Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Kralibe
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2016, 22:52
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp-t

Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: Kralibe »

Cześć ;) ostatnio na spotkaniu w Bydgoszczy ( Brzydgoszczy ;) ) i wspólnym wyjściu do Escape roomu wpadliśmy na pewien pomysł ( zarys pomysłu).
Chodzi o to że przydałby się jakiś temat/ dział w którym osoby mieszkające w danym mieście mogłyby wpisać jakieś ciekawe miejsca ( rozrywki, sposoby spędzania czasu itp ). W ten sposób inni by mogli z tych miejsc skorzystać gdyby mieszkali w tym mieście ( a wiadomo że często jakieś wydarzenia czy miejsca lub inicjatywy nie są głośno reklamowane ) lub byli przejazdem.
A przy okazji można by zebrać osoby z którymi można by było pójść w dane miejsce ( coś w rodzaju działu spotkań tylko ze spisem miejsc lub propozycjami wypadów).
Jakiś poddział w dziale spotkań? Np temat Bydgoszcz i tam wypisane miejsca i sposoby aktywnego spędzania czasu.
Mam nadzieję że w miarę jasno to przedstawiłem mimo późnej pory ;)
Co na to moderatorzy ? ;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: Coldman »

Moderator jest zainteresowany. Dobry pomysł. Tylko w jakiej formie to by miało być? Zwykły wątek czy coś bardziej ambitnego ?
Rlip

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: Rlip »

Ciekawe... A może by tak od razu umieszczać te miejsca czy wydarzenia na mapce? :D Może z oznaczeniem czy jest aktualne cały czas czy w określonych dniach. I można by to połączyć z ankietą stąd :P
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: Coldman »

rlip pisze:Ciekawe... A może by tak od razu umieszczać te miejsca czy wydarzenia na mapce? :D Może z oznaczeniem czy jest aktualne cały czas czy w określonych dniach. I można by to połączyć z ankietą stąd :P
Tez pomyślałem o mapie, ale nie chciałem ci roboty narzucać. To by było ciekawe.
Kralibe
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2016, 22:52
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp-t

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: Kralibe »

Właśnie nie wiem jak by to najlepiej zrobić.
Jeśli by mało osób się udzielało to lepiej jeden wątek a jeśli więcej to można by rozszerzyć do np. działu.
Albo może najpierw jeden wątek w jakimś dziale a z niego umieszczać to na mapie. Np w mapie odnośnik do postu gdzie były by większe informacje i odwrotnie.
Coś takiego ?
Sam nie wiem i już trochę czasu myślę nad tym ;)

Edit:
Właśnie dałoby się to jakoś zgrać z ankieta mapa i jakims wątkiem? Ale też żebyście nie mieli dużo pracy z tym bo wtedy to upadnie w końcu bo nikomu nie będzie się chciało tego aktualizacować ;)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: highwind »

Ja na to tyle, że przydaje się znajomość Google :P Ewentualnie Facebooka - setki tam funpage'y o treści [nazwa miasta] - miejsca warte zobaczenia.
Po drugie, to jeśli chodzi o temat, to już podobny istnieje:
viewtopic.php?f=26&t=1707
Możecie wrzucać tam opisy miejscówek np. ze współrzędnymi będącymi odnośnikiem do map:
Wyspa Słodowa Wrocław - 51.1161507,17.0363997
Potem ewentualnie, jakaś mądra głowa będzie mogła to zebrać we wspólną mapę z odnośnikami do tematu.
Awatar użytkownika
BłędnyOgnik
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 25 cze 2013, 23:40
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: BłędnyOgnik »

miejsca warte zobaczenia można znaleźć też na http://mapa.polskieszlaki.pl/ Chociaż tam nie ma wszystkiego, ale jest dość na początek...
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Spis ciekawych miejsc w różnych miejscach w kraju ( i zagranicą? )

Post autor: highwind »

Usuwam posty z propozycjami miejsc - jest już temat do tego służący, z resztą tutaj linkowany. Ten temat służy rozmowie nad pewnym typem funkcjonalności forum.
ODPOWIEDZ