Dział "Twórczość"

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Dział "Twórczość"

Post autor: kosmita »

Skoro przenieśliśmy forum i wstępnie parę osób na IRCu (dokładnie to wiem o dwóch ;) ) opowiedziało się za brakiem portalu - to może wedle pomysłu Inno, czas stworzyć dział "Twórczość"? Zastąpi on nam główną funkcję portalu.

Moja propozycja organizacji:
- Twórczość
  • Artykuły (Opis: Porady, rozważania, eseje i inne)
  • Literatura piękna (Opis: Proza i poezja)
  • Galerie (Opis: Zdjęcia lub szkice, rysunki)
  • Inne (Opis: Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy)
Oprócz tego, warto by było przenieść wątki typu "wiersze X" czy "zdjęcia Y" do odpowiednich poddziałów. Można by nawet spróbować przenieść artykuły ze starego portalu, choć raz, że nie wiem czy są one jeszcze gdzieś dostępne; dwa, że na przeniesienie zgodę muszą wyrazić poszczególni autorzy.
szukam
Piotrek K.
Stały bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 20 lis 2007, 11:38
Płeć: nieokreślona

Re: Dział "Twórczość"

Post autor: Piotrek K. »

Dzisiaj wśród starych plików tekstowych odkopałem niedoszły artykuł do gazetki szkolnej. Miał być zamieszczony na walentynki, bo mówił o miłości, ale z perspektywy singla. Ostatecznie nie był taki zły. Gdybym go poprawił, mógłbym zamieścić na dobry początek w "artykułach". :)
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Dział "Twórczość"

Post autor: kosmita »

Ok, ja od razu zadeklaruję się, że także spróbuję co jakiś czas umieścić coś w "Twórczości". Wiersze, zdjęcia, może i opowiadanie jakieś skleję tudzież jakiś nudny artykuł na temat ostatnich odkryć astronomicznych / neurobiologicznych.
szukam
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Dział "Twórczość"

Post autor: Akolita »

Ja się ze swoimi starymi gniotami na razie schowam, ale jeśli to nie problem, to podrzucę coś nowego, o ile popełnię.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dział "Twórczość"

Post autor: Inno »

Skoro powstał ten dział, to ja proponuję przenieść z "Hobby" wątek "A co mi szkodzi =)" i "Poezja xyza" do "Literatury", a "Rysunek." do "Galerii".
Obrazek
ODPOWIEDZ