Pustka w głowie

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Peace_maker
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 03 sie 2011, 21:26
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Pustka w głowie

Post autor: Peace_maker »

red_sky wydaje mi się, że brakuje Ci otrzaskania jeśli chodzi o relacje z ludźmi. Smal talk jest dla nas męczący, ale jak przyznałaś, czasem odczuwamy potrzebę porozmawiania z kimkolwiek o czymkolwiek (jedni częściej, inni nigdy), więc warto popracować nad sobą i spróbować poprawić swoje umiejętności w tej kwestii. Im więcej kontaktów z ludźmi tym więcej doświadczeń :) W podstawówce umiałaś sie porozumiewać z każdym może dlatego, że lepiej znałaś rówieśników. Chcąc znaleźć temat do rozmowy możesz po prostu obserwować ludzi z gimnazjum starając się zauważyć czym sie interesują, co lubią itd. Zostawiając już całą nieśmiałość, skrytość, kompleksy i wszystko-co-powstrzymuje-intro-od-gadania-o-sobie spróbuj inaczej pokierować rozmową. Zamiast odbijać piłeczkę mówiąc "A dobrze. A u ciebie?" zapytaj o coś konkretniejszego (zależnie od rozmówcy, ostatecznie możecie gadać o szkole). Pociesze Cie, że da się tego nauczyć, trzeba tylko uważnie obserwować i być aktywnym w rozmowie (to drugie jest wybitnie trudne dla intro, ale skoro chęci masz...). Powodzenia :)
Mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą. Mam parasol, który chroni mnie przed nocą. Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.
Awatar użytkownika
snusmumriken
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 06 kwie 2013, 12:57
Płeć: nieokreślona

Re: Pustka w głowie

Post autor: snusmumriken »

Tez tak mam nie zawsze ale wiekszosci przypadkow nie wiem o czym rozmawiac z dana osoba , sa wyjatki np dziewczyne ktora chce poznac wtedy sie otwieram , i chce pytac i chce rozmawiac , takto nie czuje jakiejs specjalnej weny
Happiness only real when shared.

https://www.youtube.com/watch?v=7_8e5Pjzw_8
ODPOWIEDZ