Kącik małych radości

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Cieszmy się...

Post autor: MetalMan »

Ausencia pisze:Ojej, jak miło. Mimo że wcale nie byłam fajna. Nigdy nie jestem fajna na pierwszym spotkaniu. Ale to dobrze, tzn, że musimy jeszcze to powtórzyc. :)
Nie zauważyłem :wink:
Ausencia pisze:I ja się też bardzo cieszę, choc przyznam, że w rzeczywistosci sprawiacie wrażenie duzo mniej intro niż tutaj.
Ty tez , ale ciii, bo uznają nas za heretyków i pójdziemy na stos....
[chociaż, jeśli Admin z nami, któż przeciwko nam? :lol: ]
Ja też się cieszę że Was poznałem, i jeszcze taką jedną osobę :P
Ostatnie dni, to chyba najlepsze w moim życiu :roll:
I cieszę się, że po dwudniowym maratonie, sąsiedzi pozwolili mi się w końcu wyspać :P
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieszmy się...

Post autor: Inno »

Ausencia pisze: Mimo że wcale nie byłam fajna. Nigdy nie jestem fajna na pierwszym spotkaniu.
Nie Tobie to oceniać, tylko nam. :wink: Twój wniosek o uznanie niefajności nie przeszedł. :P
Ausencia pisze: Ale to dobrze, tzn, że musimy jeszcze to powtórzyc. :)
No ba, jasne. :D
Ausencia pisze:I ja się też bardzo cieszę, choc przyznam, że w rzeczywistosci sprawiacie wrażenie duzo mniej intro niż tutaj.
Na forum spędziliśmy więcej czasu niż na spotkaniu, to pewnie dlatego.
MetalMan pisze:Ostatnie dni, to chyba najlepsze w moim życiu :roll:
Sweet. ^^ Mogę mieć nadzieję, że we trójkę też się w jakimś malutkim procencie do tego choć troszkę przyczyniliśmy? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Pobudzony intro
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2010, 20:52
Płeć: nieokreślona

Re: Cieszmy się...

Post autor: Agata »

Cieszę się ponieważ przetrwałam święta, siedzę sobie przy laptopie w pokoiku na stancji w samotności, nikt na mnie nie krzyczy, nikt niczego ode mnie nie chce i mam tabliczkę czekolady tylko dla siebie. 8)
Pola
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 01 sty 2011, 7:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Cieszmy się...

Post autor: Pola »

A ja się cieszę, że żyję, że jestem intro i że już mi nikt nie wmówi, że jestem nienormalna :)
Intro 95 % grupa A
INFP
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Cieszmy się...

Post autor: Padre »

Pola pisze:A ja się cieszę, że żyję, że jestem intro i że już mi nikt nie wmówi, że jestem nienormalna :)
I jest to doskonały powód do radości. Howgh ;-)

Mnie cieszy kończący się już urlop świąteczny, mam dość kontaktów z ludźmi na ładnych parę miesięcy. I chyba staję się pracoholikiem, bo cieszy mnie planowanie nowych testów :-D
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: Cieszmy się...

Post autor: makaj »

Czytałem gdzieś, że warto codziennie wieczorem poświęcić chwilę na pomyślenie o wszystkich pozytywnych rzeczach, które nas w ciągu dnia spotkały :) Niestety mi przypominały się zaraz również wszystkie niegatywne :D Jakkolwiek może komuś to pomóc ;)
dream is destiny
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Cieszmy się...

Post autor: Padre »

Wreszcie znalazlem zrodlo problemu wlokacego sie za mna od czterech miesiecy. Znalazlem podczas szukania odpowiedzi na cos zupelnie innego, jak zwykle zreszta... :roll:
Rozwiazanie problemu to inna bajka, ale chyba uda mi sie to kukulcze jajo komus podrzucic :twisted:
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Cieszmy się...

Post autor: Padre »

Co, nikt więcej się tu nie cieszy? Malkontenci :-P
Mnie właśnie nadchodząc pocztą ucieszył my preciousssss. Jest kompatybilny z Adobe Digital Editions, więc mogę wreszcie kupować ebooki w Empiku.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Cieszmy się...

Post autor: leonidas »

A ja sie ciesze ze wczoraj bylem na koncercie SLU Reedukacja,ludzi było w trzy dupy,jeden na drugim ale byłł klimat :))jeszcze dzis mam chrype po tym 3 godzinnym darciu,no i łydy tez daja o sobie znac
I nawet gdyby mialby byc to dla nas ten ostatni dzien sprawdz tooo ooo oooo
my nie sprzedamy sie nie odejdziemy w cien hooo oooo oooooo
Awatar użytkownika
Alice
Introwertyk
Posty: 82
Rejestracja: 30 lis 2016, 21:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Kącik małych radości

Post autor: Alice »

Jest co prawda "Pozytywny topic" na forum, jednak dotyczy ogólnych osiągnięć życiowych, ja natomiast proponuję dzielenie się małymi radościami każdego dnia - ot lekki powiew optymizmu ;) Zdążyliście na tramwaj, kupiliście wymarzoną książkę, udało Wam się coś ugotować - podzielcie się tym :)

(Nie wiedziałam czy bardziej nadaje się do działu Użytkownicy czy Gry, póki co wrzuciłam tutaj, ale decyzję pozostawiam adminom ;) )



Sponsorami mojej ostatniej radości jesteście Wy i chcę Wam za to serdecznie podziękować - zarówno za ciepłe przyjęcie na forum jak i za wspaniałe życzenia urodzinowe - otrzymałam od Was więcej ciepła, niż od swoich znajomych. Dziękuję z całego serca za wywołanie uśmiechu na mojej twarzy (co łatwym zadaniem nie jest :P ) :)
No i seans Łotra.. dobra rzecz :)
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Kącik małych radości

Post autor: highwind »

Cóż... Kupiłem wczoraj myszkę bezprzewodową z nowej linii Logitecha, które charakteryzują się bezgłośnym klikaniem. Od dłuższego czasu szukałem czegoś takiego i w końcu cudowny wolny rynek zaspokoił me pragnienia... Tak jakby, bo w domu niestety okazało się, że mycha ma słabą rozdzielczość pracy i nie spełniała moich standardów. A że totalnie zdemolowałem opakowanie, nie wiedziałem czy sklep przyjmie zwrot. Sklep stwierdził, że forsy nie odda, ale mogę sobie wymienić gryzonia na coś innego. No to wymieniłem na klawiaturę bezprzewodową (cześć - tu nowa klawiatura wiatra, chciałam się przywitać, jestem jeszcze mała i nie umiem w ortografię, więc wszelkie babole to moja wina, wiater jest oczywiście arcymistżem dyktand), która była tańsza od myszki, a kobieta na kasie jeszcze wydała mi resztę. Jak dla mnie wygryw, bo spodziewałem się stracić te 40 zł nadwyżki.

To tyle na dziś :P
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Kącik małych radości

Post autor: Merigold »

Udało mi się wyczyścić filtr od odkurzacza i dzięki temu śmiga jak nowy. Dobrze, że przynajmniej po kilku latach na to wpadłam, ale za to jak się dzisiaj odkurzało... 8)

No i dostałam fajne knipy na święta oraz trzy pary świątecznecznych skarpet. xD
Awatar użytkownika
Haille
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:11
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Kącik małych radości

Post autor: Haille »

Obudziłam się rano (nigdy nie wiadomo) xD
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
martuella

Re: Kącik małych radości

Post autor: martuella »

Zastrzyki i leki poprawiły bardzo złe wyniki mojego kociego koleżki. Nieduża poprawa, ale podnosząca trochę na duchu.
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Kącik małych radości

Post autor: wazz »

Świetny temat!

Cieszę się, że pada śnieg. No kurczę, jak fajnie siąść na parapecie z książką, kawą i co jakiś czas patrzeć za okno zanurzając się w refleksji nad przemierzonymi rozdziałami ^^
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
ODPOWIEDZ