Oceń poprzednika na podstawie...

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Ertix
Rozkręcony intro
Posty: 165
Rejestracja: 25 paź 2015, 22:13
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 5w5
MBTI: INFP/ISFP
Lokalizacja: Łódź

Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Ertix » 30 gru 2015, 22:37

Zabawa polega na tym, że dana osoba wrzuca obrazek/tekst/piosenkę/film (co tam sobie chcecie), a następna musi na swój sposób to zinterpretować na dwa sposoby (1. jak ogólnie to widzi, 2. na podstawie tego co wrzuciła osoba poprzednia powinna dać krótką ocenę użytkownika [nie musi być oceny]).
Możecie dawać po kilka rzeczy. Nie ma to znaczenia.
Myślę, że ta zabawa pomoże nam zrozumieć samych siebie. Spojrzeć na każdego z nas z dystansu. :)
W takim razie zaczynam, i z chęcią bym poprosił kogoś o interpretację tego:

http://www.tapeta-abstrakcja-teczowe-sm ... iatla.jpeg
Bo najważniejsze to jest doceniać to, co się ma, i miało.
Wspomnienia są najcenniejszym darem od życia.

Elfik32
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 08 gru 2015, 19:46
Płeć: mężczyzna

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Elfik32 » 02 sty 2016, 11:53

Nie bardzo rozumiem tych dwóch sposobów opisu, więc napiszę jak chcę.

Obrazek z internetu. Światełka. Można by powiedzieć, że energia. Jednak z lewej strony jest ciemność, tajemnica. W tej ciemności jesteś "ty". Siedzisz w którymś kącie, a te światełka, ta energia jest twoją drogą na świat. Najbliżej ciebie, jest kolor zielony. To nadzieja, linia jest gruba, czyli jest silna i ukierunkowana. Potem miesza się z kolorem niebieskim i fioletowym, które oznaczają refleksję i egoizm/narcyzm. Jest tego dużo i w wielu kierunkach. Następnie jest widoczna mocna wiązka światła czerwonego, to agresja. Jest tylko jedna mocna, więc rzadko jesteś agresywny, ale jak już jesteś to całkowicie. Prawy górny róg to twoja motywacja do działania. Agresja przeplata się z nadzieją i jest tam trochę egoizmu. Jakby to co robisz, nie robisz dla siebie, tylko na pokaz. Żeby udowodnić innym, że jesteś lepszy, niż myślą.

Wydaje mi się, że masz jakąś tajemnicę, coś co chcesz tu pokazać, ale najpierw chcesz zbadać teren, zobaczyć czy ludzie zrozumieją co masz na myśli prosząc o ocenę i stąd ten obrazek.

Mam wiele rzeczy, które mi się podobają, czuję coś słuchając czy patrząc na nie i rozumiem dlaczego to czuje, ale jest coś czego nie jestem pewny. To pewien obrazek, ciągnie mnie do niego i nie wiem dlaczego, proszę o jego interpretację: http://s611.photobucket.com/user/windho ... p.jpg.html

Nestor

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Nestor » 02 sty 2016, 12:54

Ale jest już podobny temat:
Sami o sobie

Nie widzę sensu oceniania kogoś na podstawie czegoś. Już lepiej podyskutować o skojarzeniach z czymś. Albo opisywać poprzednika trzema słowami.

Awatar użytkownika
Drimlajner
Krypto-Extra
Posty: 925
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna
MBTI: Brak
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Drimlajner » 03 sty 2016, 15:23

Purpurowy Wiatr pisze:To pewien obrazek, ciągnie mnie do niego i nie wiem dlaczego, proszę o jego interpretację: http://s611.photobucket.com/user/windho ... p.jpg.html
To Aloth, czarodziej i towarzysz podróży z Pillars of Eternity, a przynajmniej jego wersja stylizowana na japońszczyznę. Nie chcę spoilerować jego historii, ani wspólnych przygód, jedyne co mogę powiedzieć to to że mojej drużynie, polegającej przede wszystkim na sile mięśni i oręża, magowie nie są potrzebni, te ich fajerwerki tylko nas spowalniają. Tak więc niezbyt nam było po drodze, i niezbyt się dogadywaliśmy, więc Aloth szybko wyleciał.

Poniżej Aloth - zachodni, tak w kontraście i dopełnieniu do Alotha - Japończyka.
Edytka po zobaczeniu wysłanego posta: MATKO ! Jacy oni podobni ! :D

Obrazek

Co zaś się tyczy użytkownika któremu taki obrazek się podoba. Zakładając że nie miał do czynienia z PoE. Aloth kozacko wygląda, to trzeba przyznać. Blady elf z fioletowymi włosami który zna magiczne sztuczki. Patrząc na obrazek widzimy więc moc i tajemnicę, to może być pociągające, szczególnie dla kogoś lubiącego takie klimaty.

Trafiłem ? :)

http://graotron.info/wp-content/uploads ... pin-up.jpg
May the blessing of Wright Brothers always be with thee.

ODPOWIEDZ