół godziny później
42. Nie umiesz nawet myśleć WOLNO będąc na nogach, nie myśląc o myśleniu szybko
43. Robisz dużo hałasu - ale tylko wewnętrznie
44. Uwielbiasz ekstrawertyków w swoim życiu, ale nie chciałbyś wymienić się miejscami z żadnym z nich
45. Zauważyłeś, że nie rozmawiałeś z nikim przez ponad 72 godziny i zastanawiasz się jak długo jeszcze możesz obejść się bez kontaktu z ludźmi
46. Pozostawiony sam sobie, jesteś zdolny wziąć godzinną kąpiel
47. Doprowadza cię do szału, kiedy próbujesz wytłumaczyć ekstrawertykom introwersję, a oni odrzucają to, mówiąc od niechcenia: "O tak, też tak mam czasami..."
48. Regularnie słyszysz zdanie "Nie słyszałem cię przez chwilę"
49. Twoje codzienne życie jest torem z przeszkodami, zaplanowane jak uniknąć ruchu ulicznego, kolejek, ludzi, których nie chcesz widzieć lub z którymi nie chcesz rozmawiać, imprez, w których nie chcesz brać udziału i telefonów, których nie chcesz odbierać lub wykonywać
50. Nie znasz żadnego ze swoich sąsiadów, nawet po 2 latach mieszkania koło nich
51. Im więcej ludzi wokół ciebie, tym bardziej cichy się robisz (ekstrawertycy robią się tym bardzie gadatliwi im więcej ludzi wokół nich)
52. Spędzasz większość swojego czasu z maksymalnie pięcioma (lub mniej) osobami (łącznie z kimś mającym znaczny wpływa na twoje zachowanie/przyjaciółmi/najbli ższą rodziną)
53. Rzadko - jeśli wogóle - czujesz się komfortowo udzielając się towarzysko z innymi parami, podczas grupowych imprez, dużych spotkań rodzinnych (zwłaszcza z rodziną twojego partnera)
54. Denerwuje cię, jak bardzo pozdrowienie "Jak się masz?" (a raczej "Jak tam?" albo "Co tam?" - tak chyba będzie bardziej po polsku) jest bezsensowne.
55. Uważasz, że twój komputer wywołuje zbyt duży hałas
56. Potrzebujesz trochę czasu przestoju po przeczytaniu e-maila
57. Bierzesz ze sobą aparat na imprezy, żeby być tym, kto robi zdjęcia, a nie tym, kto jest na zdjęciach
58. Musisz iść na przyjęcie urodzinowe i nie masz na to ochoty, ale potem, kiedy przychodzisz do domu, żeby sie przygotować do przyjęcia, zauważasz, że ulewny deszcz zalał twój dom i to cię USZCZĘŚLIWIA, bo wiesz, że masz dobry powód, żeby zostać w domu, nawet jeśli to znaczy czyścic podłogę mopem całą noc.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: www.mypersonality.info

Post autor: korsarz »

1. Wiesz, co znaczy określenie "introwertyk"
- tak
2. Łapiesz się na tłumaczeniu innym co to NIE znaczy
- tak
3. Stale łapiesz się na zaczynaniu zdania od: "Wracając do tego, co mówiliście pięć minut temu..."
- nie
4. Byłeś proszony (tylko pół-żartem!) o noszenie dzwonka na szyi
- nie
5. Uważasz, że jeden to spółka, a dwa to tłum
- tak
6. Masz ochotę powiesić na drzwiach do swojego biura tabliczkę, mówiącą: "Ciiii! Introwertyk w pracy"
- tak
7. Mówienie publiczne najbardziej cię przeraża
- tak
8. Na spotkaniu kogoś nowego masz nadzieję, że usłyszysz "I" zamiast "E" kiedy przypadkowo będziesz badać, czy zrobili test MBTI
- nie
9. Zachęcasz ich do zrobienia (albo powtórzenia) testu, tak żeby się tylko upewnić
- nie (jak sami zechcą, to zrobią, po co zmuszać?)
10. Jesteś szczęśliwy i czujesz, że robisz dużo kiedy patrzysz przez okno, aż ktoś ci nie przeszkodzi, żeby spytać, dlaczego nic nie robisz
- tak....
11. Lubisz każde słowo zaczynające się od "jedno"
- nie
12. Godzina na lancz w pracy przypomina ci o przerwach w szkole
- tak
13. Została ci przyklejona etykietka jakiegoś albo wszystkich z: pełen rezerwy, nieprzystępny, małomówny, powściągliwy, cichy, nieśmiały...
- tak
14. Jesteś jednoznaczny z takimi wyrazami jak: spokój, cisza, samotność
- tak
15. Uważasz, że jeden to najszczęśliwsza liczba
- nie
16. Chciałbyś, żeby było więcej książek o introwertyzmie
- tak
17. To jest wszystko, o czym mówisz po przeczytaniu "Introwertyzm to zaleta"
- tak
18. Ludzie wokół ciebie zaczynają się nudzić słysząc, że mówisz o "Introwertyzm to zaleta"
- nie
19. Robisz szybko krótki test na introwertyzm na każdym, kogo spotkasz
- nie
20. Słyszysz "Mów głośniej!" częściej niż się przyznajesz
- tak
21. Bardzo chciałbyś zostać członkiem grupy introwertyków, ale nie lubisz grup
- tak
22. Po zauważeniu, że słowo "zaniepokojenie" ma "cichy" na końcu, czujesz, że to może byc niesprawiedliwe uprzedzenie
- nie
23. Myślałeś o założeniu serwisu randkowego nazwanego "Związek introwertyków"
- nie
24. Wolisz wysyłać e-maile niż dzwonić
- tak
25. Wolisz prawie wszystko od dzwonienia
- tak
26. Telefony lub wizyty akwizytora nie robią na tobie wrażenia
- tak
27. Dumnie twierdzisz albo tłumaczysz, że jesteś introwertykiem każdemu, kto cię wysłucha
- nie
28. Identyfikujesz się z niezrozumiałą naturą kotów
- tak :D
29. Twoja energia jest wyczerpywana przez ekstrawertyków, zanim wogóle zaczną mówić
- tak
30. Twoja energia jest wyczerpywana przez KAŻDEGO zanim zacznie mówić
- tak
31. Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek napiszą Rosół dla Introwertycznej Duszy - tego sama rozumiem :-/
- nie
32. Pytanie "Czy mogę do ciebie dołączyć?" zwykle cię denerwuje
- tak
33. Wiesz dokładnie do czego odnosi się termin "25%-owa mniejszość"
- nie
34. Twoim idealnym środowiskiem do pracy jest jednoosobowe biuro
- tak
35. Zauważasz, że spostrzeżenie "Jesteś taki cichy" nie jest zwykle komplementem
- tak
36. Czujesz, że nawet najmniejsza grupa jest za duża
- tak
37. Twoje serce zaczyna bić trochę szybciej, kiedy zauważysz, że czyjś typ osobowości zaczyna się literą "I"
- nie
38. Takie terminy, jak: "praca zaspołowa", "forum publiczne", "warsztaty", "prezentacja" i "nawiązywanie kontaktów" powodują, że się pocisz
- tak
39. Zastanawiasz się, czy jest coś takiego, jak zjazd introwertyków i jeśli jest, ile osób by właściwie poszło
- nie
40. Nawet ty zauważasz, że zawsze robisz przerwę, zanim odpowiesz na pytanie
- tak
41. Twoja opinia na spotkaniu nie jest usłyszana, dopóki nie zostanie powtórzona głośno przez ekstrawertyka pół godziny później
- tak
42. Nie umiesz nawet myśleć WOLNO będąc na nogach, nie myśląc o myśleniu szybko
- nie
43. Robisz dużo hałasu - ale tylko wewnętrznie
- tak
44. Uwielbiasz ekstrawertyków w swoim życiu, ale nie chciałbyś wymienić się miejscami z żadnym z nich
- nie
45. Zauważyłeś, że nie rozmawiałeś z nikim przez ponad 72 godziny i zastanawiasz się jak długo jeszcze możesz obejść się bez kontaktu z ludźmi
- nie
46. Pozostawiony sam sobie, jesteś zdolny wziąć godzinną kąpiel
- tak
47. Doprowadza cię do szału, kiedy próbujesz wytłumaczyć ekstrawertykom introwersję, a oni odrzucają to, mówiąc od niechcenia: "O tak, też tak mam czasami..."
- nie
48. Regularnie słyszysz zdanie "Nie słyszałem cię przez chwilę"
- nie
49. Twoje codzienne życie jest torem z przeszkodami, zaplanowane jak uniknąć ruchu ulicznego, kolejek, ludzi, których nie chcesz widzieć lub z którymi nie chcesz rozmawiać, imprez, w których nie chcesz brać udziału i telefonów, których nie chcesz odbierać lub wykonywać
- nie
50. Nie znasz żadnego ze swoich sąsiadów, nawet po 2 latach mieszkania koło nich
- tak
51. Im więcej ludzi wokół ciebie, tym bardziej cichy się robisz (ekstrawertycy robią się tym bardzie gadatliwi im więcej ludzi wokół nich)
- tak
52. Spędzasz większość swojego czasu z maksymalnie pięcioma (lub mniej) osobami (łącznie z kimś mającym znaczny wpływa na twoje zachowanie/przyjaciółmi/najbli ższą rodziną)
- tak
53. Rzadko - jeśli wogóle - czujesz się komfortowo udzielając się towarzysko z innymi parami, podczas grupowych imprez, dużych spotkań rodzinnych (zwłaszcza z rodziną twojego partnera)
- tak
54. Denerwuje cię, jak bardzo pozdrowienie "Jak się masz?" (a raczej "Jak tam?" albo "Co tam?" - tak chyba będzie bardziej po polsku) jest bezsensowne.
- tak
55. Uważasz, że twój komputer wywołuje zbyt duży hałas
- nie, chyba, że na wiatraczku jest już za dużo kurzu ;]
56. Potrzebujesz trochę czasu przestoju po przeczytaniu e-maila
- tak
57. Bierzesz ze sobą aparat na imprezy, żeby być tym, kto robi zdjęcia, a nie tym, kto jest na zdjęciach
- tak
58. Musisz iść na przyjęcie urodzinowe i nie masz na to ochoty, ale potem, kiedy przychodzisz do domu, żeby sie przygotować do przyjęcia, zauważasz, że ulewny deszcz zalał twój dom i to cię USZCZĘŚLIWIA, bo wiesz, że masz dobry powód, żeby zostać w domu, nawet jeśli to znaczy czyścic podłogę mopem całą noc.
- tak

36/58 - 62% introwertyk :D
Obrazek
fistful

Re: www.mypersonality.info

Post autor: fistful »

.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2009, 18:05 przez fistful, łącznie zmieniany 1 raz.
Fiszer

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Fiszer »

Virhely

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Virhely »

http://www.mypersonality.info/Virhely/

Nie jestem specjalnie zaskoczony...
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Kamil »

"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Inno »

"21. Bardzo chciałbyś zostać członkiem grupy introwertyków, ale nie lubisz grup"

Zajebiste XD
Obrazek
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: www.mypersonality.info

Post autor: korsarz »

http://www.mypersonality.info/korsarz/ - kolejne podejście do testu. I znowu wyszło mi ISTJ...

Żeby było śmieszniej, matce, która jest ekstrawertyczką, wyszedł podobny wynik (tylko introwertyzmu trochę mniej)... Więc nie wiem, na ile ten test jest wiarygodny :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Inno »

korsarz pisze: Żeby było śmieszniej, matce, która jest ekstrawertyczką, wyszedł podobny wynik (tylko introwertyzmu trochę mniej)... Więc nie wiem, na ile ten test jest wiarygodny :D
Często to nie tyle „wina” testu, ile osoby do niego podchodzącej. Jeśli człowiek nie zna siebie, to choćby miał najlepszą wolę, żeby odpowiadać zgodnie z prawdą, wybierze błędne odpowiedzi.
Obrazek
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: www.mypersonality.info

Post autor: kosmita »

http://www.mypersonality.info/zarat/ - po roku czy dwóch od ostatniego testu, znowu INTJ, choć dziwi mnie literka I, jeszcze nigdy nie miałem takiego poziomu (efekt wakacji?)
szukam
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.mypersonality.info

Post autor: Inno »

zarat pisze: dziwi mnie literka I, jeszcze nigdy nie miałem takiego poziomu (efekt wakacji?)
Według niektórych źródeł wakacje sprzyjają staczaniu się w mhrrroczną otchłań introwertyzmu. Ale nie obawiaj się, wrócisz między ludzi i na powrót Cię trochę udomowią. ;)
Obrazek
stanosky

Czy ktoś z was jest INFJ?

Post autor: stanosky »

Dzisiaj przeszedłem z ciekawości test na portalu mypersonality.info i wyniki bardzo mnie zaskoczyły, bo okazało okazało się, że mam socjotyp osobowości INFJ tj. Introversion, iNtuition, Feeling, Judging, ponoć jeden z najrzadszych w całej populacji (0,5% męskiej). To, że jestem introwertykiem wiem od niedawna ale to INFJ to dla mnie prawdziwy kosmos ;). Praktycznie wszystko co o tym piszą idealnie do mnie pasuje. To mój wynik.

Czy ktoś z was ma ten sam socjotyp? Bardzo mnie to ciekawi.

Edit:
Widzę, że mój post został przeniesiony. Dzięki Adminie/Moderatorze kimkolwiek jesteś ;). Następnym razem poszukam lepiej, obiecuję ;).
Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 0:04 przez stanosky, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ