Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Muzyczne rekomendacje, preferencje i zainteresowania. Dział tylko na temat muzyki.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: morgoth »

W tym temacie dajcie najgorsze kawałki najgłupsze jakie słyszeliście, najgorszych bez talenci którzy z muzyką nie powinni mieć nic wspólnego.Mnie zainspirował pewien serwer cs 1.6 na którym puszczają bez przerwy to
link jak mnie to denerwuje xD dobrze że można wyłączyć muzykę.
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: vragutinovic »

Tato, nie truj (ale w tym konkretnym wykonaniu)
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: maggie »

http://www.youtube.com/watch?v=a-8zv8T_Ydc

Ten kabaret świetnie ukazuje styl disco polo i taka muzyka jest dla mnie najgorsza..
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
Awatar użytkownika
midnight_rider
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:28
Płeć: nieokreślona

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: midnight_rider »

Nie cierpię tego, nie cierpię!


http://www.youtube.com/watch?v=cegdR0GiJl4
A wszystko to jest
identycznie trwałe
jak numer telefonu
na pudełku zapałek
arbuz25
Pobudzony intro
Posty: 130
Rejestracja: 10 paź 2012, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: arbuz25 »

Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: lea »

"Ona tańczy dla mnie" ;-; Nawet nie będę zbezczeszczać forum linkiem, nie chce nawet tego na yt wpisywać.
Jednego jestem pewna: grają to w piekle.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
bossygirl
Intronek
Posty: 43
Rejestracja: 06 sty 2013, 14:28
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: WROClove

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: bossygirl »

Tłusty bit z przesłaniem 8) kultowy za czasów studiów

http://www.youtube.com/watch?v=PhK8OOCS ... ata_player


A najgorsza gorszość którą ostatnio słyszałam, to świąteczny remix Last Christmas z Gangam Style... :|
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: highwind »

bossygirl pisze:A najgorsza gorszość którą ostatnio słyszałam, to świąteczny remix Last Christmas z Gangam Style... :|
Damn, mi się bardzo spodobało. Słuchałem na okrągło przez jakiś tydzień.

Ja nie trawię przeróbek rockowych klasyków dla dysko-młotów:
http://w100.wrzuta.pl/audio/8fCCNPd2Vax ... ocka_cover
Rzyg.
bossygirl
Intronek
Posty: 43
Rejestracja: 06 sty 2013, 14:28
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: WROClove

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: bossygirl »

highwind pisze:
bossygirl pisze:A najgorsza gorszość którą ostatnio słyszałam, to świąteczny remix Last Christmas z Gangam Style... :|
Damn, mi się bardzo spodobało. Słuchałem na okrągło przez jakiś tydzień.
To musiały być Twoje najwspanialsze święta.
:wink:
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: leonidas »

http://www.youtube.com/watch?v=h4hjnDf5cBc szataaaan moim paneeem asfafsdfggs
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: Kosa13 »

Najgorsza to jest chyba cała Ciemna Strefa, Bonusy RTV, Dudki PCV itd. Najczarniejszy rap stworzony dla drechów, dilerów itp. Najgorsze jest to, że jest to dość popularne czyli jest popyt jest i podaż, interes się kręci, "kultura" tego typu się poszerza...
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: leonidas »

piszesz o nich a pewnie jedna nute przesluchales no max 2, oni poruszaja tematy ktore nie wszystkich dotycza, poprostu i do nie kazdego to dotrze, to nie jakies chady i eldy co zamiast rapowac o czyms nawija jakims wierszem,tu przekaz masz bezposredni bez zadnych przenośni,nie krecisz sie w tej problematyce nie stykasz sie z taka codziennoscia wiec ci sie to nie spodoba proste, mi sie wlasnie ci wspolczesni poeci nie podobaja te boriksony kajmany spiewaja o niczym,pozatym nie spiewaja tylko o jednym,obczaj nute 'życie na serwerze' od dudka, ani jednego slowa o dilerach itp a tekst dla mnie kosa,to tylko przyklad takich nut jest multum
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: Sorrow »

Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: Kosa13 »

leonidas pisze:piszesz o nich a pewnie jedna nute przesluchales no max 2
Wystarczy, że znam ich topowe tracki udostępniane przez moich znajomych na facebooku
oni poruszaja tematy ktore nie wszystkich dotycza, poprostu i do nie kazdego to dotrze
Nie obraź się, ale moim zdaniem oni poruszają głównie tematy dotyczące różnych patologii, tematy są b. proste, tworzą je ludzie z niezrównoważeniem emocjonalnym i są zwykłą hołotą żerującą na bogatszych ludziach [patrz: ciuchy spod marki RPK]
to nie jakies chady i eldy co zamiast rapowac o czyms nawija jakims wierszem,tu przekaz masz bezposredni bez zadnych przenośni
A czy to przypadkiem nie oznacza, że rap traci na jakości? W ogóle jak można wsadzić do 1 worka Chadę i Eldo...
nie krecisz sie w tej problematyce nie stykasz sie z taka codziennoscia wiec ci sie to nie spodoba proste
Codziennie widzę tą część społeczności do której do trafia, są to przeważnie ludzie niewykształceni, prości, łatwi itp. To, że mam styczność z takimi ludźmi nie oznacza, że muszę się od razu z nią utożsamiać
mi sie wlasnie ci wspolczesni poeci nie podobaja te boriksony kajmany spiewaja o niczym
Tematy poruszane przez Ciemną Strefę były już wałkowane w historii i nie wnoszą nic nowego.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Najgorsza muzyka jaką słyszeliscie

Post autor: Sorrow »

Kosa13 pisze:
leonidas pisze:piszesz o nich a pewnie jedna nute przesluchales no max 2
Wystarczy, że znam ich topowe tracki udostępniane przez moich znajomych na facebooku
oni poruszaja tematy ktore nie wszystkich dotycza, poprostu i do nie kazdego to dotrze
Nie obraź się, ale moim zdaniem oni poruszają głównie tematy dotyczące różnych patologii, tematy są b. proste, tworzą je ludzie z niezrównoważeniem emocjonalnym i są zwykłą hołotą żerującą na bogatszych ludziach [patrz: ciuchy spod marki RPK]
to nie jakies chady i eldy co zamiast rapowac o czyms nawija jakims wierszem,tu przekaz masz bezposredni bez zadnych przenośni
A czy to przypadkiem nie oznacza, że rap traci na jakości? W ogóle jak można wsadzić do 1 worka Chadę i Eldo...
nie krecisz sie w tej problematyce nie stykasz sie z taka codziennoscia wiec ci sie to nie spodoba proste
Codziennie widzę tą część społeczności do której do trafia, są to przeważnie ludzie niewykształceni, prości, łatwi itp. To, że mam styczność z takimi ludźmi nie oznacza, że muszę się od razu z nią utożsamiać
mi sie wlasnie ci wspolczesni poeci nie podobaja te boriksony kajmany spiewaja o niczym
Tematy poruszane przez Ciemną Strefę były już wałkowane w historii i nie wnoszą nic nowego.
:brofist:
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ