Książki nt. introwertyzmu

Rozmowy o książkach, wierszach, gatunkach, postaciach literackich itp.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Inno »

Swego czasu przemyśliwałam nad stworzeniem czegoś w rodzaju wysyłkowej biblioteczki tego forum, żeby nie trzeba było osobiście kupować wszystkich książek o intro, jakie się chce przeczytać, szczególnie np. tych droższych – anglojęzycznych, bo wiadomo, nie zawsze da się pożyczyć, szczególnie, jak się mieszka w mniejszej miejscowości. Jednak, biorąc niestety pod uwagę jacy są ludzie, stwierdziłam, że książki całkiem szybko by „zaginęły” gdzieś po drodze i tyle by z tego wszystkiego wyszło. Więc pomysł zarzuciłam.
Obrazek
Awatar użytkownika
yasmin0444
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 27 wrz 2012, 20:37
Płeć: nieokreślona

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: yasmin0444 »

Biblioteczka to super pomysł. Z tym, że masz rację Inno - nie wiem, czy ktoś ryzykowałby pożyczkę książek ze swojego zbiorku... Ja swojej ciężko zdobytej Introwertyzm to zaleta nie oddam w obce ręce, chociaż chciałbym z całego serca, żeby każdy introwertyk ją przeczytał.
No cóż... Pozostaje nam tylko wzajemnie się ratować i pomagać w poszukiwaniach miejsc, gdzie można zakupić interesującą nas książkę na własność :)
1w9
ISFP

Świat należy do mnie - kupiłam globus
Agnieszka Gie

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Agnieszka Gie »

Yasmin, gdzie zdobyłaś tę książkę. Już od jakiegoś czasu szukam i nie mogę nigdzie jej znaleźć.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Czerwona »

Agnieszka, polecam zerkać na allegro, co jakiś czas książka się pojawia u różnych sprzedawców w cenie około 30 zł.
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Czerwona »

Nie mogę edytować, ale wiedząc jak ciężko trafić na tą książkę, chcę podać informację, że aktualnie na allegro jest wysyp introwertyzmu, więc jak ktoś nie czytał, właśnie ma okazję :wink:
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... trowertyzm
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
BarMos
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 30 gru 2011, 22:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Lublin

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: BarMos »

Przymierzam się do zakupu książki pt. "Ciszej proszę" Susan Cain. Czytał ktoś?
Zodiac
Intronek
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 18:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: GOP

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Zodiac »

Musi być niezła, bo w Bibliotece Śląskiej jestem dopiero 7 w kolejce oczekujących ;)
Jeśli ktoś twierdzi, że ma wszystko gdzieś, to tak naprawdę nie ma wszystkiego gdzieś, bo gdyby miał to wszystko gdzieś, to by nie mówił jak bardzo to ma gdzieś.
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: tsoproject »

Ja wczoraj kupilem ksiazke Susan Cain - Quiet: The Power of Introverts. Ma swietne recenzje z calego swiata.
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awahatawa
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2013, 11:57
Płeć: nieokreślona

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Awahatawa »

Ja przymierzam się do kupienia "Introwertyzm to zaleta" - widziałam ją w księgarni, chyba jutro skoczę i kupię.
Endriu19904

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Endriu19904 »

Witam. Ja niedawno zorientowałem się że jestem introwertkiem , bardzo chciałbym przeczytać tę książke "Introwertzm to zaleta" ale nie chce jej kupować bo później nie będę miał z nią co zrobić ... Niewiecie czy można gdzieś taką wypożyczyć albo w pdf dostać??
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Coldman »

W PDF , raczej nie znajdziesz , na pewno nie po polsku , a takich książek nie wypozyczysz z biblioteki. Zbyt tematyczna.
Ja kupiłem swoją w Matrasie za 30 zł
Qwerty
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2015, 20:21
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: istj

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: Qwerty »

Endriu19904 pisze:Witam. Ja niedawno zorientowałem się że jestem introwertkiem , bardzo chciałbym przeczytać tę książke "Introwertzm to zaleta" ale nie chce jej kupować bo później nie będę miał z nią co zrobić ... Niewiecie czy można gdzieś taką wypożyczyć albo w pdf dostać??
Uważam, że warto ją kupić. Dużo się z niej dowiedziałam i w sumie to wracam do niej czasem.
Awatar użytkownika
bisclaveret
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: bisclaveret »

Witam serdecznie,
czy miałby ktoś na sprzedaż "Introwertyk i ekstrawertyk w sidłach miłości. Jak sprawić, aby związek oparty na przeciwieństwach był udany?" lub wie gdzie można ją kupić? Google jest bezradne w tej kwestii... :roll:
I'm a thinker, not a talker.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: So-ze »

Sprawdziłem z ciekawości w Google. Myślę, że można by popytać sprzedawców z tych aukcji, czy nie mają ich jeszcze na stanie http://archiwum.allegro.pl/szukaj/Intro ... 2o%C5%9Bci
Awatar użytkownika
bisclaveret
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Książki nt. introwertyzmu

Post autor: bisclaveret »

Wiadomość już wystosowałem przed zamieszczeniem posta. Na odzew pewnie trochę poczekam, ale dzięki za podpowiedź.
I'm a thinker, not a talker.
ODPOWIEDZ