pragne być kochana i kochać ...

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Agon »

samotna pisze:Denerwujące jest to że Jak ktoś jest nieśmiały i dość spokojnyNie może znaleźć szczęścia w miłości ...
To się sprawdza głównie w przypadku nieśmiałych, spokojnych chłopaków. U tego typu dziewczyn raczej nie jest to wadą, powiedziałbym że to nawet zaleta, bo wtedy wydają się bardziej niewinne, a co za tym idzie bardziej wierne.

Obrazek
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Merigold »

Agon pisze:
samotna pisze:Denerwujące jest to że Jak ktoś jest nieśmiały i dość spokojnyNie może znaleźć szczęścia w miłości ...
To się sprawdza głównie w przypadku nieśmiałych, spokojnych chłopaków. U tego typu dziewczyn raczej nie jest to wadą, powiedziałbym że to nawet zaleta, bo wtedy wydają się bardziej niewinne, a co za tym idzie bardziej wierne.
Że tak to poetycko ujmę - śmiechłam.
Awatar użytkownika
seraph infj
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2016, 0:26
Płeć: mężczyzna
MBTI: infj
Lokalizacja: Szczecin, Miami, Barcelona

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: seraph infj »

Nie wiem jak długo już czekasz na swą druga połówkę ale nie trać nadziei.na pewno uda ci się kogoś znaleźć. Nie warto laczyc się z pierwszym lepszym facetem tylko dlatego ze akurat jest. Postaraj zająć się tym co lubisz i sprawia ci przyjemność. Często tak jest ze znajdujemy miłość właśnie wtedy gdy przestaniemy jej szukać.
Echo
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2016, 20:10
Płeć: mężczyzna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Echo »

Nie wiem czy nastawienie kogoś na "na pewno kogoś znajdziesz" jest dobre. Zdarza się tak, że uda się kogoś znaleźć bez żadnego wysiłku, ale nie mniej jednak warto sobie pomóc, wychodząc do ludzi, starać się rozmawiać z przypadkowymi osobami.
ODPOWIEDZ