Muzyka introwertyka, czyli czego słuchacie? :)

Muzyczne rekomendacje, preferencje i zainteresowania. Dział tylko na temat muzyki.
dupawkwiatach

Muzyka introwertyka, czyli czego słuchacie? :)

Post autor: dupawkwiatach »

Podzielmy się zainteresowaniami muzycznymi ; )
Zeby zacząc, ja słucham muzyki rockowej i alternatywnej, ostatnio: Muse, Placebo, Panic! at the disco, Cool Kids of Death, The Cure, Myslovitz, 30 seconds to mars, Silverchair...
Mam nadzieje na jakies odpowiedzi ; )
GoGosia

Post autor: GoGosia »

ja nie słucham niczego określonego, wiecie biesiady, disco polo moje rytmy a tak serio już... ;):P:P Mhm...Placebo wymiata!! ;) wogóle szaleje na punkcie PINK FLOYD i uwielbiam muzyke z lat 60 70 i 80 :) Słucham też Hey, Piżamy itp. natomiast za techno nie przepadam ;P reszta zalezy czy wpadnie w ucho ;p
intro

...

Post autor: intro »

Admin unika włączania się w dyskusje Forumowiczów (nie taka jest bowiem jego rola), lecz tym razem sobie nie odmówi :) The Cure, Portishead, London After Midnight, Bjork, Pink Floyd.
dupawkwiatach

Post autor: dupawkwiatach »

Hey i PF taaaaaaaak! Klimat Floyd'ów urzeka...ja raczej muzyka wspolczesna, jesli cos starszego oprócz PF to The Cure :)
długa_broda

Post autor: długa_broda »

muzyka rockowa jest moim życiem zaczynałem od Genesis i nadal jest to mój zespół nr1.
Ostatnio jednak preferuję ostrzejsze granie i zespoły w stylu: Afi, Story of the year, Alexisonfire, Dead Poetic, 30 second to mars.
No i trochę lżejszych zespołów: Fall out boy, Unwritten law, Papa roach, Evanescence, Feeder, Audioslave
śliwka_kalifornijska

Post autor: śliwka_kalifornijska »

Hmmmmm..... a więc jednak coś WAS introwertyków łączy! :lol: Ja mam raczej skrajnie odmienne zainteresowania muzyczne. Słucham głównie amerykańskiego szmelcowego rapu (ale przynajmniej przyznaję, że to g...! :mrgreen: ), jazzu, muzyki klasycznej. Ale lubię też Placebo, a konkretnie jeden utwór: "Pierrot The Clown", bo kojarzy mi się z moim ulubionym filmem..... :mrgreen:
długa_broda

Post autor: długa_broda »

Myślę, że łączy nas nie to jakiej muzy słuchamy, ale fakt że jest ona ważna w naszym życiu (jeśli ktoś nie słucha muzyki to pewnie ma inną pasję: kino, teatr, książka). Jest to dla nas taka odskocznia od codziennego zmagania się ze sobą i innymi.
Przyznam się również, że kiedyś słuchałem Spice Girls :oops:
dupawkwiatach

Post autor: dupawkwiatach »

Spice Girls? Ja sie moge przyznac do Ich Troje i Natalii Oreiro wiec mnie nie przebijesz :D Ale od długiego czasu rock i pochodne tylko i wyłącznie :) Czy rowniez słuchając muzyki zwracacie dużą uwagę na tekst i na głos wokalisty/tki?
Ostatnio nie szaleje za Placebo wole ich starsze piosenki...teraz CKOD, 30STM i The Cure mnie zachwycają ; )
długa_broda

Post autor: długa_broda »

Campio do lor - Natalii też słuchałem :lol: Ale Ich Troje od razu znienawidziłem.
Dla mnie duże znaczenie odgrywa głos i emocje jakie w nim są u wokalisty/tki. Tekst jest drugorzędną sprawą zazwyczaj słucham angielskojęzycznych zespołów a mój english is very bad.
Ale bardzo jestem wyczulony na emocje w głosie m.in dlatego bardzo do gustu przypadła mi płyta 30STM "A Beautiful Lie" a szczególnie piosenki "Attack" i "The Kill"
dupawkwiatach

Post autor: dupawkwiatach »

Ja uwielbiam pierwszą płytę 30stm a zwłaszcza "Buddha for Mary" i "Echelon"...w ogole Jared Leto ma fantastyczny głos i fantastycznie wygląda :D Brian Molko z Placebo równiez ma swietny głos ale bardzo charakterystyczny i nie kazdemu sie podoba. Ostatnio słucham tez czasami Depeche Mode a jak mam dobry humor The Killers :D Zasugerowałam się również opinią p.Marcina Jaskulskiego w którym jestem zaczytana i ściągnęłam (csiiii ; )) piosenke Diany Krall "The Look of Love" i zakochałam się w niej bez pamięci ; )
young JUNG

Post autor: young JUNG »

Ja słucham Depeche Mode, Agressive 69, Recoil, A-ha, Queen i u2.
arc

Post autor: arc »

Nowa płyta Tool - 10.000 Days to jak dla mnie najlepsza płyta na świecie ;)

Kawałek 10.000 Days (wings part 2) jest idealny!
Trwa 11 minut... wprowadza w nastrój... i chociaż z początku w ogóle mi się nie podobał, to teraz jest moim ulubionym kawałkiem, jaki do tej pory został nagrany ;)

och...
Pomyk

Post autor: Pomyk »

Ostatnio slucham glownie japonskiego popu, szczegolnie utwory komponowane przez Yuki Kajiurę (zespoly See-Saw, FictionJunction). Poza tym electronice (The Prodigy, CoLD SToRAGE) i wszystko inne co wpadnie mi w ucho ;)
długa_broda

Post autor: długa_broda »

Ostatnio odkryłem ten oto zespół "The Red Jumpsuit Apparatus" - polecam wszystkim emoscreamo-maniakom :)
tajemnicza20

Post autor: tajemnicza20 »

jeżeli o mnie chodzi to jako tajemnicza i mroczna osoba introwertyczna, dla mnie odskocznie od codziennych spraw oprócz poezji, pisania wierszy i kilku innych pasji od strony muzycznych słuycham najczęsciej muzyki swojej duczu w zależności od sytuacji i nastroju oraz wokalistyki tj: rock, pop-rock, alternatywa , tj:
Patrycja Markowska,Coma, Evanescence, Łzy, szymon wydra, Happysad, wilki, Nickelback,itp.
muzyka i śpiew to jedyne lekarstwa duszy które naprawdę potrafią wraz z przyjażnią i wolnością wnętrza uleczyć tak jak przygoda w nieznanym...
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ