Porada: Droga do szczęścia :)

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Porada: Droga do szczęścia :)

Post autor: Czerwona »

Taaa... a mi tu czołg jedzie i strzela.

5 lat temu moja dobra koleżanka była nią zafascynowana i podczytywała mi co lepsze kawałki. 18 lat miała, pierwszy raz styknęła się z taką tematyką, więc mogę zrozumieć jej zauroczenie, ale jednak... nie czarujmy się - książka szczęścia Ci nie da, choćby była wysadzana najpiękniejszymi diamentami. Niestety :P
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Nestor

Re: Porada: Droga do szczęścia :)

Post autor: Nestor »

@up Można by ją wtedy sprzedać za ładny grosz.
Kędziorek
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2015, 16:57
Płeć: kobieta

Re: Porada: Droga do szczęścia :)

Post autor: Kędziorek »

Książka szczęścia nie da, natomiast wskazówki w niej zawarte mogą być drogowskazem do pracy nad sobą.
Awatar użytkownika
Emhyr
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2014, 18:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ/ISTJ/INTP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porada: Droga do szczęścia :)

Post autor: Emhyr »

Jestem w połowie i moja żałość, że to czytam wzrasta z każdym czytanym zdaniem, które z bólem przesącza się przez synapsy. Nie chodzi tu o hejtowanie, ale po prostu ta książka jest napisana dość specyficznym stylem. :wink:
Tańczący Płomień
Ostatnio mam ochotę z kimś pogadać/popisać, podyskutować, więc jak ktoś też czuje chęć zamiany paru słów to pisać do mnie póki ten stan jeszcze się utrzymuje!
Moje słowa nie odpowiadają moim myślom, a to poniża moje myśli ~ książę Myszkin, pióra mistrza Dostojewskiego.
Profile: Steam | MyAnimeList | MyPersonality
Vegson
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2015, 1:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: Jaa
MBTI: Jaa

Re: Porada: Droga do szczęścia :)

Post autor: Vegson »

Nie wiem czy z takim podejsciem cos z niej wyniesiesz ;p
ODPOWIEDZ