Co wolisz?

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Leviathan
Wtajemniczony
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ (IIL)

Re: Co wolisz?

Post autor: Leviathan » 16 maja 2018, 20:14

To brzmi jak przedmioty w szkole.

Z jednej strony na matmie czas szybciej leci, bo robi się po prostu zadania jedno po drugim. Z drugiej na polaku można było (przynajmniej u nas) podyskutować.

A niech będzie, przyjmę wiadro pomyj, JĘZYK POLSKI :D

Zanim zadam to pytanie, proszę wyobraź sobie... niedzielny obiad. Mieszkanie wypełnia duszący zapach gotowanego mięsa. Na stole przykrytym białym obrusem stoi waza z niemal wyczerpanym zapasem zupy, oczywiście rosołu. Z telewizora rozlegają się charakterystyczne dżingle o wysokich i niskich tonach, oraz głos zabawnego, łysego pana, który zapadł w Twojej pamięci jako wspomnienie z dzieciństwa. Właśnie podano drugie danie. Nóżka kurczaka na czystym, białym talerzu, z ziemniaczanym puree oraz surówką z kiszonej kapusty. W tle słychać delikatne, monotonne cykanie ściennego zegara. Już miałeś chwycic za sztućce i zabrać się do spożywania tak wysokoenergetycznego posiłku, kiedy to zaczepiła Ciebie znana Ci średnio rozgarnięta postać otyłego, wąsatego człowieka o oczach które wydawały się aż krzyczeć na innych o wszechwiedzy i braku zainteresowania już przecież tak dogłębnie poznanym światem u swojego właściciela. Zaczeła ona rozmowę od jednego, prostego pytania:

PLATFORMA CZY PIS?
“You are not entitled to your opinion. You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.”
~ Harlan Ellison

Awatar użytkownika
itari
Intronek
Enneagram: 4w7
MBTI: INTP-T

Post autor: itari » 16 maja 2018, 21:18

Tak się przyjemnie czytało, to musiałeś dowalić takie pytanie... ;).
Wybór trudny, tzw mniejsze zło będące jednym i tym samym G. Platforma, bo teraz ich kolej dojenia powinna być (każdemu po równo).

Demokracja czy monarchia ?

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Post autor: Hazaks » 17 maja 2018, 14:42

Demokracja, lubię mieć coś do powiedzenia :D

Praca w kamieniołomie czy na plantacji bawełny? :P
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

Awatar użytkownika
itari
Intronek

Post autor: itari » 17 maja 2018, 15:43

Na plantacji, wydaje się "lżejsza".

Jeździć do końca życia Tico czy Matizem?

GRyf
Intronek
Enneagram: 2w1

Post autor: GRyf » 19 maja 2018, 2:18

Tico, taki sentyment... :)

Lecieć w kosmos, czy płynąć na dno rowu marianskiego?
"Przystosowanie to ewolucja, ewolucja to siła, jednak siła to pułapka w którą wpadli przywódcy."

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 19 maja 2018, 22:40

Kosmos
Fanta vs Sprite
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
itari
Intronek

Post autor: itari » 20 maja 2018, 19:28

Sprite.

Zmarznąć czy przegczać się?

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk

Post autor: Hazaks » 20 maja 2018, 20:09

Zamarznąć, podobno tuż przed śmiercią robi się ciepło i po prostu zasypiasz.

Nie widzieć czy nie słyszeć?
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

Awatar użytkownika
itari
Intronek

Post autor: itari » 21 maja 2018, 0:07

Nie słyszeć.

Poświęcenie się pasji, czerpanie z życia pełnymi garściami i przeżywanie pięknych chwil prywatne żyjąc w biedzie z niepewną przyszłością.
Czy
Poświęcenie się dla nielubianego lecz dobrze płatnego zawodu, brak czasu i siły na spełnianie marzeń, ale za to stabilna bytowa przyszłość.

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 01 cze 2018, 22:06

Poświęcenie się pasji, czerpanie z życia pełnymi garściami i przeżywanie pięknych chwil prywatne żyjąc w biedzie z niepewną przyszłością.

Żyć bez przyjaźni czy żyć bez miłości?
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk

Post autor: Hazaks » 02 cze 2018, 13:20

Żyć bez miłości

Skok ze spadochronem czy przejażdżka w karuzeli dla astronautów (taka, która się kręci we wszystkie strony z dużą prędkością)

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 02 cze 2018, 14:13

Ciężki wybór, ale przejażdżka w karuzeli dla astronautów.

Mieć karaczana czy mieć krocionoga?
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk

Post autor: Hazaks » 02 cze 2018, 23:05

Korcinogi są dużo gorsze niż karaczany, więc karaczan.

Już nigdy więcej nie zobaczyć najlepszego przyjaciela, czy codziennie mieć kontakt z najgorszym wrogiem?

ODPOWIEDZ