Strona już istnieje!

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Strona już istnieje!

Post autor: Inno »

Moje drogie, moi drodzy, portal zaistniał. ^^

Oczywiście, nie jest to jego forma ostateczna, dopiero forma raczkująca. Może się zmienić szablon, jeśli będziecie tego chcieli, treść będzie stopniowo dodawana i chcielibyśmy, abyście nam w zmianach na lepsze pomagali.

Wszelkie uwagi, propozycje, sugestie, pomysły, krytyka (konstruktywna ;)) chętnie widziane. W tym temacie albo do mnie na PW.

Myślimy nad zmianą zdjęcia u góry. Macie jakieś pomysły? Może ktoś byłby chętny zrobić zdjęcie, stworzyć grafikę?

Chętnie umieścilibyśmy na stronie Wasze teksty – artykuły na temat introwertyzmu, może związane z tym wspomnienia, refleksje, jak najbardziej może być opowiadanie bądź wiersz.

Także interesuje nas Wasza twórczość niezwiązana tematycznie z kwestią intro, czy to literatura, rysunki, zdjęcia, muzyka itd., do działu Twórczość użytkowników.

Pamiętajcie, że możecie aktywnie wpływać na kształt naszego portalu. :D

Ta dam: http://introwertyzm.pl! 8)

Oczywiście, podsyłajcie nam też znalezione artykuły, wypowiedzi, cytaty, tytuły książek związane z introwertyzmem. Wszystko się przyda. Najlepiej na mojego maila podanego na stronie w "Kontakcie".
Obrazek
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Strona już istnieje!

Post autor: qb »

Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, ale ogólnie to wszystko, co powinno działać działa, więc zachęcam do rejestracji na stronie :P

Mały Edit: Nie ma na razie możliwości rejestracji, ale możecie komentować więc na razie powinno być ok. W razie jakichś problemów piszcie tu.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
ODPOWIEDZ