Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Muzyczne rekomendacje, preferencje i zainteresowania. Dział tylko na temat muzyki.
Awatar użytkownika
Canis Latrans
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

Post autor: Canis Latrans » 19 gru 2017, 16:19

Nie słucham gatunku słucham po prostu muzyki. Obojętnie czy to klasyczna, reggae, epic, metal, rock, pop, blues.... Wszystko co pięknie brzmi, ma ładny tekst to wpada mi w ucho.

bartek93
Introrodek
Enneagram: 4w6
MBTI: INFJ

Post autor: bartek93 » 28 kwie 2018, 18:15

Przede wszystkim post punk, rock gotycki i ich odmiany, dream pop, rock alternatywny, z metalu: symfoniczny, gothic metal, power metal, doom metal, industrial metal, symfoniczny black metal, muzyka folkowa (szczególnie dark folk) i elektroniczna: synth pop, EBM, electro-industrial, dark electro i futurepop, w mniejszym stopniu dark ambient, trance (psy i progressive), progressive house i drum'n'bass. Lubię też wracać do klasyków rocka i metalu, od których zaczynałem przygodę z muzyką, w szczególności rock progresywny i Pink Floyd (kocham za "Comfortably Numb"), ale także Queen, Led Zeppelin, Iron Maiden, Metallica i parę innych zespołów z tamtych lat. Czasem, jak mam nastrój, włączę sobie stare disco (nie polo) albo eurodance.

maestroeniks
Introrodek
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Post autor: maestroeniks » 09 maja 2018, 17:04

U mnie występuje dość duży rozrzut od disco polo do klimatów pagan folk np Faun lub Parcival oraz takich rytmów jak nightcore lub utwory japońskie lub chińskie.

Adrian
Zagubiona dusza
Enneagram: 4w1
MBTI: INFJ

Post autor: Adrian » 11 maja 2018, 21:22

Rock alternatywny, pop i od czsu do czasu muzyka klasyczna. ;)

Awatar użytkownika
itari
Intronek
Enneagram: 4w7
MBTI: INTP-T

Post autor: itari » 21 maja 2018, 19:48

Trance (głownie ten do 2010r), Jazz, Blues te gatunki u mnie przeważają. Czasem wpadnie Hardstyle, Rock czy Klasyczna ale to na chwilę, dłużej mnie męczy.

ODPOWIEDZ