Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.

Który z proponowanych układów podoba Ci się najbardziej?

"Kontaktowanie" oraz "Moje strony" w postaci schowanej listy
2
25%
"Kontaktowanie" w postaci schowanej listy, "Moje strony" w postaci ikon
1
13%
"Kontaktowanie" oraz "Moje strony" w postaci ikon
2
25%
Żaden, choć można to zrobić inaczej i lepiej
0
Brak głosów
Żaden, ogólnie kiepski pomysł
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

Post autor: Coro »

Proponuję, aby powstała możliwość dodania do swojego profilu więcej stron (społecznościowych). Dodatkowo dodane strony mogłyby być wyświetlane pod profilem przy poście w postaci ikon lub schowanej listy/menu. Na boku zaproponuję jeszcze zmianę "Kontaktowanie: ..." na ikony.

Proponowane strony (społecznościowe) do dodania to Last.fm i DeviantArt. Facebook i Skype już jest.

Bardzo poglądowa wersja proponowanych dodatków i zmian:
Obrazek [Czarne na samym końcu to strona WWW dodana przez użytkownika]

Wszystko to nie wygląda najlepiej, przez co może pojawić się obrzydzenie do pomysłu, ale chciałem jedynie w szybki sposób przedstawić koncepcję.

Jeżeli zamysł z ikonami (w ogóle będzie możliwy i) przypadnie do gustu, to z chęcią w wolnym czasie popracuję nad ładnymi ikonami :)


Jakie jest Wasze zdanie a propos tego pomysłu oraz jakie są Wasze propozycje stron (społecznościowych), które można podpiąć pod profil?
Nestor

Re: Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

Post autor: Nestor »

Bardzo podoba mi się ten pomysł. Zawsze mnie intrygowało, gdy ktoś udzielał się na kilku stronach w Internecie. Stwarzał on wrażanie kompetentnego użytkownika Internetu. :) Dobry sposób na reklamę i autoprezentację.
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

Post autor: Faramuszka »

Ikony są złeee.

Może i by się przydało poszerzyć zakres stron jakie można dodać na profilu, ale ikonom jestem przeciwna. Jeśli ktoś będzie zaintrygowany daną osobą to wlezie sobie w profil, który wymaga założonego konta. Goście nie muszą mieć do tego dostępu.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

Post autor: Coldman »

Ogólnie jakoś to mi się nie podoba, jeśli ktoś chce zobaczyć szczegóły to niech wejdzie to profilu. Co to za problem.
Jedyną alternatywą do tego pomysłu było by pozostawienie kontaktów tak jak są. A moje strony dać na ukryte.
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Więcej stron społecznościowych oraz ich ikony pod profilem przy poście

Post autor: Coro »

[quote=""Faramuszka"]Ikony są złeee.

Może i by się przydało poszerzyć zakres stron jakie można dodać na profilu, ale ikonom jestem przeciwna. Jeśli ktoś będzie zaintrygowany daną osobą to wlezie sobie w profil, który wymaga założonego konta.[/quote]
Jeżeli nie ikony, to może zwykły tekst w schowanej liście, hę? ;) Na poważnie, jestem ciekaw Waszych propozycji dotyczących formy, w jakiej zostaną "podane" strony dodane do profilu. Wyświetlenie ich w prawowitym profilu to dobry pomysł.

[quote=""Faramuszka"]Goście nie muszą mieć do tego dostępu.[/quote]
Obecnie do strony WWW (i do reszty informacji wyświetlanych przy poście, oprócz możliwości wysłania prywatnej wiadomości lub e-mail'a) dodanej przez użytkownika również Goście mają dostęp i póki co nie widziałem, żeby ktoś miał z tym problem :P
Coldman pisze:Ogólnie jakoś to mi się nie podoba, jeśli ktoś chce zobaczyć szczegóły to niech wejdzie to profilu. Co to za problem.
Jedyną alternatywą do tego pomysłu było by pozostawienie kontaktów tak jak są. A moje strony dać na ukryte.
Pamiętajmy, że to będzie możliwość, a nie konieczność. Być może będzie się to dało tak zaimplementować, żeby strony wyświetlały się przy poście zależnie od woli użytkownika.

Czy takie strony są szczegółami? Być może... Tak czy siak, dla mnie profile wyświetlane przy postach są swego rodzaju wizytówką użytkownika, takim skondensowanym profilem! :shock: Coś takiego (w dowolnej przystępnej formie) byłoby fajnym dodatkiem oszczędzającym czas - głupi argument, ale prawdziwy :P
ODPOWIEDZ