Kubuś Puchatek - Test osobowości

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
kasiekowa
Introwertyk
Posty: 61
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:29
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opole

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: kasiekowa »

Ja prosiaczek 😀
"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi tylko po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu" - K. Nosowska
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Redoks »

Omg bajkowy test i nic o nim nie wiedziałam. Shame on you, Reds.

Wyszedł klulik :/ 70% Tuż za nim Krzyś i Tygrys, czyli schizofrenia i adhd. Więcej niż 60% miał też Prosiałałaczek, czyli zespół lęku.
marchwia
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: marchwia »

Najbardziej jestem prosiaczkiem i się z tym zgadzam
Obrazek
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Skryty »

Hmmm, ten test nie jest chyba wiarygodny według mnie. Oto co mi wyszło:
"Tygrysek (ADHD)
W przeciwieństwie do Kubusia Puchatka, który cierpi na zaburzenia koncentracji, Tygrysek ma ADHD z przewagą nadruchliwości i impulsywności. Wiecznie bryka, zbytnio się ekscytuje i nie może skupić się na jednej rzeczy przez zbyt długi czas. Ma wysoki próg bodźcowy i rzadko kiedy odczuwa strach. Jego zbytnia pewność siebie prowadzi do niebezpiecznego i nieodpowiedzialnego zachowania, jak i przekonania, że jest w stanie zrobić wszystko. Jego wyjątkowo duże pokłady energii sprawiają, że Tygrysek przeszkadza i dręczy innych. Odpowiada na pytania nawet zanim ktoś skończy je zadawać. Jego nieumiejętność wyciągania wniosków z przerażających i niebezpiecznych sytuacji, w które się pakuje doprowadza do tego, że prawie od razu znów zaczyna brykać i szukać kolejnego źródła ekscytacji."
Awatar użytkownika
Pilotka19
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:54
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Tychy

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Pilotka19 »

Kłapouchy all the way. Nawet mnie to nie zdziwiło.
I'm in my head again
I took more medicine
Ripped up the parts from my heart and my chest again
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: enter enigma »

Obrazek

Prosiaczek (Zespół lęku uogólnionego)
Prosiaczek jest zatroskany i zmartwiony. Martwi się mnóstwem rzeczy, czego zupełnie nie kontroluje. Niepokój nigdy go nie opuszcza, co sprawia, że czuje się niekomfortowo w wielu sytuacjach. Często obawia się negatywnego obrotu spraw, a strach powoduje, że się jąka. Dręczą go kompulsywne myśli, od których nie może się uwolnić. Prosiaczek martwi się bardziej niż uzasadnia to aktualna sytuacja. Co więcej, spodziewa się najgorszego, nawet gdy nic na to nie wskazuje. Nie potrafi uwolnić się od swoich zmartwień. Jest niezdecydowany, gdyż zbyt bardzo boi się, że podejmie złą decyzję. Jego niepokój to nie fobia, tylko uogólnione zaburzenie.


Sama prawda, niestety.
Awatar użytkownika
Introwertka
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:09
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Introwertka »

Moja pierwsza myśl gdy zobaczyłam wynik była taka, że jest to NIEPOKOJĄCE a co bez wątpienia potwierdza tylko najwyższy procentowo "Zespół lęku uogólnionego" :shock: :
Obrazek
Prosiaczek (Zespół lęku uogólnionego)
Prosiaczek jest zatroskany i zmartwiony. Martwi się mnóstwem rzeczy, czego zupełnie nie kontroluje. Niepokój nigdy go nie opuszcza, co sprawia, że czuje się niekomfortowo w wielu sytuacjach. Często obawia się negatywnego obrotu spraw, a strach powoduje, że się jąka. Dręczą go kompulsywne myśli, od których nie może się uwolnić. Prosiaczek martwi się bardziej niż uzasadnia to aktualna sytuacja. Co więcej, spodziewa się najgorszego, nawet gdy nic na to nie wskazuje. Nie potrafi uwolnić się od swoich zmartwień. Jest niezdecydowany, gdyż zbyt bardzo boi się, że podejmie złą decyzję. Jego niepokój to nie fobia, tylko uogólnione zaburzenie.
Awatar użytkownika
spacerova
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 25 gru 2019, 21:26
Płeć: kobieta

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: spacerova »

Obrazek
Ciekawy wynik - ADHD i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne :)
Tygrysek (ADHD)
W przeciwieństwie do Kubusia Puchatka, który cierpi na zaburzenia koncentracji, Tygrysek ma ADHD z przewagą nadruchliwości i impulsywności. Wiecznie bryka, zbytnio się ekscytuje i nie może skupić się na jednej rzeczy przez zbyt długi czas. Ma wysoki próg bodźcowy i rzadko kiedy odczuwa strach. Jego zbytnia pewność siebie prowadzi do niebezpiecznego i nieodpowiedzialnego zachowania, jak i przekonania, że jest w stanie zrobić wszystko. Jego wyjątkowo duże pokłady energii sprawiają, że Tygrysek przeszkadza i dręczy innych. Odpowiada na pytania nawet zanim ktoś skończy je zadawać. Jego nieumiejętność wyciągania wniosków z przerażających i niebezpiecznych sytuacji, w które się pakuje doprowadza do tego, że prawie od razu znów zaczyna brykać i szukać kolejnego źródła ekscytacji.
Awatar użytkownika
Alice
Introwertyk
Posty: 82
Rejestracja: 30 lis 2016, 21:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Alice »

Kłapouchy, nie jestem specjalnie zaskoczona
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Corpseone »

77% Prosiaczek, 67% Kubuś, 63% - Kangurek i Krzyś...
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 409
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: intbrun »

Obrazek
Bać się?
Bo nie wiem, czy to traktować, że wypadam dokładnie w centrum, i wszystko się neutralizuje (zdrowy!!). Czy tez mam pełne spektrum? ;-)
Awatar użytkownika
maddiex
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2021, 4:54
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: maddiex »

Obrazek
Awatar użytkownika
Vex Alpha
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 12 lut 2021, 22:41
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Lublin

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: Vex Alpha »

Do testu zdecydowanie trzeba podejść z dystansem, natomiast jest on interesujący. U mnie wyszedł w 80% królik, z czym się zgadzam. Pozostałe wyniki raczej się nie sprawdziły.
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: ErnestPompka »

Image

Zostałeś powiązany z wieloma postaciami.

Różne wyniki
Z testu wynika, że posiadasz więcej niż jedną widoczną patologię z Kubusia Puchatka. Możliwe, że w równym stopniu pasujesz do wszystkich postaci. Możliwe również, że po prostu odpowiedziałeś na pytania w taki sposób, że test wskazał na różne wyniki, pomimo tego, że w rzeczywistości posiadasz jedną, widoczną patologię z Kubusia Puchatka. Nie jesteśmy w stanie określić, czy w równym stopniu pasujesz do wszystkich bohaterów czy też doszedłeś do wielu wyników przypadkiem; nie możemy więc podać Ci bardziej osobistego opisu. Możesz jednak zapoznać się z powyższym wykresem, by przekonać się, dla którego z bohaterów uzyskałeś najwyższy wynik.
i tak się nie dogadamy
dusia_mis56
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 11:22
Płeć: nieokreślona
Enneagram: Nw
MBTI: NWmw

Re: Kubuś Puchatek - Test osobowości

Post autor: dusia_mis56 »

:serce: :haha: :swiety: :ban: :offtop:
ODPOWIEDZ