Humor

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor

Post autor: Polan »

Obrazek
Racter

Re: Humor

Post autor: Racter »

Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Humor

Post autor: Czerwonekredki »

Haha, w moim wykonaniu byłoby więcej kotów.
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Racter

Re: Humor

Post autor: Racter »

Coś dla tych, co nie doceniają wysiłku włożonego w projektowanie interfejsów użytkownika. :P

https://userinyerface.com/
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor

Post autor: Polan »

Fajna rzecz, 5 minut, 2 sekundy całość poszła.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Humor

Post autor: Coldman »

Dziewczyny, posłuchajcie koniecznie, to ważne. Miałam cudownego chłopaka: pantofel w każdym calu, dobrej marki; zarabia, gotuje, sprząta, rachunki płaci, nawet rolkę od papieru toaletowego wywala do kosza jak zużyje. Na patelni się zna, o loda nie prosi, zachcianki spełnia. Ideał, nie?

Niestety, podejrzewałam, że mnie zdradza. Zachowywał się jakoś dziwnie, miał malinki na plecach, ale twierdził, że to siniaki, bo się gdzieś uderzył. Nie wierzyłam mu, byłam pewna, że ma jakąś sukę na boku, którą trzeba zlokalizować, zajebać i posłać na dno Odry obciążoną granitem. Kocham swojego Anonka i nie mogę pozwolić, żeby polerowała mu lagę jakaś ruda, blond czy czarna ku***.

Zamontowałam mu kamerę w guziku koszuli. Anonek nie wiedział, że wszystko widzę i słyszę, hihihi. Gdy wyszedł niby na siłownię, ja usiadłam przed monitorem, zacząłem ostrzyć nóż i patrzyłam, co się u niego dzieje.

I zaskoczenie, faktycznie poszedł na siłownię. Skurw****, pewnie jakaś fit-dupeczka w oko mu wpadła. Ale nie, ominął te wszystkie wypinające się fit-dziwki i poszedł na zaplecze. Przez nie wyszedł do jakiegoś osranego zaułku, z niego - do jakiegoś równie osranego pustostanu. K****, dziwne miejsce na randkę.

Ale nie, zamiast rudej ku***, czekało na niego parunastu chłopa, może więcej, ciemno było, kamera nie łapała. Z nich naprzód wystąpił jakiś je**** technowiking, samiec alfa z epicką, plecioną blond brodą i wyrzeźbioną sylwetką:
- Słuchaj Anon, dalej wyrzucasz do kosza rolki po srajtaśmie?
- Nie, gdzieżby znowu, zapamiętałem ostatnią lekcję.
- Tak? To co powiesz na to? - powiedział wiking, wyciągając fotografię. Przedstawiała ona mojego Anonka wrzucającego kartonową rolkę do kosza na śmieci. Chu* wie, jak ją zrobili. Zatkało go, dukał:
- To... to.... przecież nie wrzucam tego do pojemnika na makulaturę, tylko do normalnego, niesortowanego...
- Zamknij się, ku***! My tu do ciebie jak do brata, jak do mężczyzny, a ty przynosisz nam takie rozczarowanie? Męska zasada numer 48 - NIGDY NIE WYRZUCAJ KARTONOWYCH ROLEK PO SRAJTAŚMIE. To robota kobiet.
- Ale nie mogę być takim syfiarzem, przecież to tylko jedna rolka...
- Milcz! To, że jesteś pier****** pantoflem, jeszcze możemy znieść. Ale wyrzucanie rolki po srajtaśmie jest jebaną herezją uderzającą w samo serce męskości. Jest czymś, za co powinniśmy obcinać jaja. Ale jednak tego nie robimy. Wiesz dlaczego? Bo sam je sobie obciąłeś. Każda wywalona rolka to pięć milionów plemników mniej w twoich jądrach. Wypier****** kartonową rolkę, wypierdalasz z organizmu niemal cały testosteron, stajesz się pizdą. Sam pozbawiasz się męskości i to bardziej, niż z każdym umytym talerzem, z każdą zamiecioną podłogą czy każdym ugotowanym obiadem lepszym niż ryż z parówkami. Kara cię zatem nie ominie. Jaką karę wymierzymy zdrajcy?
Tłum zakrzyknął:
- Wpierdol!
- Wpierdol!
- WPIERDOL!
Wiking pogładził epicką brodę.
- Lud przemówił. A więc niech się stanie wpierdol.
Ojej. Anonek wpadł w tłum, który zaczął go napier***** bez opamiętania. Gdy wstał, wokół nie było nikogo. Ojej. Usunęłam nagranie, wyłączyłam komputer.

Gdy Anonek wrócił do domu, nawciskał mi bajki, że wypierdolił się na schodach, że na siłowni wywalił się na leżące hantle, a ja udawałam, że mu wierzę. Gdy poszedł spać, pozmywałam, zrobiłam mu śniadanie na jutro, posprzątałam w łazience. Potem obejrzałam w internecie tutoriale, jak dobrze robić loda.

Dziewczyny, to bardzo ważne. Podejrzewam, że wszyscy mężczyźni należą do jakichś fight-clubów czy innych poje***** braterstw, to nie jest ich widzimisię, że tak usilnie wymigują się od typowo kobiecych robót. Wyrzucajcie rolki po zużytym papierze toaletowym i nie pozwalajcie waszym mężczyznom wykonywać zbyt wielu prac domowych, bo pewnego razu mogą nie wrócić do domu. Za swoje posłuszeństwo (i naszą wygodę) mężczyźni płacą zbyt wysoką cenę.
świnia_z_marsa

Re: Humor

Post autor: świnia_z_marsa »

Obrazek
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Percy »

Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Humor

Post autor: Coldman »

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Humor

Post autor: Coldman »

Image
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Percy »

Obrazek
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Humor

Post autor: romanka »

Obrazek

Dziś trafiłam na ten rysunek. Szczególnie mnie rozbawił, bo zbiegiem okoliczności słyszałam niedawno kawał:
Przychodzi facet do domu i krzyczy:
- Kochanie pakuj się, wygrałem 6 w Lotto!
- I co, wyjeżdżamy?
- Nie, Ty wypie*dalasz!
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Humor

Post autor: tove »



Cały album Stephen'a Lynch'a to złoto. :serce:
Rene

Re: Humor

Post autor: Rene »

Czy autor(ka) jest na forum? :mrgreen:

Image
ODPOWIEDZ