Intro vs. Ekstra round 1! START!

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Ava

Intro vs. Ekstra round 1! START!

Post autor: Ava »

Kolejna nocka przy tym jakże wspaniałym forum ;]
I jakże by inaczej mój komentarz.

Po przeczytaniu kolejnych paru tematów wnioskuję co następuje:

Introwertyk to:
- osoba wielce wybitna
- inteligentna
- pozbawiona wad
- rozsądna
- mądra
- oczytana
- wieszcz
- zbawca ludzkości

Ekstrawertyk to:
- głupek
- pustak
- demon w ludzkiej skórze
- debil
- prostak
- okrutnik

Wszystkim wiadomo również, że:

- Jezus był introwertykiem, Judasz, szatan, rzymianie ekstrawertykami
- wszystko co złe to przez ekstrawertyków
- szczególnie globalne ocieplenie i głód na świecie (gdyby tyle nie kłapali dziobami to by było mniej dwutlenku węgla, a oszczędzając energię mogliby mniej jeść)
- ekstrawertycy nie rozumieją introwertyków
- introwertycy nie muszą rozumieć ekstrawertyków
- ekstrawertycy w ogóle nie są zdolni do takiej czynności jak rozumowanie
- ekstrawertycy żyją z gnębienia introwertyków (prawdopodobnie są dobrze opłacania za to przez szatana)
- ekstrawertycy zostali wcieleni do rodziny homo sapiens, sapiens tylko przez pomyłkę - kwestia podobieństwa do introwertyków
- gdyby nie było ekstrawertyków, żyło by się lepiej
- introwertycy są niewidzialni
- ekstrawertycy są wszędzie, nawet tam gdzie ich nie ma
- wszyscy psychologowie to introwertycy
- tylko introwertycy potrafią kochać naprawdę
- tylko ekstrawertycy pytają o godzinę
- każdy introwertyk jest sam na świecie (fakt, że komunikują się przez internet to tylko sztuczka z czasoprzestrzenią)
- tylko ekstrawertycy troszczą się o innych pytając "Co się stało" (ale jednocześnie są tacy zimni, źli i nieczuli)
- ekstrawertyzm powoduje raka i wrzody żołądka
- introwertycy wyglądają na smutnych, ale są weseli, ekstrawertycy odwrotnie.
- tylko introwertycy piszą książki o introwertykach i dla introwertyków
- tylko introwertycy są zdolni do jakichkolwiek wyższych uczuć i wewnętrznych przemyśleń
- ekstrawertycy to takie chodzące bezwolne golemy pchane instynktami ekstrawertycznymi
- introwertycy są we wszystkim najlepsi, ale nie dostają medali bo wstydzą się po nie przyjść i w konsekwencji wszystkie dostają ekstrawertycy
- introwertycy potrafią czytać w myślach (głównie w tych introwertycznych)
- każdy introwertyk jest istotą doskonałą, jednak wszystkiego zazdrości ekstrawertykom i chciałby się z nimi zamienić
- nikt introwertyków nie rozumie oprócz innych introwertyków, którzy nie rozumieją samych siebie
- jeśli dotarłeś do końca tej listy i nie uśmiechnąłeś się ani razu, jesteś... zdecydowanie introwertykiem
- jeśli dotarłeś do końca tej listy to jesteś za mało introwertyczny i w ogóle fe, bierz swoje grabki i spadaj do innej piaskownicy ;]

Cóż się dziwić, że ci dziwni, śliscy i zimni ekstrawertycy już się zwinęli z tego forum. Pewno wylądowali już na dywaniku u szefa szatana i tłumaczą się czemu jeszcze wszyscy introwertycy nie popełnili samobójstw :D

Podłe z nich bestie... chyba kupię sobie pistolet i będę strzelał do każdego kto mnie zaczepi na ulicy... w końcu introwertyk by się nie odważył, nie?

Jak ja teraz zasnę, myśląc o tych brutalnych, nieczułych ekstrawertykach, którzy mogą mnie zamordować we śnie? Nie wiem, nie wiem... ale spróbuję.
Awatar użytkownika
underdog
Stały bywalec
Posty: 242
Rejestracja: 10 sie 2007, 17:29
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Post autor: underdog »

Jeden z głupszych tematów jakie się znalazły na tym forum.
Teraz to ja zaapeluje do moderatorów: może by utworzyć jeden wątek, np. "Forum - refleksje" czy "Złote myśli Avy" i wrzucić do niego tę i całą wcześniejszą krytykę?
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Intro vs. Ekstra round 1! START!

Post autor: Akolita »

Ava pisze: Podłe z nich bestie... chyba kupię sobie pistolet i będę strzelał do każdego kto mnie zaczepi na ulicy... w końcu introwertyk by się nie odważył, nie?
Z technicznego punktu widzenia dużo łatwiej, szybciej i ekonomiczniej byłoby, zamiast strzelać do reszty świata, usunąć siebie samego. Poskutkuje to wyeliminowaniem problemu, a o to przecież chodzi. :P

Przy okazji, skoro introwertyk by się nie odważył, logicznie analizując, wnioskuję, że jesteś ekstrawertykiem, który będzie strzelał do ekstrawertyków (bo introwertyk na ulicy Cię nie zaczepi). Tak? :P
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Ava

Post autor: Ava »

Niektóre tematy nie muszą być mądre, by spełniały swoje zadanie ;]

Wątek "Złote myśli Avy"? Byłbym zaszczycony, ale zbędny trud.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Naprawdę tak uwazasz? Moze pora skonsutowac się z psychologiem?
A ekstrawertkow tutaj nie ma, poniewaz jak glosi dosc widoczny niebieski napis w lewym gornym rogu portalu, forum to jest przeznaczone DLA INTROWERTYKOW. Powtarzam DLA INTROWERTYKOW.

Swoją drogą nigdy nie myslalam o sobie jako wieszcz i zbawca ludzkosci, ale teraz kiedy tak napisałes powaznie zaczęlam się nad tym zastanawiac. Reszta oczywiscie się zgadza.

^^

Ciekawe, czy w rzeczywistosci tez jestes taki glupi.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Intro vs. Ekstra round 1! START!

Post autor: Inno »

Ava pisze: - introwertycy są we wszystkim najlepsi, ale nie dostają medali bo wstydzą się po nie przyjść i w konsekwencji wszystkie dostają ekstrawertycy
- nikt introwertyków nie rozumie oprócz innych introwertyków, którzy nie rozumieją samych siebie.
:lol:

Ava, to się robi już trochę nudne. Jeżeli będziesz chciał kolejny raz "udowadniać" jacy ci introwertycy są ograniczeni, to może nie zakładaj kolejnego wątku, co? Istnieją już trzy. Przynajmniej o dwa za dużo imo. :roll:
Obrazek
Ingart

Post autor: Ingart »

1. Ta czesc ktora przeczytalem jest glupia.
2. Czesc ktorej mi sie nie chcialo czytac prawdopodobnie jest taka sama.
3. Moglbys posluzyc sie jakimis przykladami zeby udowodnic ze nie wziales tego z kosmosu, swojego swiata, nadinterpretacji?
Ausencia pisze:Powtarzam DLA INTROWERTYKOW.
To czemu mamy na forum dzial "Forum ogólne - dla intro i ekstra" ?
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Inno »

Ingart pisze:
Ausencia pisze:Powtarzam DLA INTROWERTYKOW.
To czemu mamy na forum dzial "Forum ogólne - dla intro i ekstra" ?
A to nie taki bajer żeby uniknąć oskarżenia nas przez ekstrawertyków o dyskryminację? ;>
Obrazek
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Psychopaci. :P
Każdy ekstrawertyk może sobie wejść na to forum i poużywać na nim życia wedle upodobań.
Tak samo każdy fatalista, katastrofista, stoik, agorafob, arachnofob, meloman, bibliofil a nawet psychopata... w przypadku tego ostatniego byliśmy wszyscy naocznymi świadkami manifestacji tego typu osobowości. :P
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
casus00

Post autor: casus00 »

Kiedy to czytałem to się prawie popłakałem ze śmiechu. Ale takie chyba było założenie tego tekstu. Ava, czekam na rundę drugą:)
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Boż, podkresliłam, ze dla intro bo kolega od najglupszego tematu tego forum, zastanawial się czemu nie ma tu ekstrawertykow, podajac zresztą niedorzeczne argumenty.

Ingart wyrywanie z kontekstu fragmentu wypowiedzi do niczego nie prowadzi.
Szaman

Post autor: Szaman »

Ten wątek prowadzi do agresji i nienawiści, ale nie dajcie się zwieść ciemnej strony mocy. Ktoś tu robi chyba za Senator Palpatine’a.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Inno »

Szaman pisze:Ktoś tu robi chyba za Senator Palpatine’a.
To znaczy Ava? XD
Swoją drogą Ava się zmył i nie chce się tłumaczyć. :? :wink:
Szaman pisze:Ten wątek prowadzi do agresji i nienawiści, ale nie dajcie się zwieść ciemnej strony mocy.
Obawiam się, że już za poźno. W teście MBTI wyszło, że mój typ jest "familiar with the darkside". :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Samotny Navigator
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 19 maja 2008, 2:13
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z wewnątrz

Post autor: Samotny Navigator »

Uhhh dotrwałem do końca listy chyba ze mną źle xD ale się uśmiałem :D:D


To mi się podoba: ot esencja cała :d
- nikt introwertyków nie rozumie oprócz innych introwertyków, którzy nie rozumieją samych siebie
Wygrywa jeden by reszta mogła go palcem wykląć.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Samotny Navigator pisze: - nikt introwertyków nie rozumie oprócz innych introwertyków, którzy nie rozumieją samych siebie


Ależ rozumieją doskonale.
ODPOWIEDZ