Chaos

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
emfausto

Re: Chaos

Post autor: emfausto »

Agon pisze:Macie coś takiego[...]
Nie, nie jestem dwulicowym oportunistą, ale pod wpływem huśtawki nastrojów, moje poglądy są w stanie, się bardzo "zradykalizować".
(ale ostatnimi czasy, udaje mi się nad tym panować :mrgreen: )
Nestor

Re: Chaos

Post autor: Nestor »

Agon pisze:
CzapekLodu pisze:No i właśnie o to chodzi! Dla intro będzie tyle, a dla ekstra tyle, a tu przecież o ciebie chodzi, więc ile ty masz umiaru "względem siebie".
Problem polega na tym, że nie mam umiaru.
Bo to jest sztuka nad sztukami znaleźć ten umiar. ;-)
emfausto pisze:
Agon pisze:Macie coś takiego[...]
Nie, nie jestem dwulicowym oportunistą, ale pod wpływem huśtawki nastrojów, moje poglądy są w stanie, się bardzo "zradykalizować".
(ale ostatnimi czasy, udaje mi się nad tym panować :mrgreen: )
Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych środków, stąd ten radykalizm, tak podejrzewam...
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

emfausto pisze:Nie, nie jestem dwulicowym oportunistą, ale pod wpływem huśtawki nastrojów, moje poglądy są w stanie, się bardzo "zradykalizować".
Pierwsza rzecz, to skończyć z głupimi literkami i szufladkowaniem ludzi. Świat jest jaki jest. Nie ma sensu tworzyć dodatkowych teorii, a ludzi powinno się oceniać po czynach lub ewentualnie zamiarach, a nie na podstawie jakiś nazistowskich systemów.
Nestor

Re: Chaos

Post autor: Nestor »

Agon pisze:
emfausto pisze:Nie, nie jestem dwulicowym oportunistą, ale pod wpływem huśtawki nastrojów, moje poglądy są w stanie, się bardzo "zradykalizować".
Pierwsza rzecz, to skończyć z głupimi literkami i szufladkowaniem ludzi. Świat jest jaki jest. Nie ma sensu tworzyć dodatkowych teorii, a ludzi powinno się oceniać po czynach lub ewentualnie zamiarach, a nie na podstawie jakiś nazistowskich systemów.
A jak chcesz poznawać świat nie dzieląc go na mniejsze części i nie badając osobno?
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 0:58 przez Nestor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

CzapekLodu pisze:A jak chcesz poznawać świat nie dzieląc go na mniejsze części i badając osobno?
Zależy na jakie części. Można pokroić tort, by zobaczyć co ma w środku, ale szufladkowanie ludzi według jakiejś nie zaakceptowanej przez środowisko naukowe metody nie wydaje się być ok.
Nestor

Re: Chaos

Post autor: Nestor »

Agon pisze:
CzapekLodu pisze:A jak chcesz poznawać świat nie dzieląc go na mniejsze części i badając osobno?
Zależy na jakie części. Można pokroić tort, by zobaczyć co ma w środku, ale szufladkowanie ludzi według jakiejś nie zaakceptowanej przez środowisko naukowe metody nie wydaje się być ok.
Rozdział na ekstra- i intro- jest nienaukowy?
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

CzapekLodu pisze:Rozdział na ekstra- i intro- jest nienaukowe?
Nie, rozdział na MBTI, enneagramy itp.
Nestor

Re: Chaos

Post autor: Nestor »

Agon pisze:
CzapekLodu pisze:Rozdział na ekstra- i intro- jest nienaukowe?
Nie, rozdział na MBTI, enneagramy itp.
Ludzi też się dzieli podług znaków zodiakalnych... i nic z tego nie wynika. ;-)
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

CzapekLodu pisze:Ludzi też się dzieli podług znaków zodiakalnych... i nic z tego nie wynika. ;-)
Oj wynika. Np. jakaś panna która ci się podoba nie chce z tobą być, bo według niej znaki wam nie pasują. Albo wyobraź sobie, że ktoś cię nie przyjmie do pracy, bo nie trawi osób z twoim znakiem zodiaku.
emfausto

Re: Chaos

Post autor: emfausto »

Agon pisze:
emfausto pisze:Nie, nie jestem dwulicowym oportunistą, ale pod wpływem huśtawki nastrojów, moje poglądy są w stanie, się bardzo "zradykalizować".
Pierwsza rzecz, to skończyć z głupimi literkami i szufladkowaniem ludzi. Świat jest jaki jest. Nie ma sensu tworzyć dodatkowych teorii, a ludzi powinno się oceniać po czynach lub ewentualnie zamiarach, a nie na podstawie jakiś nazistowskich systemów.
To, że kiedyś uwierzyłem w jakąś wizje/idee, wykorzystując "literki" jako narzędzie, nie oznacza że to będzie trwać wiecznie,
Wypowiadasz się o szufladkowaniu, a nie wiesz o tym procesie zbyt dużo...
Wyobraź sobie kurwa, że ja, potrafie wejść w interakcje z drugim człowiekiem, bez żadnych uprzedzeń i segregacji osobowościowej...

Do tego wymienionego przez Ciebie nazizmu się nie odniosę, bo nie warto...
Z resztą, sytuacja wygląda tak, że co jakiś czas mi to ktoś wypomina... :roll: (stare posty-grzechy) <chujnia>
Się człowiek uniósł, i piętno zostało...

( Ty też mnie zaszufladowałeś, więc wcale nie jesteś "lepszy" )
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

emfausto pisze:To, że kiedyś uwierzyłem w jakąś wizje/idee, wykorzystując "literki" jako narzędzie, nie oznacza że to będzie trwać wiecznie,
Wypowiadasz się o szufladkowaniu, a nie wiesz o tym procesie zbyt dużo...
Wyobraź sobie kurwa, że ja, potrafie wejść w interakcje z drugim człowiekiem, bez żadnych uprzedzeń i segregacji osobowościowej...

Do tego wymienionego przez Ciebie nazizmu się nie odniosę, bo nie warto...
Z resztą, sytuacja wygląda tak, że co jakiś czas mi to ktoś wypomina... :roll: (stare posty-grzechy) <chujnia>
Się człowiek uniósł, i piętno zostało...

( Ty też mnie zaszufladowałeś, więc wcale nie jesteś "lepszy" )
Nie biję do ciebie tylko ogólnie. Wiele osób lubi tak szufladkować, może nie w tak skrajny sposób jak ty, ale jednak.
emfausto

Re: Chaos

Post autor: emfausto »

Agon pisze:Nie biję do ciebie tylko ogólnie. Wiele osób lubi tak szufladkować, może nie w tak skrajny sposób jak ty, ale jednak.
No i ująłeś to tak, jak bym dalej to robił (w sposób skrajny)... :roll:
nie biorąc pod uwagę pewnych czynników... gratulacje.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

emfausto pisze:No i ująłeś to tak, jak bym dalej to robił (w sposób skrajny)... :roll:
nie biorąc pod uwagę pewnych czynników... gratulacje.
O co ci chodzi, bo nie rozumiem?
emfausto

Re: Chaos

Post autor: emfausto »

Agon pisze:O co ci chodzi, bo nie rozumiem?
O to że "szufladowanie" było częścią pewnej wizji/idei + megalomania, która to nakręcała jeszcze bardziej.
( na szczęście mi się udało z tego wyrwać, i jakoś to trzymam w ryzach )

A na co dzień, pierdole "literkowanie" :roll:

Z resztą, Ty się wypowiadasz...
Agon pisze:Pierwsza rzecz, to skończyć z głupimi literkami i szufladkowaniem ludzi. Świat jest jaki jest. Nie ma sensu tworzyć dodatkowych teorii, a ludzi powinno się oceniać po czynach lub ewentualnie zamiarach[...]
Agon pisze:
Εμπαθεων pisze:emfausto, powinniście się cieszyć, że Wam tu jakichkolwiek NF-ów sprowadzam i koniunkturę na forum nakręcam. Jako brutalistyczny NT, powinieneś chociaż ten mechanizm docenić. Zresztą, jeśli znajdę już wybrankę, to przecież skończy to moje poszukiwania i temat będzie do zamknięcia. I co wtedy?

Wrażliwe niewiasty przestaną tu napływać i sami będziecie musieli je sobie organizować, bo ja już nie będę Waszą latarnią morską, sprowadzającą bezpiecznie piękne okręty. :wink:

Więc Wy się módlcie, aby mi się jeszcze długo to nie udało. :P

Z INFPami mogę faktycznie przeżywać przygody, coś świętować, od czasu do czasu poflirtować, ale związku z nimi się jednak obawiam i dziękuję emci, że moje fobie uszanowała.
Kolejny zaślepiony przez literki fanatyk 8)
Nom, czyli ja i Greku, dostaliśmy "szuflade" pt. "fanatycy literkowania"...
pff, hipokryta,
narzeka na innych, a sam "nalepia etykiety"...
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Chaos

Post autor: Agon »

emfausto pisze:Nom, czyli ja i Greku, dostaliśmy "szuflade" pt. "fanatycy literkowania"...
pff, hipokryta,
narzeka na innych, a sam "nalepia etykiety"...
Ty tak na serio, czy trollujesz?
ODPOWIEDZ