dział szukam partnerki/partnera

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
stacha
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 23 lis 2015, 12:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 3w4
Lokalizacja: Kielce

dział szukam partnerki/partnera

Post autor: stacha »

hej co myślicie? może by tak dodać nowy dział obok działu spotkania?
moje gg 52391272 pozdrawiam
Nestor

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Nestor »

Rzadko się pojawiają takie ogłoszenia a poza tym to forum nie jest na szczęście portalem randkowym. Więc według mnie nie.

O, z Kielc jesteś! Znasz Kelthuza?
Awatar użytkownika
stacha
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 23 lis 2015, 12:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 3w4
Lokalizacja: Kielce

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: stacha »

Kelthuza? -nie znam człowieka
Tak nie jest to portal randkowy, ale uważam, ze taki dział byłby pożyteczny dla osób, które szukają drugiej połówki, bo gdzie mają szukać innych introwertyków jak nie na tym forum? :)
moje gg 52391272 pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Coldman »

Raczej introwertycy nie preferują takiego oficjalnego ogłoszenia.
Dział spotkania jest dobry bo każdą miłość przecież zaczynamy od przyjaźni. Dogadasz się z kimś w jakimś poście, napiszesz na pw, popiszesz trochę i się może coś wykluje. Dział spotkania jest dobrym działem nie ma co go dzielić
Awatar użytkownika
nudny introwertyk
Intro-wyjadacz
Posty: 384
Rejestracja: 28 kwie 2015, 7:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: nudny introwertyk »

Coldman, nie rób ze mnie totalnego pariasa, mi osobiście akurat ten pomysł się podoba ;) Ogłoszenie (jeśli tak to można nazwać) tego typu dałem w dziale "Użytkownicy", ale do końca miałem wątpliwości czy to odpowiednie miejsce, a dział "Spotkania" dotyczy raczej spotkań większej grupy osób. Może niekoniecznie o nazwie "szukam partnerki/partnera", ale myślę że taki dział przydałby się wielu osobom, dla których właśnie to forum jest szansą na poznanie kogoś wartościowego.
Dennis
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 04 lip 2015, 14:48
Płeć: mężczyzna

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Dennis »

Zauwazylem, ze procz dzialu spotkan jest jeszcze w dziale - introwersja, taki dzial jak zwiazki, a w nim - Poznajmy sie. Randka online, przy czym malo osob sie tam udziela. Mysle, ze nawet gdyby powstal dzial - szukam partnerki/partnera, tak jak pisali Coldman i Nestor, wydaje mi sie, ze za wiele by to nie wnioslo ogolnie. Byc moze sie myle, nie mowie, ze nie, ale tak to widze. Zwlaszcza, ze jest duzo podobnych dzialow, jak i tematow gdzie ludzie zostawiaja do siebie kontakt internetowy czy namiary itp.
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Saladin »

Ja jestem za tym, aby taki dział powstał. Dzisiaj mnóstwo ludzi poznaje się przez internet (vide portale randkowe, Tindery itp.), czemu by więc nie zrobić czegoś takiego na naszym forum? Dla introwertyków (szczególnie tych nieśmiałych) byłoby to świetne rozwiązanie.
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Coro »

Można zrobić coś takiego, ale w formie ogłoszeń/anonsów. W pierwszym poście byłby wzór takiego ogłoszenia, coś jak pola formularza. Na przykład:
1. Imię/Imię i nazwisko
2. Wiek/Data urodzenia
3. Miejsce zamieszkania, tj. miejscowość
4. Kontakt
5. MBTI/Enneagram
6. Zainteresowania
7. i coś tam jeszcze

To tylko przykład.
Awatar użytkownika
Kys
Użytkownik zablokowany
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2015, 19:46
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: dział szukam partnerki/partnera

Post autor: Kys »

Myślę, że wystarczy jeden temat, gdzie ludzie umieszczali by posty według wzoru jak podał CoroDaNem.
A jeśli chodzi o miejsce tego teamtu, to jeszcze nie znam za bardzo forum, ale z tego co napisał Dennis, to może wystarczy coś przebudować
Coldman pisze:Raczej introwertycy nie preferują takiego oficjalnego ogłoszenia.
Dziwią mnie takie posty. Czy np. że introwertycy robią spotkania to koniec świata. Wiem, że czasami to sarkazm, ale w spotkaniach z ludźmi, introwertycy boją się naciskania przez innych (ekstrawertyków) oraz niezrozumienia. A tu przecież rozumiemy siebie nawzajem i szanujemy swoje "dziwności". Introwertyk w gronie introwertyków czuję się po prostu swojo.
Ding, dong, ding, dong,
And everything did go wrong
ODPOWIEDZ