Podzielmy się władzą :)

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Jeśli nikt nie wyrazi chęci, to ja zgłoszę się do pomocy w dziale "Wspólny język" ;)
Jestem aktywna także po wakacjach, studia nie przeszkadzają w częstym odwiedzaniu ulubionych for. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Super, trzymam za słowo. A nie chcesz skorzystać z prawa "pierwokupu"? ;)
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Kusisz? A więc zgadzam się. Shy swoją decyzją dodała mi odwagi. Gdyby jednak ktoś jeszcze chciał... może to nie byłby zły pomysł, jakby duże działy miały więcej, niż jednego moderatora. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Bardzo się cieszę :) Jasne, duże działy spokojnie mogą mieć dwóch moderatorów.
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Akoliś, choć do mnie :D Będzie raźniej.
intro

Post autor: intro »

To może chcecie te dwa działy we dwie prowadzić?
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Bardzo mi milo, postaram się nie zawieść. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Nie mam nic przeciwko :)
intro

Post autor: intro »

Akolita, co powiesz?...
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Jeśli Shy chce to nie mam nic przeciwko. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

No to rządźcie, Drogie Panie :)
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Jeśli jakaś pomoc jest potrzebna to zgłaszam się :) Jakkolwiek ruch na forum jest raczej niewielki to i pewnie moderatorzy za wiele do roboty nie mają...

A co do fikcyjnej w zasadzie liczby forumowiczów - na innych forach ich liczba jest konsekwentnie weryfikowana, np poprzez sprawdzanie daty ostatniego logowania. Jeśli przekroczy pół roku - profil jest kasowany. No, ale pozostaje problem biernych czytaczy ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Mam trochę pietra, bo to wielka odpowiedzialność i nie wiem czy sprostam, ale mogłabym spróbować. W końcu kto nie próbuje, ten nic nie ma. Dział "Nieśmiałość" jest dość przytulny i spokojny, więc tak na początek bym go wzięła. Do innego działu to ewentualnie z kimś innym na doczepkę.
Tylko przydałyby się jakieś wskazówki na początek: zasady postępowania, jakiś regulamin czy tym podobne. Chętnie bym w ogóle przeczytała regulamin całego forum, ale jakoś go nigdzie nie widzę ;P No i instrukcja obsługi...
INFp, gr. B
intro

Post autor: intro »

Kropka: tak, to fakt. Nie sądzę, by było dużo pracy na dzień dzisiejszy, szczególnie w mniejszych działach.

Rilla: nie ma regulaminu. Instrukcja obsługi? Jak nadam Ci status Moderatora i wejdziesz w dział, który chcesz obsługiwać, to sama zobaczysz, że tam nie ma czego wyjaśniać. Po prostu pojawią się dodatkowe ikonki w stylu "usuń ten post". Podstawowe zasady "regulaminowe" są w mojej odp na post "Regulamin".

Ok, powiedzcie, które działy chcecie moderować?
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Rozumiem. To dział "Nieśmiałość" poproszę :)
INFp, gr. B
Zablokowany