Gadki-szmatki i off-topy

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Agon »

Ciekawe porównanie do kuli chomika: http://pokazywarka.pl/3bm5sy/
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Kosa13 »

Eee tam. Już dawno wyszedłem z założenia, że każdy jest inny. Ale jeśli chodzi o czysty introwertyzm to myślę, że jest to całkiem trafne porównanie.
thali
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 02 lut 2013, 5:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wiedeń

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: thali »

Zastanawialiscie sie moze kiedys, jakby wygladal swiat zdominowany przez introwertykow? Powiedzmy, epidemia jakiegos smiertelnego wirusa, ktory uaktywnia sie dopiero, gdy nosiciel wypowie zbyt duzo bezsenswnych slow w zbyt krotkim czasie :D I my przejmujemy wladze... Co by sie zmienilo? Czy swiat stalby sie lepszym miejscem (dla nas na pewno, ale obiektywnie)?

Poki co, ja mam kilka pomyslow - galerie handlowe zastapione przez zakupy online, duzo tanich kawalerek do wynajecia/kupna, koniec z open-spaceami w biurach... To tak na szybko...

Macie jakies pomysly na to, jakby wygladala Ziemia 2.0 w wersji Intro?
INFJ z silnie rozwinietym T
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Sorrow »

thali pisze:Poki co, ja mam kilka pomyslow - galerie handlowe zastapione przez zakupy online, duzo tanich kawalerek do wynajecia/kupna, koniec z open-spaceami w biurach... To tak na szybko...
Nie.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Akolita »

thali pisze:Powiedzmy, epidemia jakiegos smiertelnego wirusa, ktory uaktywnia sie dopiero, gdy nosiciel wypowie zbyt duzo bezsenswnych slow w zbyt krotkim czasie :D I my przejmujemy wladze... Co by sie zmienilo? Czy swiat stalby sie lepszym miejscem (dla nas na pewno, ale obiektywnie)?
Trudno mi powiedzieć, czy stałby się lepszy, bo mnie już by na nim nie było. Wirus by mnie położył trupem.
Świat prawdopodobnie zmieniłby się w koszmarną antyutopię.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Agon »

thali pisze:Zastanawialiscie sie moze kiedys, jakby wygladal swiat zdominowany przez introwertykow? Powiedzmy, epidemia jakiegos smiertelnego wirusa, ktory uaktywnia sie dopiero, gdy nosiciel wypowie zbyt duzo bezsenswnych slow w zbyt krotkim czasie :D I my przejmujemy wladze... Co by sie zmienilo? Czy swiat stalby sie lepszym miejscem (dla nas na pewno, ale obiektywnie)?
Nawet taki temat założyłem o tu.
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: degieb »

Kosa13 pisze:Eee tam. Już dawno wyszedłem z założenia, że każdy jest inny. Ale jeśli chodzi o czysty introwertyzm to myślę, że jest to całkiem trafne porównanie.
Tak w sumie to skąd wiesz? Może ci wszyscy przeciętniacy się maskują,a potem w domach podrzynają sobie gardła nożem? Chociaż wątpię.
Każdy jest kimś,tylko nie każdy umie to odkryć,przecież system,szkoła a nawet rodzice chcą byś był kimś czyli tak naprawdę nikim... Poza tym znacznie łatwiej przyłączyć się do grupy niż choćby siedzieć samemu.
Kolega mnie kiedyś zapytał "jak to robisz,że wszyscy Cie lubią" ja odpowiedziałem "staram się,żeby mnie nie lubili".
Na to nie ma żadnej racjonalnej wiedzy,wszystko to moje przeczucia. Nienawidzę logiki,choć mimo wszystko staram się,żeby to miało jakiś sens.
Mhm.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Coldman »

Ciekawy temat, dziwię się że wpadł do otchłani. Myślę, że można tu pisać o tematach, dotyczących jakiś teraźniejszych wydarzeń ,Bez tworzenia specjalnie wątku


PS: Mistrzowski odkop :) Admin Nie dawaj ostrzeżenia, bo to dział gry i zabawy
Awatar użytkownika
Alice
Introwertyk
Posty: 82
Rejestracja: 30 lis 2016, 21:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Alice »

Obiecany kawałek mojego tortu - smacznego! :D

Obrazek

P.S. Sama robiłam!
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: highwind »

Kopiec kreta! Yummy!
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Coldman »

Super Alice

Lol highwind widzisz ten mój post przed Alice.
To jeszcze za starych czasów gdy byłem nikim i bałem się Ciebie xDDDDDD
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: wazz »

Yo yo! Podrzućcie dobre komedie szybciutkoo ale do porządnego śmieszkowania, proszę! Stokrotne dzięki :>
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
martuella

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: martuella »

Ja śmieszkuję na Jabłkach Adama (zdecydowanie czarny humor), Nietykalnych i Amadeuszu, polecam :D
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: highwind »

Ostatnio nic mnie tak nie rozśmieszyło jak to: https://www.youtube.com/watch?v=0LkuX_2AMus
Ale to dla ludzi którzy znają inne komedie od Jamesa Franco, Setha Rogena i spółki - Pineapple Express, Superbad, Your Highness, Knocked Up, itd., i którym odpowiada ten humor. Aktorzy grają samych siebie i mają z tego niezłą bekę.
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: wazz »

Za Jabłka Adama już się zabieram od wieków, ale to do obejrzenia w samotności :D

A Franco uwielbiaaam! Do nadrobienia.
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
ODPOWIEDZ