Re: Oceń poprzedni utwór

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Oceń poprzedni utwór

Post autor: Dant3s »

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Oceń poprzedni utwór

Post autor: Coldman »

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Oceń poprzedni utwór

Post autor: highwind »

Dobra dzieci, pierwsza tura zabawy w ocenianie utworów zostaje oficjalnie zamknięta.

Wątek wyczyściłem, pozostawiając weń tylko wpisy zapodające utwory oceniane na 10, lub 1. Jeśli kogoś poniosło i wręczał ocenę spoza skali, ta została przeze mnie zaokrąglona. Pod linkiem widnieje nick osoby, która punktowała utwór z odsyłacza oraz przyznana przez nią ocena.

Jeśli się nie pomyliłem w niewdzięcznym procesie zliczania postów, to:
- Najwięcej dych (10), a tym samym najlepszy gust muzyczny, ma lea.
- Najwięcej pał (1), a tym samym najgorszy gust muzyczny, ma miłościwie wam panujący highwind. O ku*wa, to chyba ja.

EDIT: Oczywiście piszę to z przymrużeniem oka. Uwzględniwszy średnią całkowitą z ocen, wyniki pewnie byłyby inne, ale komu chciałoby się to liczyć :P

- Najhojniejszy we wręczaniu najwyższych not był highwind (słabemu gustowi łatwo zaimponować, nie? :P)
- Najbardziej hejterski, mimo że z nami od niedawna, okazał się Dant3s :)

Ogłoszenia parafialne - na przyszłość, w wątku z kontynuacją zabawy - http://introwertyzm.pl/viewtopic.php?f=32&t=1640, starajcie się bardziej widocznie wstawiać notę utworu, na przykład oddzielając ocenę od pozostałych treści enterem nad i pod. O, tak:

5/10

Dzięki temu, łatwiej będzie mi czyścić temat kiedyś tam... Jeśli dodatkowych treści nie będzie - to jest ok, jeśli jest ocena, a pod nią zaraz link. Unikać proszę zestawiania tych dwu informacji w jednej linijce.

W nowym wątku posty nie są naliczane, więc można spamować (muzyką :evil:) do woli ;) Enjoy.
Zablokowany