Szukam Pracy :)

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
nieznajomy
Zagubiona dusza

Szukam Pracy :)

Post autor: nieznajomy » 25 gru 2016, 23:20

Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie i wybrałem dobry dział. Nie chcę mówić nic o sobie itp. mam nadzieję, że to zrozumiecie. Oraz mam nadzieję, że mi pomożecie. Chciałbym wyjechać gdzieś daleko bardzo daleko na jakieś zad.pie gdzie będę tylko ja i nikt więcej nie musi być to Polska jak najbardziej mile widziana zagranica. Jak chodzi o języki obce to znam angielski w stopniu podstawowym, ale dogadam się i i tak jestem w trakcie samodzielnej nauki angielskiego. Temat szukam pracy bo wyjazd wyjazdem, ale musiał bym za coś żyć trochę mam odłożone ale nie wiem na jak długo to starczy bo nie wiem gdzie wyląduję. Nie liczę na to że ktoś mi da od razu ofertę pracy, tylko chciałbym żebyście mnie jakoś nakierowali gdzie i co. W zasadzie mogę robić dosłownie wszystko nie mam ograniczeń. Jak by ktoś się zapytał dobra a co ty umiesz? Zacząć można tak szybko się uczę więc nie będzie z tym problemu, A tak to jestem z wykształcenia i z zawodu kucharzem oczywiście nie z wyboru tylko z przymusu pracowałem w ochronie jako przedstawiciel handlowy ale tylko kilka dni jako magazynier jeszcze coś tam było, ale już nie pamiętam. Miałem styczność z programowaniem w c++ oraz python ale to tylko z ciekawość, umiem naprawić jakiś uszkodzony sprzęt typu wiertarka, pralka czy komputer itp. Umiem oraz potrafił bym się nauczyć obsługi różnego rodzaju sprzętu. Chyba tyle wystarczy jak co to pytajcie.

frost
Zagubiona dusza

Re: Szukam Pracy :)

Post autor: frost » 02 lut 2017, 20:21

polecam pracę w rolnictwie. Pracowałem tak w GB. Praca doskonała dla introwertyka i osoby, która lubi naturę ciszę i spokój. Warunek: to nie może być jakaś wielka farma (tym bardziej typowo nastawiona na prod. zwierzęcą bo to więcej roboty i to brudnej) i trzeba dobrze trafić czytaj: nie do obozu pracy szczególnie przez jakiegoś pośrednika.

ja najmilej wspominam pasienie owiec (choć to był dodatek do tego co robiłem, byłem asystentem). Robiłem to w Szkocji i Norwegii. Dookoła tylko czysta natura, pies pasterski i pełno owiec. Bajka. Gdyby nie to, że mam już dzieci to bym z żoną wyjechał i taką właśnie pracę podjął.

Awatar użytkownika
Alice
Intronek
Enneagram: 4w5

Re: Szukam Pracy :)

Post autor: Alice » 09 lut 2017, 21:03

frost pisze: ja najmilej wspominam pasienie owiec (choć to był dodatek do tego co robiłem, byłem asystentem). Robiłem to w Szkocji i Norwegii. Dookoła tylko czysta natura, pies pasterski i pełno owiec. Bajka. Gdyby nie to, że mam już dzieci to bym z żoną wyjechał i taką właśnie pracę podjął.
Wow, brzmi fantastycznie! Jak taką pracę dostać? ;)
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."

ODPOWIEDZ