Życie przeszłością

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
air
Pobudzony intro
Posty: 156
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:09
Płeć: nieokreślona

Re: Życie przeszłością

Post autor: air »

Film bardzo mi się spodobał :D Jeżeli tak masz..., to sama nie wiem, co Ci doradzić. Z mojej perspektywy zawierania znajomości, mogę tylko powiedzieć, ze taki sposób zupełnie nie skutkuje. Nie zawieram znajomości przygodnych,mogę zapoznać kogoś tylko w konkretnych sytuacjach - np. realizacji podobnych zainteresowań, działania... Moze ktos ma doswiadczenie w zaczepianiu osób w celu poznania, ale chyba nie na tym forum :roll:
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie przeszłością

Post autor: Inno »

Marcin pisze:Jeszcze co do pasji - odstraszające nie są. Miałem raczej na myśli małe prawdopodobieństwo na dzielenie tych zainteresowań tak "od razu". Bo później zarazić nimi oczywiście można.
A czy musisz dzielić pasje w związku, żeby był on dla Ciebie satysfakcjonujący?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2010, 3:00
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Poznań i okolice

Re: Życie przeszłością

Post autor: Marcin »

Inno pisze:
Marcin pisze:Jeszcze co do pasji - odstraszające nie są. Miałem raczej na myśli małe prawdopodobieństwo na dzielenie tych zainteresowań tak "od razu". Bo później zarazić nimi oczywiście można.
A czy musisz dzielić pasje w związku, żeby był on dla Ciebie satysfakcjonujący?
Nie, ale często można kogoś poznać podczas oddawania się tym samym pasjom. Jeżeli to co mnie interesuje jest mało popularne to automatycznie mniejsze jest prawdopodobieństwo zajścia takiej sytuacji.
"rain makes everything better"
ODPOWIEDZ