Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Dyskusje, pytania, rekomendacje dotyczące owoców kinematografii i telewizji (w tym internetowej).
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Re: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Post autor: highwind » 04 sty 2017, 22:07

Już z dobre dziesięć lat temu czytałem o planach przywrócenia do życia w ten sposób Bruca Lee, także nowością to dla mnie nie jest. I nie martwił bym się póki co tak bardzo. Technologia ta jest niemożebnie kosztowna, dlatego w Łotrze korzystano z niej oszczędnie. Do tego nie jest idealna i jednak widać, że ma się do czynienia z CGI. Ponoć nawet twórcy filmu mieli nagrane sceny alternatywne, jakby komputerowy Tarkin nie wypalił. Także jeszcze kilka lat im zejdzie. Potem, gdy osiągną pułap opłacalności, trzeba pamiętać, że i tak sztuczną postać będzie grał prawdziwy aktor. Po prostu będzie na niego nałożona inna twarz. W sumie to taka jakby hiperrealistyczna charakteryzacja. Minusy? Żerowanie na nostalgii.

Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Post autor: olender4 » 05 sty 2017, 9:41

Zobaczymy... jeżeli scenariusz będzie kiepski to i nostalgia nie wystarczy. Co do CGI fajna sprawa jeśli chodzi o jakiś wątek albo powiązanie. Na szerszą skalę wydaje mi się, że jeszcze liczy się gra aktorska.
Astra castra - numen lumen

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 15 kwie 2017, 15:09

Jak oceniacie 1 zwiastun Ostatni Jedi ?
http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-42524
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

ODPOWIEDZ