Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Coro »

Dzień dobry :)

Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale ktoś tutaj gdzieś wspominał na Forum o potrzebie bajeru polegającego na wysłaniu powiadomienia użytkownikowi, gdy ktoś postawi znak "@" przy jego nicku w swoim poście. Opcja dużo bardziej elegantsza od pustego cytowania ;)

Wydaje mi się, że pod tym linkiem jest rozszerzenie, które dodałoby taką możliwość na to Forum.
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: eddard »

Widząc nazwę tematu, spodziewałem się jakiegoś postmodernistycznego opowiadania z nutką melancholii i motywem zwierzęcym :o
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Coro »

eddard pisze:Widząc nazwę tematu, spodziewałem się jakiegoś postmodernistycznego opowiadania z nutką melancholii i motywem zwierzęcym :o
Mówisz i masz... prawie :P


"Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki", non notus

Siedzący przed szklanymi panelami introwertycy pragnęli dzielić się ze sobą swoimi przemyśleniami na dane tematy. Szło im to bardzo dobrze i kulturalnie, lecz pewnego dnia jeden z nich trafił na pewną trudność, mianowicie chciał wspomnieć o jednym z introsi tak, aby ten się o tym dowiedział, lecz nie było na to bezpośredniego sposobu. Nikt się z tego powodu nie smucił, lecz niektórym brakowało takiej wygody.

W świecie, do którego czasami udawali się introwertycy, istniało takie zwierzątko jak małpa. Małpa zawsze grzecznie czekała przy szklanym panelu, lecz niestety, nie umiała zbyt wiele zrobić. Na szczęście, okazało się, że na tym świecie istniał treser, który potrafił nauczyć sprawne małpki wykonywania pewnej sztuczki. Treser ten, jako uczynny człowiek, postanowił podzielić się swą tajną wiedzą z całym światem. Wódz introwertyków, mądra głowa, pomyślał, że mógłby umilić życie swym pobratymcom i zdecydował się na przyswojenie tej wiedzy.

Każda małpka z tego świata została odpowiednio wytresowana, a sztuczka, której się nauczyły była prosta i jednocześnie bardzo przydatna. Introwertycy stukając przy szklanych panelach mogli wspomnieć swojej małpce o innym introwertyku, ta z kolei prędko pobiegła do szklanego panelu wspomnianego introsia i zadzwoniła przy nim dzwoneczkiem, dając mu w ten sposób powiadomienie o wspomnieniu.

Wszyscy żyli introwertycznie i szczęśliwie.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Coldman »

Pomysł mi się podoba, przy okazji obgadamy to z ekipą.
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Nathas »

Jak już grzebiecie,to może i tę kwestię załatwicie? Bo to przydatna rzecz, mi tego brakuje.
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Coldman »

Dajcie tylko link do rozszerzenia z aktualną aktualizacją to się wgra wszystko.
phpBB 3.22
Awatar użytkownika
Marten
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: infj

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Marten »

"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange."
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Nathas »

@Marten (ehh... ;) uprzedziłeś mnie, bo zaczytałem sie w wątkach z problemami dotyczącymi tego rozszerzenia ;)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wspomnienie o introwertyku przy pomocy małpki

Post autor: Coldman »

No właśnie też coś czytałem. Taki jest właśnie problem z forami, że wszystko by trzeba samemu pod stronę pisać. A u nas nie ma programisty webowego.
ODPOWIEDZ