czy ubranie może pomóc?

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
malwisia
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2015, 10:52
Płeć: kobieta

czy ubranie może pomóc?

Post autor: malwisia »

Czy Waszym zdaniem introwertyczce w wystąpieniu publicznym może pomóc odpowiednia odzież damska? Wiecie, efektywne wdzianko, dobry mejkap i... więcej pewności siebie? Ale czy na pewno? Co uważacie? Jak to działa u Was? Jak i tak bardzo się krępuje, nawet jak się odstrzelę..
Weź baletki do tańca i przetańcz całe życie !
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: czy ubranie może pomóc?

Post autor: Coldman »

Wiadomo że czyste i schludne ubranie stanowi o naszej kulturze osobistej. Wiadomo też że dobrze ubrana kobieta przyciąga wzrok faceta, więc wszystko wskazuje na to że ubranie jest ważnym podmiotem podczas wystąpień publicznych
lukasamd

Re: czy ubranie może pomóc?

Post autor: lukasamd »

To reklama...

Usunąłem odnośnik ;) - highwind
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: czy ubranie może pomóc?

Post autor: Papaja »

Jak jestes ogolnie niepewna siebie i niesmiala to srednio pomoze. Mi takie odstrzelenie sie bardzo pomaga,ale jest to tak samo wazne jak wypracowanie w sobie pewnej dozy smialosci i wiary w siebie. No w kazdym razie wiem po sobie, ze sie da
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
ODPOWIEDZ