"Natrętna" dziewczyna

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: "Natrętna" dziewczyna

Post autor: lea »

Ponad to dowiedziałem się, że moja adoratorka ma córeczkę, oczywiście ojca brakuje.
Żal mi tej dziewczyny. Uważam że dlatego jest taka postrzelona bo może swoje przeszła. Pewnie ktoś ją zostawił z dzieckiem i teraz tak bardzo boi się samotności, że wręcz usilnie próbuje uzupełnić ten brak podpory w swoim życiu.
Raczej nie powinno jej się traktować zbytnio 'z buta'. Spławiłam już paru natarczywych ludzi, i trzeba mieć zwyczajnie cierpliwość. Może to trwać nawet z parę miesięcy, ale po pewnym czasie te osoby są już zbyt zmęczone by się ubiegać o względy. Nie warto się na nią wydzierać, bo nie zrobiła nic złego przecież. Omijać szerokim łukiem, nie odpowiadać na sms'y, zna już twoje powody, więc po co powtarzać. Minie jej.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: "Natrętna" dziewczyna

Post autor: Sorrow »

To może być rezultat rad o tym, że trzeba być wytrwałym.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
bossygirl
Intronek
Posty: 43
Rejestracja: 06 sty 2013, 14:28
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: WROClove

Re: "Natrętna" dziewczyna

Post autor: bossygirl »

Na natrętną dziewczynę jedynym sposobem będzie INNA dziewczyna. Zasada uniwersalna i zawsze działa :-) ta inna może być wyimaginowana. Lekkie kłamstewko dla świętego spokoju nikomu nie zaszkodziło.
slowman
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2012, 17:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski a czasem Poznań

Re: "Natrętna" dziewczyna

Post autor: slowman »

Lepiej! Chłopak! Wtedy nikt, go nie będzie mógł zwolnić - był nawet o tym film ;)
emcia

Re: "Natrętna" dziewczyna

Post autor: emcia »

Mirabella_91 pisze: Ciekawe, że jedni mają w sobie straszną blokadę przed okazaniem komuś, że czuje się coś więcej, coś poza ramy kumplostwa, a drudzy bez oporów, jakichkolwiek zachamowań zaburzają komuś przestrzeń do funkcjonowania, a to trąci desperacją i brakiem taktu.
mega dobre spostrzeżenie
ODPOWIEDZ