GRA w SZPITAL .

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

GRA w SZPITAL .

Post autor: NoxVurme »

Zacznijmy od tego że nie mówimy o grze !!

Zasady:
Każdy post musi być rozwojem następnego każdy następny i poprzedni musi się pokrywać z wizją Gry . Reszta zasad w praniu .:P
Gra dzieje się w Domu wariatów każdy użytkownik może być pacjentem ' Lekarzem lub innym użytkownikiem tego przybytku Myślicieli . TO zaczynamy miłej zabawy konwencją i siłą wyobraźni :D.


Był to szczególny dzień w szpitalu ''Spokojna Dolina '' każdy pacjent był traktowany po ludzku według mojego mniemania - Jacku pij kawusie ' no weź łyczka no dalej ty młotku !!! _ Ocho pani oddziałowa znowu wmusza Jackowi Lek na przeczyszczenie biedny znowu nie będzie miał czym malować twarzy _ A ty Wirusku co tak patrzysz chcesz baterie znowu zobaczyć?!_ Oj chyba za długo patrzyłem cholera idzie do mnie co robić ?!
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: GRA w SZPITAL .

Post autor: NoxVurme »

No i miałem pecha złapała mnie w rogu pokoju i uspokoiła lekiem cholera ale on jest oczojebny .
-Te królewno wstawaj czas na gimnastykę no już chcesz znowu tabletkę?- Powiedział salowy Gajowy tak o nim mówimy bo ma sweterek w Jodełkę i namiętnie wącha choinki zapachowe zawsze wali od niego lasem - Już wstaje wodzu już co dzisiaj skłony biegi w miejscu czy wycinka drzew u dyrektora ?- Te nie zgrywaj Chojraka no dalej ty imitacjo człowieka ruchy Pan Dyrektor Robert chce cię widzieć ponoć kiedyś pisałeś artykuły ? Do Promyczka ?:D .


Co Ma zrobić nasz bohater decydujcie w napiszcie kontynuację każdy post rozwinie jego przygody :D . To naprawdę nie boli :D
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: GRA w SZPITAL .

Post autor: higsa »

Pamiętnik Pielęgniarki Oddziałowej.

21 czerwca
Znowu musiałam temu spod '6' podać dożylnie 10 ml witaminy C.
Świr kompletny, myśli, że to tiorydazyna. Po pięciu minutach śpi jak dziecko.
Dobudzić go nie można. Zresztą nie tylko on. Ta z '13' sól fizjologiczną łyka jak krople walerianowe i ciśnienie od razu jej spada.
A jutro przychodzi 'komisja akredytacyjna' - czyli coroczne wypisywanie przypadków beznadziejnych.
Będzie się działo.


W gabinecie dyrektora.

- Skądże. Jedyną rzeczą jaką kiedykolwiek napisałem były 2 listy do matki z koloni. Nie odpisała na żaden więc zamknąłem się w sobie i tak siedzę do dziś. A dlaczego pan pyta?
- Ponieważ jutro masz szansę znów zostać zwykłym, szarym (nie)normalnym obywatelem. - rzekł spokojnym głosem dyrektor.
- Ale jak to, ja? - w jego oczach zapaliły się małe różowe żaróweczki, objaw niezdrowych imaginacji, z własną osobą, w roli głównej.
- Tak, tylko musiałbyś napisać... - Dziuzeppe, jak zwał go personel szpitala, nie słyszał nic więcej. Właśnie w tym momencie w jego głowie powstał nowy, równoległy świat. Świat, w którym od zawsze chciał się znaleźć...
Awatar użytkownika
Arwena9
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:39
Płeć: kobieta
MBTI: Aspi/ ISFJ/4w5

Re: GRA w SZPITAL .

Post autor: Arwena9 »

Ale durnoty piszecie, ło matko! :roll: Tak w ogóle, to nie ma czegoś takiego, jak dom wariatów, chyba, że chcecie kogoś obrazić; mój kolega był na oddziale dziennym, z powodu schizofrenii, natomiast jest zupełnie normalnym człowiekiem. Przez takie głupie żarty, potem ludzie boją się iść leczyć, kiedy jest taka potrzeba... :roll: Co prawda ja nigdy nie byłam w szpitalu psychiatrycznym, ale to raczej nie wygląda tak, jak napisaliście; do zabawy lepiej wybierać bardziej neutralne tematy.... :roll:
Tak w ogóle sama koncepcja zabawy fajna, tylko przydałby się inny temat...
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: GRA w SZPITAL .

Post autor: NoxVurme »

Nie chodzi o obrazę kogoś tylko o pewien dystans i zabawę konwencją Domu Wariatów Jak np. z Filmu lub serialu Twin Peaks.
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: GRA w SZPITAL .

Post autor: jubei »

Kiedy następny odcinek?
"Life is so unnecessary"
ODPOWIEDZ