Kraków. Propozycja dla nastolatów :)

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
praesterno_krk

Kraków. Propozycja dla nastolatów :)

Post autor: praesterno_krk » 05 lut 2013, 14:00

Cześć,

Mam propozycję dla osób, które chciałyby lepiej rozumieć samego siebie, jak działają itd. - bezpłatne grupy młodzieżowe.
To są zajęcia dla osób, które czują, że coś je hamuje, chciałyby lepiej radzić sobie z wyzwaniami codziennego życia, z ludźmi, a różnie się czują i czasem im po prostu trudno. Propozycja dla wszystkich, którzy mają 14-19 lat i:

- chcą rozwijać umiejętności tworzenia i utrzymania bliskich znajomości,
- zastanawiają się nad kierunkiem dalszego rozwoju zawodowego,
- mają kłopot z motywacją do działania,
- pragną lepiej radzić sobie z emocjami i stresem
- chcą wzmocnić poczucie własnej wartości, itp.

Zajęcia odbywają się w grupach ok. 12-osobowych, chłopaków i dziewczyn, w stałym składzie i ze stałym prowadzącym (psychologiem) ->taki "wasz człowiek" w ośrodku, do którego można przyjść i pogadać, jak coś się dzieje "już!".

Terminy: raz w tygodniu (od godz. 17 - 20) do końca roku szkolnego. Najszybciej zapraszam na grupę, która spotykać się w będzie w poniedziałki (11.02 - pierwsze spotkanie). Jest jeszcze kilka miejsc wolnych.
W dalszej kolejności będą otwierane grupy we czwartki i wtorki. (W pozostałe dni grupy już są zamknięte).

ZAPISY: Najlepiej przyjść między godz. 15-17, zarezerwować sobie ok. 30 min, żeby był czas szczegółowo pogadać, jak te grupy wyglądają, co się na nich dzieje.
ADRES: Małopolski Ośrodek Fundacji Praesterno, Al. Pokoju 7, Kraków
http://www.krakow.praesterno.pl

Można tez zadzwonić i umówić się na rozmowę wstępną, żeby dowiedzieć się więcej: 508 750 366, 12 418 08 11.

------

Te osoby, które są zapisane na grupy mogą codziennie od 15tej do 20tej przyjść i spędzić luźno czas z ludźmi z innych grup wokół zainteresowań, pasji albo po prostu gadając czy robiąc aktywne rzeczy. Próbujemy utrzymać wymierającą formę życia pozainternetowego ;)
-------

Pozdrawiam i, mam nadzieję, do zobaczenia!
Anka

ODPOWIEDZ