Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia, jakbyś chciał/ła go spędzić ? Jakich uczuć doświadczyć ?

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Nocnik
Introwertyk
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia, jakbyś chciał/ła go spędzić ? Jakich uczuć doświadczyć ?

Post autor: Nocnik » 18 kwie 2018, 8:31

Większość dnia poświęciłbym na kontakt z naturą, część dnia na podziękowanie tym osobom którzy byli ważni w życiu, a resztę pędząc przed siebie motocyklem. Na koniec duże dawki meskaliny, LSD itp. w połączeniu z słuchaniem "Tybetańskiej księgi umarłych".

Z uczuć to wewnętrzny spokój oraz "zanurzenie się" w 100% w tym co się dzieje chwila po chwili.
Overthinking Kills Your Happiness.

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk
MBTI: INTP

Re: Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia, jakbyś chciał/ła go spędzić ? Jakich uczuć doświadczyć ?

Post autor: Hazaks » 18 kwie 2018, 14:26

Skoczyłbym że spadochronem, najlepiej na Islandię, trochę bym pozwiedzał, może komuś podziękował, komuś wygarnął, a potem w jakimś ładnym hotelu z widokiem na morze przedawkował tabletki nasenne.

Chyba nie chciałbym czyć nic, po prostu być tu i teraz i cieszyć się pięknem świata.
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

Awatar użytkownika
nath
Intronek
MBTI: ISTJ-A

Re: Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia, jakbyś chciał/ła go spędzić ? Jakich uczuć doświadczyć ?

Post autor: nath » 18 kwie 2018, 16:24

Hazaks pisze:
18 kwie 2018, 14:26
[...]przedawkował tabletki nasenne[...]
Wiesz, że dziś umrzesz, a mimo tego strzelasz samobója - cóż za szatański plan milordzie! ;>

Wydałbym kasę na sex i może trochę drugs, gdybym kogoś szczerze nienawidził to kupiłbym gnata i wyrwał chwasta.
Chociaż może byłoby mi szkoda ostatnich chwil, by tracić je na podludzi. Pozostanę więc przy uciechach cielesnych.
"..może czasem warto mieć ambicję, coby być ch**owym?"

jubei
Stały bywalec

Post autor: jubei » 19 kwie 2018, 9:46

Coś jw. Wydać wszystkie pieniądze na hulakę. Resztę rozdać.

Może zostawić coś po sobie, tylko co? Na razie jeszcze nie wiem. Najniższy instynkt mi podpowiada, że setkę dzieci.
"Life is so unnecessary"

ODPOWIEDZ