Pomysł założenia "intro-bloga":)

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.

Czy chciałbyś/chciałabyś redagować na tej stronie własnego "intro-bloga"? (o ile to okaże się możliwe;))

tak
3
23%
nie
9
69%
jeszcze nie wiem
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Pomysł założenia "intro-bloga":)

Post autor: Naphthalene »

Nie chcę się tu rządzić jak szara gęś, ale czy byłoby możliwe coś takiego jak założenie każdemu użytkownikowi na tej stronie czegoś w rodzaju "bloga"? By każdy mógł tam zamieszczać co chce, np. swoją twórczość, a inni oceniać i komentować :?: :wink:
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Zaznaczyłam odpowiedź "nie", bo osobiście nie zamierzam się w to angażować, ale nie miałabym nic przeciwko, jeśli ktoś taką inicjatywę zaakceptuje. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Pomysł sam w sobie jest dobry, ale jego realizacja jest tu niepotrzebna. Swoją twórczością można pochwalić się na stronie The Introvert, a jeśli ktoś nie jest na tyle śmiały, to może założyć do tego swój temat w dziale "Hobby". Tworzyć jeszcze do tego blog uważam za zbyteczne.
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Blog to coś, czego pisanie nigdy mi nie szło.
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Również zaznaczyłam "nie". Kiedyś próbowałam pisać bloga, ale głównie wtedy, gdy złapałam dołka więc straszne smęty z tego wychodziły...

Co innego, kiedy ktoś chce pisać o swoich zainteresowaniach - generalnie, gdy ma coś do przekazania światu, coś, co niekoniecznie jest opisem jego świata wewnętrznego ;)
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Też nie pisałam nigdy bloga. Eh, nie o to chodzi, tak to tylko nazwałam. Chodzi mi o to, aby każdy użytkownik miał coś w rodzaju własnego "konta", na którym będzie mógł do woli zamieszczać swoje prace, zarówno literackie, jak i fotografię, prace plastyczne i różne rzeczy związane ze swoim hobby :)
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Można po prostu swój wątek pod odpowiednim tytułem założyć i tam się produkować :)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Od tego właśnie jest dział "Hobby" na forum, Naphthalene. Hobby to inaczej zainteresowania. Poza tym prace można umieszczać na stronie http://www.theintrovert.pl przesyłając je na adres redakcji redakcja@theintrovert.pl
Ile jeszcze intro i ja mamy to powtarzać, żeby do każdego dotarło? Hmmm? Wydrukujcie sobie wszyscy te słowa i przyklejcie na monitorze. ;P
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Rilla pisze: Hobby to inaczej zainteresowania.
Normalnie, dzięki za uświadomienie, nigdy bym na to nie wpadła :roll:
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
ODPOWIEDZ