Dokończ zdanie, zacznij swoje

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
ponuraczek
Pobudzony intro
Posty: 172
Rejestracja: 06 gru 2014, 21:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: ponuraczek »

...ludzie przemienią się w kurczaki. Zapanuje wtedy na świecie...
"Jeżeli o mnie chodzi, nigdy nie miałem przekonań. Zawsze miałem wrażenia. "
Fernando Pessoa
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Merigold »

...kurczakolitaryzm - system polityczny znany z wyjątkowego okrucieństwa wobec 'gorszych' jaj z chowu klatkowego - poddawane są one torturom obejmującym...
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Polan »

.. naprzemienne tłuczenie i sklejanie mąką skorupek na etapie jajkowym oraz ustawianie patelni pod wybranymi grzędami dla postrachu. Nieliczna grupa obrońców praw jajek ...
666a
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2016, 19:37
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: 666a »

...postanowiła szybko przeciwdziałać okrutnym poczynaniom ze strony rządu i w tym celu powstały tajne stowarzyszenia ds Prawidłowego Traktowania Kur udostępniające na licznych portalach społecznościowych swoje poglądy na sprawę. Rząd jednak okazał się o wiele sprytniejszy - ...
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Faramuszka »

...wprowadził swoich poprzebieranych ludzi na najbliższy kongres, którzy podczas obrad stowarzyszenia, upichcili a następnie zjedli wszystkie protestujące kury. Z tego powodu samotne koguty zaczęły...
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Polan »

... czytać książki o ewolucji sprawdzając czy są w stanie podtrzymać populację zbuntowanej części gatunku po utracie wszystkich kur. Doszedłszy do wniosku że ...
Msz
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2016, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Msz »

...Bez baby nie ma ballady. W związku z zaistniała sytuacją niektóre koguty zaczęły rozmyślać nad zmianą płci. Jednak po pewnym czasie okazało się, że w pewnej piwnicy ocalały dwie kury. Siedziały w ukryciu, ponieważ były bardzo mocno introwertyczne...
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Merigold »

...i bały się wykroczyć poza sferę komfortu. Zresztą, koguty zawsze miały na myśli jedno tj. zapazurzyny, dzielenie każdego ziarna na pół, ślub w przystrojonym pisankami kurniku, mieszkanie do końca życia w domku na kurzej łapce i inne romantyczne hece, co niezwykle kury nużyło, były to bowiem kury...
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Polan »

... ukrytej opcji pingwiniej, były bowiem to przebrane pingwiny które został wysłane z bieguna na przeszpiegi by ustalić inne sposoby wysiadywania jaj. Zdobytą wiedzę przekazywał do domu za pomocą ...
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Merigold »

...gołębi pocztowych, z którymi pingwiny były w konspiracji. Gołębiom za pomyślne dostarczanie wiadomości przez cały czas zimnej wojny obiecano Madagaskar, o którym marzyły, ponieważ...
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Coro »

... znudził im się Rynek Główny w Krakowie i tanie ziarno sypane z rąk dzieci oblepionych watą cukrową, a gołębie nie lubią waty cukrowej. Gołębie po długim czasie oczekiwania na spełnienie obietnicy postanowiły...
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Merigold »

...powiększyć sobie dzioby i wydłużyć skrzydła, co - dla wielu z nich - miało być przepustką do kariery w modelingu. Niestety okazało się, że z racji zaokrąglonego korpusiku nadawały się jedynie do kategorii plus size, co...
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Uciekinierka »

...niekontrolowane skręty kiszek, ustępujące po paru minutach, po których następował paraliż mięśni kończyn, trwający od jednej do dwóch godzin. Było to jednak niczym w porównaniu z...
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: Uciekinierka »

...niski człowieczek w śmiesznym staromodnym kapeluszu, umorusany majonezem i sosem tabasco, odnalazł tak długo poszukiwaną symfonię smaków. Stało się to w momencie, gdy skosztował...
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
ponuraczek
Pobudzony intro
Posty: 172
Rejestracja: 06 gru 2014, 21:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Dokończ zdanie, zacznij swoje

Post autor: ponuraczek »

...zakupił u przydrożnego sklepu magicznego dwie pary magicznych skarpetek, które miały dodać mu odwagi i inspiracji, by mógł swobodnie tworzyć. Okazało się, że w jednej ze skarpetek zamieszkał...
"Jeżeli o mnie chodzi, nigdy nie miałem przekonań. Zawsze miałem wrażenia. "
Fernando Pessoa
ODPOWIEDZ