Miejsca z introwertyczną muzyką

Muzyczne rekomendacje, preferencje i zainteresowania. Dział tylko na temat muzyki.
Awatar użytkownika
patrykkkkk
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2018, 18:10
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP
Lokalizacja: Wrocław

Miejsca z introwertyczną muzyką

Post autor: patrykkkkk »

Cześć! : )

Czy istnieją miejsca w Polsce (a'la kluby/puby), w których przeważałaby muzyka rodem z wątku "Najbardziej introwertyczne utwory jakie znacie" (https://introwertyzm.pl/viewtopic.php?f=33&t=1498) ?
Niekoniecznie w takim sensie, że owe miejsce miałoby taki charakter zawsze, każdego dnia/wieczoru, ale mające np. "chillout wtorki"? Cokolwiek z regularnością?

Ja osobiście spędzałbym wieczory w takim miejscu z ogromną przyjemnością. We Wrocławiu (gdzie mieszkam) nie znalazłem nic takiego -- teoretycznie najbliżej tego mogą być jazzowe kluby, ale brak różnorodności (jazz + jazz + jazz ...) powoduje, że nie sposób dla mnie często tam bywać.

Podajcie proszę przykłady w Polsce, jeśli istnieją. A jeśli nie mieliście okazji być w takim miejscu, to czy chcielibyście, by takie powstało?

Pozdro!
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Miejsca z introwertyczną muzyką

Post autor: Coldman »

Właśnie jak zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem o jazz.
Problem z taką muzyką jest taki, że potrafi przybijać trochę, czasem się mrocznie robi. Jednorazowo fajnie było by taki klub odwiedzić, ale regularnie by mi się to szybko znudziło i przestało podobać.
kar_la
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2020, 1:30
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Miejsca z introwertyczną muzyką

Post autor: kar_la »

Introja pisze: 29 mar 2020, 23:31 Jest u mnie w mieście taka fajna kawiarnia, wnętrze dość ciemne, na ścianach stare fotografie, stoliki niektóre w takich zagłębieniach od wieżyczek, jest też parawan, ogólnie przytulny stary klimat, i muzyka również klimatyczna, w starym stylu, coś ala jazz, muzyka powojenna zagraniczna, no nic bardzo cenię to miejsce, i mam jakiś nastrój by o tym napisać 😅
a gdzie to? ;) Szukam właśnie takiego miejsca w Krakowie....ktoś, coś?
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Miejsca z introwertyczną muzyką

Post autor: nietota »

{Krakau]
Piękny Pies co jakiś czas organizuje wieczorno-nocne granie (na żywo) w klimatach ambientowych, nazywają to Zasypianie. Nigdy nie byłam, bo zasypianie najlepiej wychodzi mi we własnym łóżku, ale chyba godna polecenia rzecz. Jest też taki znany, bardzo starokrakowski bar sałatkowy Chimera przy św. Anny, gdzie leci zwykle specyficzna, staroświecka muzyka, od Sasa do Lasa. I mają smaczne zupy, co ważniejsze.
Niech już ta pandemia się wreszcie skończy!
ODPOWIEDZ