Drzewo zainteresowań

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.

Drzewo zainteresowań

Czas głosowania minął 10 lip 2016, 15:39

to dobry pomysł
20
91%
to zły pomysł
2
9%
 
Liczba głosów: 22

Rlip

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: Rlip »

illwreakyabonez pisze:Dobrym pomysłem będzie, jeśli każdy będzie swoje pomysły umieszczał w poniższym kodzie
Dla nowych pomysłów mamy inne rozwiązanie - w lewym górnym rogu drzewa jest link: "Zaproponuj zmiany lub dodania" :).
Awatar użytkownika
illwreakyabonez
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 04 cze 2016, 18:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ-A
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: illwreakyabonez »

rlip pisze:
illwreakyabonez pisze:Dobrym pomysłem będzie, jeśli każdy będzie swoje pomysły umieszczał w poniższym kodzie
Dla nowych pomysłów mamy inne rozwiązanie - w lewym górnym rogu drzewa jest link: "Zaproponuj zmiany lub dodania" :).
Jasny gwint, nawet go nie zauważyłem :lol:
Po praw­dzi­we szczęście trze­ba raczej sięgać w głąb niż wzwyż.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: highwind »

Ja tylko podzielę się opinią, że na moje oko, to nawigowanie po tym drzewie zainteresowań to katorga. Dziękuję i przepraszam.

Przydałby się jakiś zoom scrollem. I co to za genialny pomysł, żeby schować nazwy dwóch kółek w które można kliknąć?
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: eddard »

Trochę nie widzę sensu takiego drzewa. Przecież widać co ludzie piszą. Jeśli ktoś napisze coś, co świadczy o wspólnych zainteresowaniach, to już wiesz że można do niego zagadywać. Po to jest forum, żeby pisać o tym, co nas kręci. Napisz i może będzie jakiś odzew.
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: mada »

Jeśli to co człowiek wybrał w drzewie zainteresowań wyświetlało się jakoś w profilu, to miałoby głębszy sens. A tak nikt chyba nałogowo nie szuka po drzewie czy jakiś użytkownik czymś się interesuje.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: Coldman »

Zawsze można sobie spojrzeć i zaznajomić się kto lubi to co my, tak po prostu, a jeśli ktoś Ci się spodobał na forum, to go na 100% tam przestalkujesz
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: eddard »

Przecież jeśli ktoś chce się podzielić swoimi zainteresowaniami to ma pole w profilu do wypełnienia. Po co jakieś dodatkowe udziwnienia? To znaczy, to fajnie brzmi w teorii, ale przecież wiecie dobrze, że będzie tego używało tylko kilka osób, jeśli w ogóle.
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: Merigold »

Eddard, brzmisz trochę, jakbyś nie wiedział, że takie drzewo już na forum jest od jakiegoś czasu i ma się nieźle. :d
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Drzewo zainteresowań

Post autor: eddard »

A, faktycznie. Kiedyś w to wszedłem i stwierdziłem że jest bezużyteczne, po czym zapomniałem. Więc podczas pisania chyba faktycznie nie wiedziałem :D
ODPOWIEDZ