diagnoza

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
haqalw

diagnoza

Post autor: haqalw »

Ostanie na wykładzie z przedmiotu humanistycznego padło hasło intro extrawertyk, potrzebuje. dowiedzieć się czy tyczy się to mnie czy poprostu jestem nieśmiały czy wręcz aspoleczny. Ogólnie w życiu jestem sam, mam kilku znajomych których poznałem w piaskownicy czy początku gimnazjum, później nie poznałem juz nikogo interesującego, na imprezy nie chodzę, czegoś się boje ale nie wiem czego, ostatnio na weselu w rodzinie przeżyłem prawdziwa traume, 90 proces wolnego czasu spędzam w domu, kontaktów z nowymi ludzmi boje się ogro
mnie, nie wiem czy po Dawce takiej małej ilości informacji ale nie wiem co ze mną a jest nie tak
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: diagnoza

Post autor: highwind »

Regulamin, pkt. 3. Interpunkcja, chłopie.

Zrób sobie testy:
- typu osobowości
viewtopic.php?f=30&t=195&start=240#p34745
viewtopic.php?f=30&t=195&start=255#p34849
- na fobię społeczną
viewtopic.php?f=30&t=395#p9715
IntroExtra81
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2014, 17:44
Płeć: kobieta

Re: diagnoza

Post autor: IntroExtra81 »

Testy mogą być pomocne. Dobrym sposobem jest na pewno też refleksja nad sobą i zapytanie, czego się boisz, bo piszesz, że czegoś się boisz, czyli mamy już jakiś początek. Moim zdaniem próba odpowiedzi na to pytanie jest "absolutną" podstawą. O co chodzi z tą traumą na weselu?
ODPOWIEDZ