pragne być kochana i kochać ...

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
samotna

pragne być kochana i kochać ...

Post autor: samotna »

Witam witam witam mam ogromny problem bo czuję sie samotna i opuszczona .....
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Uciekinierka »

Witaj. Samotność to ciężka sprawa. Pamiętaj tylko, że... nie jesteś sama w swojej samotności. Mnóstwo osób obecnie cierpi na tę paskudną chorobę. Dlaczego czujesz się opuszczona? Jeśli chcesz odezwij się na PW. Nie łam się!
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
samotna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: samotna »

Denerwujące jest to że Jak ktoś jest nieśmiały i dość spokojnyNie może znaleźć szczęścia w miłości ...
samotna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: samotna »

Liczy się tylko wygląd i majątek....
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Uciekinierka »

Może jestem naiwna, ale mam nadzieję jednak, że nie dla wszystkich. Jeśli chodzi o szukanie drugiej połówki to niestety nie bardzo mogę Ci pomóc, mogę tylko powiedzieć, że wiem co przeżywasz. Mogę jeszcze na pocieszenie dodać, że jeśli jesteś z Poznania to chyba dobrze rokuje, bo tam zdaje się sporo forumowiczów mieszka lub gości ;)
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
Outro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2015, 22:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
Kontakt:

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Outro »

Witaj, ja również jestem samotny i jak dotąd nie znalazłem dla siebie odpowiedniej dziewczyny.
Zapraszam na mojego rowerowego bloga :)


Obrazek

Zapraszam również na moją stronę o grzybach :)

Zapraszam też na mojego bloga o spacerach :)
Arti
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2014, 20:05
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Arti »

samotna pisze:Denerwujące jest to że Jak ktoś jest nieśmiały i dość spokojnyNie może znaleźć szczęścia w miłości ...
No i tu jest paradoks. Taka spokojna dziewczyna to idealna kandydatka na żonę, ale bardzo trudno ją znaleźć, bo zazwyczaj nie bywa w towarzystwie, nie jest typem imprezowiczki. Dlatego musisz się przełamać i wyjść do ludzi. Moja znajoma miała taki patent, że zapisywała się na różne kursy, gdzie potencjalnie mogli być jacyś faceci (od kursu tańca po kurs medytacji).
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: highwind »

Jeśli chodzi o wygląd to racja - tak już jesteśmy skonstruowani. Jeśli zaś chodzi o majątek - to w przypadku kobiet chyba nie jest już tak tragicznie. O ile facet nie musi już być wcale tym jedynym odpowiedzialnym za zapewnienie środków utrzymania, to jeśli jednak tak się zdarzy, że nim jest, to raczej nikt z tego tragedii nie robi (przynajmniej przez pewien okres). A nieśmiałości i bycia spokojną osobą nie postrzegam jako wad u kobiety... O ile nie zmieniają jej w niewolnika swoich ograniczeń.
samotna

Choćbym nie wiem co zrobiła co napisała to i tak nikt nam nie nawet nie spojrzy życie bywa okrutne

Post autor: samotna »

Wczoraj wieczorem spotkałam się z moją siostrą która jest szczęśliwą mężatką ma trójkę dzieci i bardzo fajnego mężaJest tylko cztery lata starsza ode mnie Zapytała mnie czy mam już jakiegoś KawaleraCzy może z kimś się spotykam????Lekko mnie tym zaskoczyła bo wie że jestem nieśmiała i nie potrafię sama zaczepić faceta mężczyznę czy nie wiem zagadać raczej z siedzę w kącie i zajmuje się nie wiem czytaniem książki siedzeniem na necieUwielbiam dużo jeździć roweremA przede wszystkim uwielbiam zabawy z dziećmi:) Uwielbiam Uwielbiam gotować piec ciasta i robić wszystkie obowiązki domowe Nie wiem co mam zrobić żeby ktokolwiek się mną zainteresowałI zwrócił na mnie uwagę.....Chyba zostanę starą panną
samotna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: samotna »

W pracy otaczają mnie Same bezmózgi Sory panowieCo by tylko zaliczyli i zostawili A ja takiego czegoś nie szukamI tylko słyszę komentarze uśmiechnij się Jesteś śliczna leleleleleleA wystarczy tylko Podejść i zapytać się czy miałabym ochotę przejść na spacer i porozmawiaćAle niePrzykro mi to stwierdzać Ale co niektórzy panowie myślał tylko małą główką w rozporku....
Arti
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2014, 20:05
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: Arti »

Przydałoby się troszkę więcej optymizmu, bo smutek pobrzmiewa w twoich postach. Jeśli podświadomie programujesz się na starą pannę, to tak będzie. Ja wierzę w to, że pozytywnym myśleniem można zmienić swoją sytuację.
samotna

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: samotna »

Dziękuję za miłe słowa Arti
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: eddard »

Próbowałaś jakichś portali randkowych? Z tego co słyszę o takich miejscach, to 99% ludzi tam zapewne nie chciałabyś poznać, ale normalni na pewno też się trafiają – może warto zaryzykować? Poza tym są też takie portale bardziej wyspecjalizowane, np. katolickie. Tam zapewne jest lepiej z asortymentem, jeśli cię coś takiego interesuje.
psubrat
Intro-wyjadacz
Posty: 416
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:29
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: psubrat »

eddard pisze:Próbowałaś jakichś portali randkowych? Z tego co słyszę o takich miejscach, to 99% ludzi tam zapewne nie chciałabyś poznać, ale normalni na pewno też się trafiają – może warto zaryzykować?
Ja od siebie dodam jeszcze, że jeśli chcesz znaleźć kogoś innego niż wyczynowych podrywaczy-erotomanów, to nie czekaj aż ktoś do Ciebie napiszę, tylko sama losowo pisz do osób które wydadzą Ci się sympatyczne. A nuż trafisz na jakiegoś zwykłego mężczyznę, który jeszcze nie zdążył się zniechęcić do portalu.
Z całą pewnością w ten sposób będzie na to większa szansa, niż oceniając jak bardzo Cię zaskoczy/zachwyci swoją wiadomością jakiś erotoman całe lata trenujący prowadzenie rozmów na portalach randkowych.
Ożenić się, to jest poz­być się połowy swoich praw i pod­woić w za­mian swo­je obo­wiązki. (Schopenhauer)

Jeśli chodzi o wspólne, interesujące spędzanie wolnego czasu, to mężczyźni i kobiety pasują do siebie jak woda i olej.
pharmedka
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2016, 19:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: I(N/S)(T/F)J
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: pragne być kochana i kochać ...

Post autor: pharmedka »

Anubis pisze:Każdy chce, a nie każdy się przyznaje. Uświadomienie sobie tego czego się chce to podstawa, najgorzej jak trafi się ktoś kto nie wie czego chce. "Zainwestujesz" w kogoś emocje, czas, energię i gdy już masz prawdziwą nadzieję dowiesz się czegoś w stylu: "a no bo w sumie to mi się nie chce". Wtedy dopiero wyłazi samotność...
Pech chciał, że właśnie w coś takiego się niegdyś wpakowałam. Jak po raz setny słyszysz w odpowiedzi na pytanie "Czego Ty właściwie chcesz w życiu?" stwierdzenie "Nie wiem", to nawet stoicki spokój nie uratuje przed trzaśnięciem drzwiami. Nie ma jak to poczucie zmarnowanego czasu.
ODPOWIEDZ