Podzielmy się władzą :)

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
intro

Post autor: intro »

Proszę :) Jakbyś miała jakieś problemy to pisz.

Kropka, a jak z Tobą?
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Zerknęłam i widzę, że "Relacje" jeszcze nie obstawione - to mogę się nimi zająć :) I dzięki za mandat zaufania dla nowoprzybyłej ;)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Dziękuję, intro. Tak sobie teraz pomyślałam, że mogłabym również zająć się działem "Hobby", bo faktycznie nie jest to skomplikowane, także proszę też o niego.
Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do mnie, to zapraszam. :)
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Na prośbę Rilli jakiś dział na spółkę z nią mogę jeszcze wziąć. pzdr :)
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Wygląda na to, że Adminowi rośnie pomarańczowy harem... gdzie Ci mężczyźni? :P
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Niedługo same moderatorki będą na forum moderować moderatorki. Zawsze uważałam, że kobiety w końcu zapanują nad światem ;)
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Post autor: iksigrekzet »

mnie to nie przeszkadza :)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Akolita pisze:Wygląda na to, że Adminowi rośnie pomarańczowy harem... gdzie Ci mężczyźni? :P
Cóż... mam trzyletnie doświadczenie w byciu w haremie (w klasie licealnej). Było całkiem ciekawie :twisted:
INFp, gr. B
intro

Post autor: intro »

Mnie też to nie przeszkadza. Jest jeszcze kilka wolnych działów, panowie mogą się zgłaszać, jeśli chcą :)

Pod shoutboxem znalazł się nowy dział "Moderatorzy". Tam będziemy sobie omawiać sprawy związane z zarządzaniem forum, tak, żeby wszystko było w jednym miejscu. Dostęp mają tam tylko zalogowani Moderatorzy, więc jest to swego rodzaju Pokój Zaufania (bez nagrywania rozmów na dyktafon) ;)
Zablokowany