Typologia Le Senne'a

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
anusza0
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:43
Płeć: nieokreślona

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: anusza0 »

anusza0 pisze:
anusza0 pisze:
Piotrek K. pisze:
PS Do mnie najbardziej pasuje Sentymentalny.
Z samych opisów to do mnie też :)
ale zaraz zrobię test. Zobaczymy co wyjdzie...
Ooo... test nie działa :(
Ej, tamten widze był jakiś urozmaicony nieco. Ale nic to. A wiec mi wyszło żem "nerwowiec". Nie powiem, parę cech mogłabym sobie przypisać, ale i tak bardziej pasuje do mnie "sentymentalny".

Dobra już koniec na dzisiaj, już jestem zmęczona - nie wszystko na raz.
Zwyciężyłeś i przeto ulegam. Atoli odtąd umarłeś dla Świata, dla Nieba i dla Nadziei. We mnie istniałes i - spojrzyj w moją śmierć, spojrzyj wskorś tej, która jest Twoją postacią - jak doszczętnie zamordowałeś siebie samego.
~~Edgar Allan Poe (William Wilson)~~
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: higsa »

anusza0 pisze:Dobra już koniec na dzisiaj, już jestem zmęczona - nie wszystko na raz.
Oj tam, oj tam. Tró intro nigdy nie czuje zmęczenia, bo umie oszczędzać swoją energię :wink:

A u mnie pasjonat, dziwne, całe życie przeżyłam w przekonaniu, żem amorfik, a tym czasem... oż, że ja taka nieświadoma byłam. Od teraz moje życie ulegniej zmianie, podporządkuje się "zadaniu" i będę je wypełniać poświęcając się, dążąc do ascezy, bo najgorsze to wpaść w schemat nie swojego schematu 8)
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: Senyan »

Hmm, ciężko mi było zinterpretować, ale jestem apatykiem, tak samo jak podejrzewałem bez testu, tyle że z domieszką flegmatyka, a patrząc tylko na opisy, to mam także parę cech amorfika.
Kiedyś powiedziałbym, że jestem sentymentalny, ale cóż, ludzie się zmieniają. :wink:
szeryf

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: szeryf »

do mnie najbardziej wpasowuje sie flegmatyk/ sentymentalny lecz trudno zdecydowac, na który położyłbym wiekszy nacisk. z resztą z każdego można coś wyłowić i dopasować do siebie również nieliczne cechy ekstrawertyka też pasują do intronów
anusza0
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:43
Płeć: nieokreślona

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: anusza0 »

anusza0 pisze:
Piotrek K. pisze:
PS Do mnie najbardziej pasuje Sentymentalny.
Ej, tamten widze był jakiś urozmaicony nieco. Ale nic to. A wiec mi wyszło żem "nerwowiec". Nie powiem, parę cech mogłabym sobie przypisać, ale i tak bardziej pasuje do mnie "sentymentalny".

Dobra już koniec na dzisiaj, już jestem zmęczona - nie wszystko na raz.
Tak teraz jeszcze sprawdziłam, że wyszło mi z domieszką tego sentymentalnego jednak. Miałam:
- emocjonalność - 20 czyli max.
- aktywność - 4
- oddźwięk - 12
Zwyciężyłeś i przeto ulegam. Atoli odtąd umarłeś dla Świata, dla Nieba i dla Nadziei. We mnie istniałes i - spojrzyj w moją śmierć, spojrzyj wskorś tej, która jest Twoją postacią - jak doszczętnie zamordowałeś siebie samego.
~~Edgar Allan Poe (William Wilson)~~
Awatar użytkownika
Shamicki
Introwertyk
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2008, 2:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: Shamicki »

Flegmatyk
Człowiek tworzy jakąś rzeczywistość, a potem staje się jej ofiarą.
mMm
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:30
Płeć: nieokreślona

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: mMm »

Do mnie najbardziej pasuje sentymentalny ...
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: Sorrow »

18/14/16
Pasjonat. Tylko jak na tym zarobić...
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Difane
Rozkręcony intro
Posty: 313
Rejestracja: 11 lip 2012, 1:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: Difane »

Jeżeli zaufać moim zdolnościom interpretacji wykresów, to wychodzi mi "sentymentalny". Brzmi bardzo pozytywnie ale czytając opis odkrywamy, że pod ładnym opakowaniem czai się niestety bardzo wadliwy produkt :P . I w sumie większość tego co tam pisze jest zgodna z rzeczywistością (choć wolałbym, aby rzeczywistość była nieco inna :wink: ). Szczególnie pasuje do mnie stwierdzenie:
często z góry rezygnuje z sukcesu, który mógłby na pewno osiągnąć, gdyby miał odrobinę ufności do samego siebie.
Ja nawet pewnego razu wymyśliłem taką teorię, że ktoś kto mnie "stworzył" najwidoczniej się pomylił i przydzielił niewłaściwy talent do niewłaściwego charakteru, przez co wszystkie moje pomysły mogą się zmarnować. Koniec końców mam jednak nadzieję, że nie dotyczy mnie zdanie:
Jest ambitny, ale nie umie urzeczywistnić swoich daleko sięgających planów, dlatego poprzestaje na marzeniach.
a zamiast niego można by podstawić: Jest ambitny, ale potrzebuje dużo czasu na urzeczywistnienie swoich daleko sięgających planów :wink: .
Awatar użytkownika
red_sky
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2012, 13:58
Płeć: nieokreślona

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: red_sky »

Nie robiłam testów, przyjrzałam się jedynie skróconym opisom.

I zdaje mi się, że najbardziej pasuje do mnie sentymentalny.
4w5
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Typologia Le Senne'a

Post autor: Agon »

ODPOWIEDZ