Pisz prawdę

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
hipotermia18
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 25 lut 2013, 23:21
Płeć: nieokreślona

Re: Pisz prawdę

Post autor: hipotermia18 »

Skoro trzech to: Jakub Wędrowycz, Mistrz z "Mistrza i Małgorzaty" i Bohun z "Ogniem i mieczem" tego ostatniego wielbiłam długie lata :lol:

Ulubiona postać filmowa, ale kobieca
"Przecież każdy ma marzenia. Są moje, są tylko, tylko moje"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Pisz prawdę

Post autor: Akolita »

-mikamves- pisze:Marysia z filmu "Poszukiwany, poszukiwana" :D Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

Czy korzystałeś/aś kiedykolwiek z usług prostytutek?
Nie, ale gdyby oni (bo raczej preferuję mężczyzn. Żeńskie prostytutki są zbyt wulgarne) byli na pewno zdrowi a ja bogata, to może bym od czasu do czasu zaszalała w taki sposób. :P

Czego w sobie najbardziej nie lubisz?
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2152
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pisz prawdę

Post autor: Drim »

Odkładania na później. Tego wiecznego, "jeszcze mam czas, jeszcze jestem młody, zrobię to za miesiąc będzie ładniejsza pogoda, blablabla".

Się nagle budzisz w świecie gdzie nikogo nie masz a i przed tobą tak jakoś coraz mniej ciekawe rzeczy na horyzoncie się zaznaczają.

Najdroższa książka jaką kupiłeś / łaś. Cena ? O czym była ? Dlaczego została akurat ta książka kupiona ?

(tak w klimacie tego że łazi mi pogłowie jedna z 1996... wyceniana na 130 złotych)
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Pisz prawdę

Post autor: lea »

Za 69 złoty, tomiszcze komiksów Charlesa Schulza. Zakupiona z powodu komiksowej biedy jego dzieł w internetach, a lubię wydania 'szlachetne, papierowe'. I przede wszystkim - jego twórczość i stworzona przez niego postać Charlie'go Browna jest mi bardzo bliska pod względem charakteru, bycia sposobu.

Dla mnie istna burżuazja, której nie żałuję.


Kolekcjonujesz coś "dziwnego"?
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Maksiu
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2012, 23:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Łódź, TM

Re: Pisz prawdę

Post autor: Maksiu »

Tak, niewykorzystane okazje, mam całkiem sporą kolekcje. Właściwie istnieje ona tylko w mojej głowie. Powinienem zaczać wszystko spisywać bo szkoda zapomnieć. W dzieciństwie zbierałem korki od szampana i kasztany, no i kamienie, potrafiłem w podkoszulce całe garście kamieni z pola przytargać, by potem wybrać te najładniejsze.Mam pare ładnych okazów. I jeszcze swego czasu zbierałem piasek z różnych zakądków Polski. Czego to młoda głowa nie wymyśli :D I zapomniałbym jeszcze o mojej najukochańszej kolekcji, mianowicie kalendarze naścienne, najlepiej jak jest z ładną panią, ale i krajobraze nie pogardzę.

W jaki sposób wyobrażasz sobie swoją śmierć? Jak chciał(a)byś umrzeć?
Obrazek
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Pisz prawdę

Post autor: pustka »

Wyobrażam sobie, że albo strzelę sobie kulkę w gardło/łeb albo będę zdychać w bólu kilka dni albo umrę nagle we śnie... Chciałabym aby była to ostatnia opcja...

Czy zaakceptowałbyś homoseksualność swojego dziecka?
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Pisz prawdę

Post autor: Czerwona »

Tak.

Śpisz z przytulanką? :mrgreen:
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Nie, niestety nie mam żadnego swojego skalpu, totemu, maskotki czy pluszaka... Jedyne co mogę zrobić to spać z głową na ziemi i przytulać się do poduszki ale raczej tego nie praktykuję.

Miewasz koszmary?
Awatar użytkownika
paranoik
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2010, 1:21
Płeć: mężczyzna

Re: Pisz prawdę

Post autor: paranoik »

Tak, a kto nie miewa? ;) Ogólnie to często do mnie strzelają w snach.

Często myślisz o starości w samotności?
"Achilles miał tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa. "
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Pisz prawdę

Post autor: pustka »

Często nie, ale zdarza mi się czasem pomyśleć... Wolałabym nie dożyć niedołęstwa.

Czy czujesz się komfortowo spędzając czas samemu?
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Tak, choć po kilku/kilkunastu dniach widok innych ludzi nawet mnie cieszy.

Uprawiałaś/eś kiedyś jakąś dziedzinę kuglarstwa lub czegoś podobnego?
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Pisz prawdę

Post autor: highwind »

Ummm, tańczyłem Jezioro Łabędzie w ciuszkach baletnicy wraz z 3 innymi kumplami przed paruset-osobową publicznością. To się liczy?

Podaj rzecz, którą zrobiłe(a)ś, a której teraz żałujesz i z perspektywy czasu wolał(a) byś sobie odpuścić.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Pisz prawdę

Post autor: Czerwona »

Znajomość z muzułmaninem.

Myślisz, że dostajesz (od życia/losu/Boga/wstaw co chcesz) mniej niż na to zasługujesz/jesteś wart?
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

nie, co najwyżej czasem żałuję że sam sobie biorę nie za dużo.

Wierzysz że "kiedyś będzie lepiej?"
Awatar użytkownika
BłędnyOgnik
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 25 cze 2013, 23:40
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pisz prawdę

Post autor: BłędnyOgnik »

Nie

Wierzysz w przeznaczenie ?
Łatwiej pomagać komuś niż sobie, a tym czasem najpierw powinno się pomóc sobie, żeby móc pomagać innym.
Jednak pomagając innym nieświadomie pomagamy też sobie.
ODPOWIEDZ